Глобальні оголошення!



Езотерика

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Езотерика

Повідомлення mari » 10 жовтня 2010, 21:49

Перлинка написав:

При этом мы должны также различать силу Божья, которая никого не угнетает, и силу сатаны, который стремится сделать нас рабами греха.

[quote]


Як на мене- ось це і особливо важливе!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Езотерика

Повідомлення Перлинка » 10 жовтня 2010, 22:04

При этом мы должны также различать силу Божья, которая никого не угнетает, и силу сатаны, который стремится сделать нас рабами греха.


Як на мене- ось це і особливо важливе!

А як на мене ось це :) :
Библия говорит нам о великой борьбе между Богом и сатаной, между добром и злом, истиной и ложью. В этом смысле все в этом мире "черно-белое", без серых оттенков. То есть, все, что происходит вокруг нас - это либо действия Бога, либо действия сатаны. Третьего не дано.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Езотерика

Повідомлення мешканка » 11 жовтня 2010, 09:04

Оскільки езотерика є невід"ємною частиною руху НюЕйдж, то, думаю, цікаво буде почитати ось це: http://www.christusimperat.org/uk/node/13620
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Езотерика

Повідомлення Naya » 11 жовтня 2010, 11:11

Відчуваю, як летять в мене помідори гнилі, тухлі яйця і ще дещо, але:
- Біблію нам по факсу з неба передали?
- Є ще Тора,(власне Біблія то і є частково Тора), Коран, ще щось в буддизмі, індуїзмі(чесно вже не пам"ятаю) і т.д. В християнстві є ще католики, православні, протестанти, греко-католики, римо-католики. Є ще свідки Єгови, баптисти, мормони і ше купа сект(тре витягувати релігієзнавство). Згідно вище написаного, то серед цього всього розмаїття вірувань і тлумачень є лише один іститнний шлях Божий, а все решту - то витівки диявола. І всі представники різних релігійних течій свято вірять - шо саме їх шлях благословенний Богом. Вірять кому? Чому? Що насправді істина?
Ви народилися в Україні і ходите в церкву, в яку ходили батьки, вірите в те, що вам закладено змалечку. Вірите, бо боїтеся...
А якби були народженні в Індії, Китаї чи Арабських Еміратах? Так само вірили б.. так само, лиш гріхом для вас було б дещо інше, аніж є зараз.

Особисто я не розумію сліпої віри. Згідно вашим словам, диявол настільки хитрий, що можна і в нього свято вірувати та поклонятися, вважаючи помилково його Богом. Хіба, чисто теоретично, так не може бути? Впевнена, що результати інквізиції, хрестові походи, то явно не від Бога, але під прикриттям Бога. А знищення віри наших предків? Думаєте, вони, що віками мали свою віру на ура сприйняли християнство? А якби вам зараз насильно почали впроваджувати нову релігію? Хоча б той самий ньюейдж. Бачу, як ви це сприймаєте - негативно. А це просто відзеркалення минулого свого роду чи шо. Прикриваючись ім"ям Бога в світі робиться багато зла. І роблять це зло люди. ЛЮДИ!!!
Вже, чесно кажучи, аж шкода того диявола бідного, на якого все списують. " ой, дивоол попутав". Цікаво, нашо Бог дав голову? Дав нам свободу, вибір?
Щоб, якшо шо - то диявол путав?

Одним словом я тут записалася. Надто вже багато написала, бо віра длдя мене - то щось сокровенне, інтимне, лиш моє та Бога, Бога, який є єдиним для всіх, незалежно як його називають - Аллах, Єгова, Крішна чи....і в якого я не те що вірю., якому я повністю довіряю. І якщо мої мрії візуалізуються, то я знаю, що тут не обійшлося без Нього, що Він мене почув. (Моя дитина, мій скарб - то і є моя візуалізація. Питаєте чи добре це для мене? А для вас ваші діти добре????)
В свої 29 я вже маю свою сформовану думку на рахунок релігії, церкви, Біблії і т.д. І, вважаю, що це надто інтимне - релігія та віра в кожного своя. І не можна нікому нічого нав"язувати - кожен рано чи пізно дійде до того, до чого має дійти. (Дивіться ширше на слова " по вірі вашій дано вам буде", не в"яжіть їх лиш до Біблії та Євангелія.) В силу певних життєвих обставин стикалася з релігійними фанатиками. Що ще раз доказало - ім"ям Бога лиш прикривають свої цілі. І це так гидко....Ті, що насправді вірять не верещать проо це на кожному куті. ІМХО.

П.С. Вже маю кошик на тухлі яйця і гнилі помідори.
П.С. Дівчинки, я не хочу нікого образити своїм дописом. Пишучи це не мала на меті когось образити, на когось вказати чи, тим паче, нав"язати якусь свою думку. Де, де а на рахунок релігії я поважаю думки та погляди усіх людей, (до того моменту, поки їх фанатизм не зпочинає заважати мені жити :D )оскільки це та галузь де я не маю точної гарантії ніде, де насправді є істина. А вона може бути будь-де. Я можу свято вірити в щось одне, пройде час, зміниться життя і зміняться погляди. Це приватний шлях кожного і вже тому, що він для кожного свій, який би він не був, він заслуговує поваги. Просто виникла така дискусія і вирвались суто мої думки.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Езотерика

Повідомлення Радмила » 11 жовтня 2010, 11:33

Naya підтримую. Віра, то особиста справа кожного. І в Україні, згідно Конституції, свобода віросповідання. А форум, то не місце для проповіді. Кожний обирає свій шлях. Дискусія, не доречна.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Езотерика

Повідомлення lore1ei » 12 жовтня 2010, 09:40

Я теж дискусію підтримувати не хочу.
Бо питання віри це не як тема "Багаторазові підгузники, за і проти".
Це особиста справа кожного і кожен має право на свою думку.
І доказування істини, це переливання з пустого в порожнє.Бо для кожного істина своя.
І ображати своїми поглядами я нікого не хочу.
Бо на форумі є справді люди від Бога, як Марія і отець Мартин, які доказують віру ділом, а не просто говорять.
А є такі, що вміють лише ображати словами чаклунка і єресь, і суперечити.

А в мої плани не входило комусь доказувати щось про езотерику.
Я лише прорадила щодо певних авторів, і тим, хто справді цікавиться темою.І нікого я з собою не кликала.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Shalimar » 18 жовтня 2010, 22:07

А почему на (можно сказать) христианском форуме допустили раздел Йоги???!!!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення happymami » 19 жовтня 2010, 11:04

Shalimar написав:А почему на (можно сказать) христианском форуме допустили раздел Йоги???!!!

http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopi ... =94&t=1586
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення lore1ei » 19 жовтня 2010, 16:30

Йога - езотерична практика.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення гра з вогнем » 19 жовтня 2010, 16:51

а по великому рахінку, що таке езотерика?
тільки по простому.
тему я через повідомлення оце пару днів тому прочитала. може першу сторінку, але не допетрала.
чого коельо чи як його там, то езотерика?
наскільки широким є зміст цього терміну?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron