Глобальні оголошення!



Наставники. Згадаймо про тих, хто допоміг стати такими як є

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Наставники. Згадаймо про тих, хто допоміг стати такими як є

Повідомлення mari » 08 вересня 2010, 22:08

1.Людина, яка направила вас у житті, відкрила вам нові горизонти, новий напрям! (вчитель, наставник, психотерапевт, провідник, священик). Чи є, була така людина у вашому житті? Яку роль вона відіграла? Розкажіть нам про неї, якщо це можливо.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Наставники. Згадаймо про тих, хто допоміг стати такими я

Повідомлення mari » 30 листопада 2010, 14:22

Для мене такими людьми були і є :
1.батьки. Мій тато завжди був і до сих пір є одним з кращих терапевтів. Добрий і розумний, він навчив мене любити людей і медицину.А мама- теж лікар, навчила багато читати, підкреслювати потрібне і висловлювати свою думку. Вони мене не ламали: кинула музику бо не хотіла іти на сольфеджіо, залишила танці,на які ходила 7 років, навіть не пам"ятаю чого, контрольні з математики списувала, їла яблука на уроках і лазила по горіхах, а мої батьки сприймали це спокійно і виважено.
2. Сестра. В нас різниця- 9 років. Я за нею все копіювала. У свої 13 слухала з нею касети з Шаде, Елтоном Джоном, Майклом Джексоном, вчилась малювати стрілки на повіках і вдягатись.
3. Моя перша вчителька- доброта і ніжність. Навчила мене ласкою, бо в школу вирушила в 5 років, тому гратись хотіла безкінця.
4. Мій чоловік- навчив мене спокійно реагувати на різні мінливі дні життя. А також ставати дорослою.
5. Донька- вчить терплячості.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Наставники. Згадаймо про тих, хто допоміг стати такими я

Повідомлення Ludmila » 30 листопада 2010, 14:58

Для мене особливими людьми є:
1. мої дідусь і бабуся, яким я "дісталась" в 1 - річному віці, які своєю любов'ю, увагою розкрили в мені особистість. Я обрала свою професію - юриспруденцію саме завдяки прикладу дідуся, який працював в цій галузі понад 40 років та був спаравжнім фахівцем в галузі цивільного права, скільком він людям допоміг! :heart: Бабуся - вчитель української мови та літератури, я заслуховувалась її казками, оповіданнями, а так читати твір Івана Франка "Лис Микита" вміє тільки вона! :heart: :rose:
2. Моя вчителька англійської мови, не можу не назвати її ім'я - Гоголенко Катерина Федорівна, саме вона навчила мене любити мову Шекспіра, Джека Лондона, Е. Бронте... Це була Людина виключної людяності і справжній Вчитель . А ще дякую їй за привиту любов до собак, в неї в домі завжди жила собачка :)
3. Мій чоловік, який став для мене всім, навчив любити, бути стриманішою (хоч не завжди вдається).
4.Моя подруга, яка навчила мене бути жіночнішою, та й взагалі розкрита чимало секретів. ;) :rose:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Наставники. Згадаймо про тих, хто допоміг стати такими я

Повідомлення mari » 30 листопада 2010, 21:56

Люда і я теж знаю Катерину Федорівну. І їй дякую. :heart: Хто б тоді ще міг подумати що я дійсно поїду в Лондон і інші англійські містечка і не один раз. Вона була, земля їх пухом, справжньою леді- вчителькою. І собачок її я знала всіх. Ходила до неї додому років певно з два, а як не хотіла ходити спочатку.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Наставники. Згадаймо про тих, хто допоміг стати такими я

Повідомлення Nymydora » 30 листопада 2010, 22:03

1. Мої батьки, які підтримували і хвалили мене. Особливо тато, який завжди був переконаний, що я все здам, зроблю і придумаю найкраще, займу призове місце, поступлю, захищуся і т.д. І коли я приходила з екзамену додому, тато питав: "5"? і казав: "А як же інакше, ти ж наша!"
2. Мої педагоги: вчитель французької мови Бай Ганна Романівна - величезне враження і вплив мала на мене як особистість, як Вчитель і людина. Викладач польської мови Ткачова Наталя Василівна - моя професійна "мама", людина, яка навчила мене всього, що я знаю, навчила як вчити, показала, що бути самим собою - найкраща методика викладання. Я їй завдячую своєю професією і роботою - а це немаленька частина мене.
3. Мій друг, колега і колишнє кохання в одній особі - людина, яка надихає мене, відкриває нові можливості, пропонує нові ідеї, дозволяє відчути себе особистістю, професіоналом і жінкою.
4. МІй чоловік, який поступово змінює мене, не завжди за моїм бажанням, однак не завжди і в гірший бік. Завдяки йому я стаю відповідальнішою, обережнішою, уважнішою, вчуся слухати інших.
Я їм всім дуже дякую.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Наставники. Згадаймо про тих, хто допоміг стати такими я

Повідомлення Apolloniya » 30 листопада 2010, 23:18

Моїми ліхтариками на шляху життя завжди були батьки, мама- приклад безмежного терпіння, ніжності і самопожертви, і татко- на своєму прикладі навчив серйозно відноситись до життя, своїх обовязків. Дідусі і бабусі, самі знаєте чому. Diana Purser- вчитель, яка навчила сприймати все в житті із вдячністю Богові, фактично, відкрила мені очі на саму себе і свої можливості. Чоловік- це той раціональний критик і ідейний наставник, який необхідний мені, як сіль в борщі :heart: . Папа Іоан Павло Другий, коли він попросив пробачення за інквізицію, став для мене героєм :rose: . Vibake - жінка в свої 63 виглядає неймовірно! Свіжа і бадора, з фігуркою моделі, модною зачіскою, вона завжди може підтримати розмову про сучасні тренди в дизайні приміщень, чи одязі, чи мистецтві чи про Кім Чен Іра :) .Вона звичайний вчитель мови :good:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Наставники. Згадаймо про тих, хто допоміг стати такими я

Повідомлення Ludmila » 01 грудня 2010, 12:52

mari написав:Люда і я теж знаю Катерину Федорівну. І їй дякую. :heart: Хто б тоді ще міг подумати що я дійсно поїду в Лондон і інші англійські містечка і не один раз. Вона була, земля їх пухом, справжньою леді- вчителькою. І собачок її я знала всіх. Ходила до неї додому років певно з два, а як не хотіла ходити спочатку.


О, так, Ви так гарно сказали "Леді-Вчителька"! :heart: :rose: У Катерини Федорівни було стільки учнів, і багатьох я знаю особисто, бо "перетиналася" з ними саме в неї вдома! Хто б міг подумати, що і Ви, Марі, були її ученицею! :) Дуже мені не вистачає цієї людини! :angel: Вона була моєю сусідкою, (я і зараз мешкаю в тому ж домі тільки двома поверхами вище), тому мені було так зручно ходити на її воістину СУПЕР-Уроки! Дякую Їй ще раз! :heart: :rose:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей

cron