Глобальні оголошення!



Літо, яке ви не забули

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Літо, яке ви не забули

Повідомлення Nymydora » 05 грудня 2010, 22:02

а в мене теж є літо, яке я не забула, хоча краще б забула :(
ну його в баню...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Літо, яке ви не забули

Повідомлення alenka » 05 грудня 2010, 22:08

літо 2001 року - коли чоловік освідчився мені в коханні, стоячи на колінах посеред чужого міста.
літо 2010 року - перший сімейний виїзд до моря, і мій перший виїзд за кордон (ну і донечкин теж :zybu: ), сподіваюся їх буде дуже і дуже багато, і кожен буде кращим за попередній.
P.S. Думаю у багатьох є таке літо, яке хотілося б забути. От у мене літо 2010 року саме таке, як не парадоксально. І найкраще і найгірше одночасно. Однозначно я його не забуду.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Літо, яке ви не забули

Повідомлення TanenRom » 21 січня 2011, 23:46

Літо 2007 року - 16 днів у сонячній Іспанії з коханим чоловіком (медовий місяць, майже рік після весілля) :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Літо, яке ви не забули

Повідомлення LeeLoo » 23 січня 2011, 13:43

2006r,-nespodivana podorog na toj 4as we z majbytnim 4olovikom v Tynis-zburalasj dyge wvudko-tomy wo vin skazav meni denj do pojizdky :lol:
2007r.-pisljavesiljna romantu4na podorog v Tyrcijy-5 zirkovuj gotelj-syper nezabytnjo :thumbsup:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Літо, яке ви не забули

Повідомлення happymami » 07 лютого 2011, 12:17

У мене кожне літо якесь чомусь незабутнє. Бо насичене. В дитинстві були незабутні, бо канікули а мене рідко залишали в місті. Згодом незабутні, бо змогла подорожувати... Спочатку з пластунами, а потім з друзями, колегами, сім*єю.
Важко виділити най най. буду якось по мірі згадування дописувати. Наразі ловіть:
Було літо, яке мені запам'яталося тим, що я стикнулася з поняттям Західна і Східна Україна. В Дніпропетровській області в мене жили родичі. Ми поїхали до них і відпочивали на базі на Дніпрі. Мені було незвично говорити по українськи в компанії однолітків, бо боялася шо вони не розумітимуть, тому я весь час мовчала (уявляєте, як то було важко :hhh: ). І от коли ввечері хлопці йшли в гості до дівчат (до нас тобто), то мимоволі почули мою розмову із сестрою. Я говорила українською. Які ж вони були вражені і як засипали компліманами, що "Ти очєнь красіво говоріш по западноукраїнські"... З того часу (хоч тоді мені було певно років 13-14) я на стільки здобула впевненість в тому, що западноукраінская мова чарівна, шо не встидаюся говорити нею ніколи.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Літо, яке ви не забули

Повідомлення happymami » 09 листопада 2011, 14:46

Літо кажись 1996 - вперше відвідала Одесу. Вперше в житті спробувала круасани (тоді як в нас їх змогла купувати аж десь в 2000 році). Вперше розмовляла по мобільному телефону. Вперше доторкнулася до розкішного життя

Літо 2000 (чи 2001) - поступала у вищі учбові заклади в Києві та Франківську. Тому ніколи не забуду, бо поступання, то така річ, яка запам'ятовується назавжди. Особливо, якшо воно було з веселими пригодами

Літо 2009 - вперше відчула, що таке справжні друзі. Вперше відчула, шо таке кайф материнства. Аперше відчула, шо люблю укр. (і не лише) культуру.

Літо 2011 - ніколи не забудеться, оскільки жодної суботи-неділі я не провела в місті, а всьо в подорожах, зазвичай по фестивалях.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Літо, яке ви не забули

Повідомлення Alisa » 09 листопада 2011, 15:04

Я вже забула, що таке літо :lol:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Літо, яке ви не забули

Повідомлення Lusik » 09 листопада 2011, 22:56

В мене незабутнє літо - 2008 року - наша доленосна Проща і освідчення мого чоловіка в Зарваниці :roses: :))))) :kiss:
2009 рік - наше щасливе одруження :heart: і медовий місяць на морі:))))))))) :tipok:
2010 рік - коли ми сходили з розуму від щастя носяче нашечудо в пузі :dance: :dance:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Літо, яке ви не забули

Повідомлення malyshka1612 » 13 серпня 2012, 21:15

літо 2010. це перше літо з коханим. кожні вихідні ми десь відпочивали, Касперівці, Скоморохи, Карпати, Крим, Карпати, а якщо в Тернополі, то шашлики на озері ) було супер. хоча наступні "літа" були також супер хоч і в Тернополі постійно...
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Літо, яке ви не забули

Повідомлення taranjka » 05 січня 2013, 16:12

а я вже літо хочу. дивлюсь на ту каку-беку за вікном і нємагудаждацца :cry:
а класні літа в мене почалися з 2 курсу - перші фести, мандри, автостопи, проблеми....
Шешори, Дубно, Гуляйполе, Славське, Крим.... і сонце, сонце
сімейні мандрівки мені тож подобаються, але бракує одного відчуття - безтурботності. колись маючи 10 грн, рюкзак з спальником і будучи від дому за 500-700 км. нормально себе почувала, жодних переживань. а тепер... навіть якщо бебіків зі мною не буде, то все одно буду чимось паритись :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей