Глобальні оголошення!



Жертви аферистів

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Жертви аферистів

Повідомлення mala-karta » 30 листопада 2011, 22:19

я колись ішла додому, мене наздогнала дівчина, спитала російською, чи я "мєстная". Я спитала "а що таке".
Вона почала говорити, що от, зустріла якусь жінка, вона "нє гадаєт, а лєчіт", але сама вона боїться з тою лікувалкою говорити, просить, щоб я з нею постояла.
Я сказала, що ні і пішла.
А за пару тижнів в газеті прочитала, що таким чином обманювали людей, видурювали гроші і прикраси.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Жертви аферистів

Повідомлення мамуся » 30 листопада 2011, 23:16

А я про телефон навіть і не подумала. Ну це типу: хтось захоче переконатися, що це справді так і зателефонує.
мамуся Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 25 лютого 2011, 19:49
Дякував (ла): 70 раз.
Подякували: 214 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Жертви аферистів

Повідомлення mala-karta » 01 грудня 2011, 00:04

а листі то, мабуть, віруси?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Жертви аферистів

Повідомлення mari » 17 січня 2012, 10:36

Зловмисники – хороші психологи, вміють грати на найпростіших почуттях людини. Це, зокрема, як жадібність – ви щось виграли чи отримати безкоштовно, так і жалість – допоможіть хворій дитині, дозвольте подзвонити бабусі, переведіть або поверніть помилково надіслані кошти і т. д. », – говорить він. 10 способів відбирання грошей. По мобільному шахраї тиснуть на всі людські риси: від жадібності (ви виграли) до жалю (допоможіть хворій дитині).

1. ОТРИМАЙТЕ ВДВІЧІ БІЛЬШЕ Приходить SMS: «Сервер мобільного оператора Х. Перекажіть гроші на номер 8-ХХХ-ХХХ-ХХ-ХХ і одержите удвічі більше!» Підсумок: ви втрачаєте переведену суму.

2. ЖИТТЯ БЕЗ СПАМУ! Приходить SMS з пропозицією нібито відписатися від рекламної SMS-розсилки, відправивши «безкоштовне» SMS на короткий номер і перейшовши за отриманим посиланням. З рахунку знімається $ 3-5

3. ШОК SMS, що близькі або друзі абонента потрапили в біду, щоб їх виручити, треба перерахувати картками експрес-оплати мобільного озв’язку велику суму на певний номер.

4. ВРЯТУЙТЕ ДИТИНИ SMS з проханням знайти рідкісну групу крові для порятунку дитини і номером телефону. Зателефонувавши, втрачаєте 20-30 грн.

5. ЗБІЙ МЕРЕЖІ Абоненту повідомляють, що через збій в мережі його телефон заблокують. Щоб цього уникнути, треба перереєструвати SIM-карту, набравши * 150 * [050 ххх хх хх] * [200] # виклик. Підсумок: всі ваші гроші знімуть з рахунку.

6. ДЗВІНОК МАМІ На вулиці вас просять дати подзвонити хворій мамі, посилаючись на акумулятор, що сів. Через хвилину телефон повертають, але гроші з рахунку йдуть «наліво».

7. ПРОПОЗИЦІЯ РОБОТИ Приходить SMS з пропозицією отримання інформації про високооплачувану роботу, для чого треба відправити SMS або зателефонувати на короткий номер. З рахунку зникає 30 грн.

8. ВИШЛИ МЕНІ ГРОШЕЙ! Приходить SMS: «Не можу додзвонитися, немає грошей, перешли 5 гривень».

9. ПОВЕРНІТЬ ГРОШІ! Приходить 2 SMS: перше – про те, що хтось перевів на його рахунок 10-15 грн., І друге – що це помилка, і вас просять повернути гроші назад. Природно, грошей на рахунку абонента не додалося, а жаліслива SMS – шахрайство.

10. ВІТАЄМО! ВИ ВИГРАЛИ! Шахраї представляються діджеями радіостанцій або операторами колл-центру і поздоровляють з виграшем призу. Щоб його отримати, треба купити картку поповнення рахунку на 200-400 грн. і повідомити код активації.

http://blsbb.org.ua/
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Жертви аферистів

Повідомлення Ira » 22 березня 2012, 23:43

Ось такий лист прийшов мені на електронну пошту.


Внимание! Телефонные мошенники под видом работодателей

Не звоните на номера с кодом 070 и 090, чтобы не стать жертвой телефонного обмана. Минута разговора с таким номером стоит 60 грн., а результат — нулевой.

На Work.ua мы не разрешаем публиковать такие номера. Но мошенники под видом работодателей могут предложить связаться с ними по платным номерам с кодом 070 и 090 в ответ на ваше резюме. Иногда перезвонить на платный номер предлагает автоответчик мошенников. Не перезванивайте на такие номера!
Что делать, если вы получили письмо с платным номером?
Не звоните по номерам с кодом 070 и 090.
Сообщите нам адрес страницы вакансии мошенников или эл. почту, с которой пришло письмо.
Расскажите о таких мошенниках своим друзьям и знакомым.

Обман быстро закончится, если каждый внесет свой вклад в борьбу с ним. Всегда сообщайте нам и предупреждайте о платных номерах своих знакомых. Давайте вместе избавимся от мошенников!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Жертви аферистів

Повідомлення mari » 23 березня 2012, 01:19

ООО, мені схожі листи спамують щотижня
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Жертви аферистів

Повідомлення Nymydora » 23 березня 2012, 01:32

mari написав:6. ДЗВІНОК МАМІ На вулиці вас просять дати подзвонити хворій мамі, посилаючись на акумулятор, що сів. Через хвилину телефон повертають, але гроші з рахунку йдуть «наліво».


я сама колись мала таку ситуацію - треба було терміново подзвонити чоловікові, а телефон розрядився. Попросила в якоїсь пані. Та, як не дивно, не відмовила. Я їй досі дуже вдячна.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Жертви аферистів

Повідомлення mari » 17 квітня 2013, 12:22

Тернополянка Катерина Бойко поділилася історією про те, як вона ледь не стала жертвою афери.

Діло було так: я виставила на продаж візочок, оскільки вирішила, що раз він дорогий і в хорошому стані, то чого має пропадати. Мені подзвонила жінка і розпитувала, як я можу відправити їй візок до Полтави, і як оплатити. Я постійно купляю і продаю через Інтернет, тому без зайвих запитань дала їй номер своєї банківської карти. Вона мала мені перерахувати 700 грн. Здивувало мене лише те, що ми не обговорили, хто оплачує доставку.

Наступного дня, близько 12.00, мені зателефонували з Дніпропетровська з номера 056 7670669, і представилися працівником Приватбанку, картку якого я маю. Чоловік пояснив, що що мені потрібно підтвердити платіж на суму 700 грн. Я здивувалась, бо ніколи раніше підтверджувати зарахування на мою карту не потрібно було. Я йому про це сказала, на що отримала відповідь, що ця послуга ще не підключена до мого номера телефону. Варто зазначити, що в цілях безпеки я дала в оголошення не той номер телефону, до якого прив’язана моя картка, а інший, щоб не було якогось казуса (який, власне, таки зі мною трапився). Чоловік сказав, що треба перевірити, чи ще дійсна моя карта і вказати до якого терміну вона діє. Я сказала, бо впевнена, що пін-коду вони все одно не знають і тому мій рахунок в безпеці.

Але під час розмови до мене підбігли діти, почали заважати, і чоловік скористався метушнею. Він і далі випитував персональні дані, при цьому дату мого народження він уже знав. Також спитав про прив’язані до основної карти додаткові пластикові карти та терміни їх дії, і мій другий номер телефону. «На автоматі» я його таки продиктувала. Це й було моєю великою помилкою.

Згодом чоловік повідомив, що через 5-7 хвилин гроші будуть зараховані на мою карту.

Коли я закінчила розмову, то зрозуміла, що щось тут не так і подзвонила своєму фінансовому консультант. Вона провірила цей номер і в номерах банку він не значився. Саме тому ми швидко прийняли рішення заблокувати всі мої діючі та основну картки. Мені видали нову тимчасову картку і замовили нову основну.

Від втрати грошей мене врятувало те, що на рахунку в мене в той час не було грошей – лише 5 грн. Страшно подумати, адже лише декілька днів тому на ній було більше 1500 грн. Крім того я вчасно зрозуміла, що це шахрайство і встигла заблокувати картки. Тільки згодом я зрозуміла, що жінка, яка дзвонила за візок, насправді нічого купляти не збиралась – їй просто потрібно було знати номер моєї картки та прізвище.

Найсмішніше, і одночасно найсумніше, що я не один раз чула про такі афери і знала, що таких даних розголошувати не можна. Але під час телефонної розмови з шахраєм біля мене були діти і мозок просто відключився.

В банку я попросила написати про цей інцидент в їхню службу безпеки. В міліцію заяву писати я не стала, всеодно злочинців не знайдуть, але номер телефону їм таки на всяк випадок повідомила. Шахраїв треба знати, поширити їхні дані, тим більше, що вони працюють в парі. Ось ці телефони: +38056 7670669 – «липовий» працівник Приватбанку, +38067 3021752 «липовий» покупець .

“ інтернет газета Погляд”
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Жертви аферистів

Повідомлення ІРЦЯ » 17 грудня 2014, 23:24

Власне жертвою( в матеріальному плані) аферистів я таки не стала... :aplo:
Розказую... Надіюсь моя історія когось вбереже
Дзвонить ввечері ДОМАШНІЙ телефон. Я піднімаю слухавку кажу - алло
Чую на тому кінці- Іра , привіт то Віталік( я відразу подумала що то чоловіка брат,бо він щей наш кум )Слухай в мене тут така історія, я попав в аварію , вина моя з водієм тоі другоі машини домовились розійтись по "доброму" без міліціі,тому терміново потрібні гроші.
Я не давши договорити питаю чи всі живі ,чи сильно побита машина , купа питань за 1 секунду( в мене ж шок)
Кажу тому Віталіку почекай зараз дам знати Ігорю( свому чоловіку) він до тебе підіде бо якраз іде з роботи додому і поможе , подивиться чи не забагато той водій в тебе хоче і т.д. А він мені нє,нє ти йому не дзвони хай не переживає, зараз до вас підіде мій знайомий майстер то ти дай йому горші бо я не можу лишити місце аваріі. Кажу йому я так не можу тре сказати то ж ситуація не проста.
Тут паралельно дзвонить мені на моб.чоловік я йому швидко кажу дзвони до Віталіка бо він попав в аварію,тре помогти.
Поставила я трубку моб.і домашнонього, десь за пів год. дзвонить до мене чоловікі каже : Дзвоню до нашого Віталіка і все розпитую про аварію,на що той відповідає - Я в селі рубаю дрова а що сталось? Ну і тут до нас з чоловіком дойшло що хотіли розвести нас на гроші і не малі( хоча на той момент в нас і малих не було :hi: )
Єдине що мене досі дивує і від того навіть трохи страшно що дзвонили на домашній і до мене звернулись відразу по імені :scare:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Жертви аферистів

Повідомлення Ulkanet » 17 грудня 2014, 23:32

а не страшно, що вони щей адресу твою знають??? :scare: :scare:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей