Глобальні оголошення!



Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Ви б платили в такій ситуації?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення kamisia » 17 листопада 2010, 19:06

Сьогодні ранок як завжди по хаті біготня, мама і чоловік на роботу збираються, я смажу їм барабальку (давно мною обіцяну))) а Соня ганяє по хаті в пошуках пригод на свою дупу.... Пригоди вона таки найшла, правда не на дупу а на грудку, ручки і шию: вилила ГАРЯЧУЩУ каву на себе.....
Я в трансі (руки трясуться), беру її, лечу до Андрія у ванну, поливати холодною водою, мама викликає швидку, верніше пооовільну допомогу (не Україна а Естонія якась, йомайо!!!) Зато їхали в лікарню з мигалками))) Приїхали, поки дохтУр №1 соізволив вийти.... поки зказав куди нам йти... поки прийшла медсестра і вколола анальгін з дімедролом (повторно, перший раз ше швидка вколола) тягамотина така шо просто капець, ніби то не опіковий відділ а морг.... А вкінці прийшов дохтУр №2 і запечатав тим шо перев'язочна працює з 10 години,і тре чекати, 1,5 год..... і то всьо під істеричні крики Соні.... Я з перепугу не сообразила наїхати на дохтУра №2, шо то за лікарня швидкої допомоги дае тре чекати 1,5 години річній дитині на перев'язку!!! Правда ми під дією подвійної дози дімедролу + цицьки спали. Потом прийшов дохтУр №3 (анастезіолог, як оказалось) вколов наркоз, і малу забрали на перев'язку, трохи плакала, і трохи голосно, но всьо найстрашніше вже було позаду... (Їй почистили ранки і наклали свинячу шкіру)
Софка після "операції" була як інопланетянин, така потустороння, шо аж страшно, знаючи який вона завжди живчик і круть-верть то мене аж мороз пробирав. Відійшли трохи від наркозу, спакувались, спакували Соню і поїхали додому. Дома ми воопше відійшли від наркозу,в процесі коли голова вже варить і хоче туди, а ноги ше не годні, то тре було її водити, но вона в нас діваха самостійна, сопротівлялась))) наганялись і надурілись і тепер спимо....

Короче не дай Бог нікому опинитись в нас в опіковому, та ще й з дитиною!!!! Умов 0 (ноль, повний ноль) ні тобі крісла в палаті, ні ліжечка, ні менежика воопше нічого!! Як мамі самій з річною дитиною піти в туалет я незнаю... Не палата а конюшня, а лікарі то настоящі коновали. Мала почала відходити, прийшов дохтУр №2 і забрав Андрія "на два слова".... анастезіологу 200 грн, асистенту 200 грн і дохтУру №2 350 грн, не кисло, да??? Но ми тоже не пальцнм роблені... нема денег, кончілісь, сказала мать дохтУру прямим текстом і він відстав, чи на довго я незнаю, мені до нього ше завтра на перев'язку йти, будем пАсмАтреть........



Як ви вчинили б у такій ситуації? заплатили?? Кума наїжає шо я зря не платила, бо то дитяче здоров'я, і не потрібно ним ризикувати..... но нашо нагліти на батьківсьеій любові?
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення TanenRom » 17 листопада 2010, 19:37

kamisia написав:Як ви вчинили б у такій ситуації? заплатили?? Кума наїжає шо я зря не платила, бо то дитяче здоров'я, і не потрібно ним ризикувати..... но нашо нагліти на батьківсьеій любові?


да kamisia тримайтеся і швидкого одужання вам!!!
я б заплатила стільки, скільки вважаю за потрібне, а то вже взагалі обнагліли, де вони такі такси бачили???? :scare:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Shalimar » 17 листопада 2010, 19:40

(((
Пусть Ваша масечка поскорей поправляется! сколько, сказали, будет восстанавливаться? ..... :rose:
Я не люблю давать взятки. Только если что-то срочно надо, и без взятки не обойтись..
По идее, медицина у Нас бесплатная? Врачи получают зарплату за свою работу..
Вот так прямым текстом объявлять "таксы" - хммм
Но можно "поблагодарить" по желанию и по мере возможностей..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення гра з вогнем » 17 листопада 2010, 19:45

камі, я б зробила так. знайшла знайомих. за їх рекомендацією знайшла нового лікаря і віддячилася б йому. не як безкоштовному лікарю, а як такому, до якого звернулася з приватним проханням полікувати дитину

бо ця ситуація трохи дивна, як на мене. точніше нахабно все виглядає. а маля на перевязки водити доведеться. та і ліки тре шоб хороші виписали.

не хочеться. щоб за наші принципи мстили дитині неналежним доглядом
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення krapk@ » 17 листопада 2010, 20:54

за що такі гроші????? Та, вони взагалі обнагліли. Аж цікаво що буде на перев'язці. Віддячити це одне, але це добровільно і сума теж не конкретна і то при домовленості. Але хабарі то капец!! Я б так і сказала прямо-ви що хабаря хочете? Ану покажіть офіційні розцінки підписані гол.лікарем!!!. І те що офіційно-заплатити. Но не думаю що таке є. Але в тебе залізні нерви. Я б там певно тааакий кіпіш підняла......
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Перлинка » 17 листопада 2010, 21:30

Я би також до цих лікарів більше не зверталась,а спробувала пошукати інших.
Софієчці бажаю пошвидше одужати!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Naya » 17 листопада 2010, 21:35

krapk@ написав: Але хабарі то капец!! Я б так і сказала прямо-ви що хабаря хочете? Ану покажіть офіційні розцінки підписані гол.лікарем!!!. І те що офіційно-заплатити. Но не думаю що таке є. Але в тебе залізні нерви. Я б там певно тааакий кіпіш підняла......


Я не знаю як реагувати на твоє повідомлення.
В Дунаївцях ти роздавала хабарі :D Щоправда добровільно, але хабар є хабар.

Ксюха, я схиляюся до того, що Гра пише. Власне, ми про це з тобою в тебе сьогодні говорили - боязко, що в помсту халатно віднесеться до перев"язок і т.д, і щоб це не вилилося в щось погане.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Alisa » 17 листопада 2010, 22:25

Я теж офігєла від розцінок.
Ще розумію подяка - 50 гривень, але то зовсім ппц :D А асистенту взагалі двадцятка.

Шукати прям на завтра нового лікаря може проблематично. Подивись, як поставиться до перев*язки. Якщо нормально, то сунь йому 50 грн і хай заспокоється. Мусить лікар зрозуміти, що в інших зарплати не більші.

Дуже прикро за твою лялечку, хай швиденько одужує.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Shalimar » 17 листопада 2010, 22:33

а это в какой больнице?
Мы вот были в детской областной, рентген делали.. сами прямым текстом спросили "сколько?", Нас только пожурили :) (то есть ничего никому не давали)
и попались добрые отзывчивые сотрудники.. Мне очень понравилось отношение. Хирург свой номер телефона оставил..
Но это, конечно, не обработка ожёгов..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення mari » 17 листопада 2010, 22:40

Да, ціни як в роддомі. Жесть...

Іншого лікаря знайти буде важко, адже це 1 відділення, спільні домовленості. Хіба що інша лікарня, але наскільки я знаю- свинячу шкіру тільки там приживають. І це довгий процес. Тому рекомендую сказати- подякую вкінці, а якщо це вам не підходить, то мій батько- головний редактор газети....будемо дякувати через газету які ви класні.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей