Глобальні оголошення!



Відмова від дитини

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Відмова від дитини

Повідомлення mari » 23 грудня 2012, 12:36

Я можу розповісти про те, що знаю я. Тобто що я і інші відчувають в материнстві. І як це чудово. Я взиваю до їх позитивних рис, до їх любові, до Бога.

Про можливі відчуття в майбутньому теж дещо уявно розповідаю. Не факт що вони саме такі будуть.

Щодо відчуття провини, такі жінки заховують його дуже глибоко.
Відчуття провини є також в тих мам,які зробили аборт. Мало кого це спиняє, бо жінки думають що то все минеться або в них не буде таких відчуттів, бо так треба, бо виходу не має.
І судити їх в такі миті- теж нічого їм не поможе у зміні рішень їх.

А інше- не знаю, лише можу уявляти- тобто це будуть придумані історії доль людей. Або книжкові чи з інтернету,якщо таке десь є, не читала.
А ви знаєте якими діти виходять з інтернату? Я думаю що різними людьми виходять.

Я розповідаю як дитині погано буде без мами. Якою вона буде обділеною.
Але все таки це питання, чи декому з них з такими мами буде краще...і чи їхні долі з ними не будуть поламані.
Мами теж бувають різні.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Відмова від дитини

Повідомлення mari » 23 грудня 2012, 13:00

TaniaPicaSSo, ти напиши звернення від себе - і я зможу разом з іншими тими 2 листочками А4 які вже є під назвою НЕ ЗАЛИШАЙ представити такій наступній матусі для читання і роздумів. Ну, але не факт що вона таки прочитає, заставити ж ніяк.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Відмова від дитини

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 грудня 2012, 13:14

Ось трохи статистики для прикладу
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Я мала на увазі, що такі дані можуть спинити хоча б тих, хто боїться, що не зможе поставити дитину на ноги, тих, кому бракує фінансів та підтримки. Дати їм зрозуміти, що без них їхнім дітям чогось кращого і більшого все одно не світить. Звісно, що є мами, яким краще дітей і не виховувати, тобто алкоголічки, наркоманки і т.д. Але є категорія молоденьких переляканих дівчаток, які просто з дуру відмовляються, бо думають, напевне, що з дитиною їм самим не справитись, і, певне, наївно вірять, що їхню дитину всиновить гарна сім'я і буде тій дитині щастя. Але скільки то тих всиновлених, а решта страждає по інтернатах. Я більше ніж впевнена, що з інтернатів лише одиниці виходять нормальними людьми. Бо не може людина вирости нормальною, коли росте в таких умовах, без любові й належної уваги. Психіка по-любому буде зламана.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей