Глобальні оголошення!



Коментуємо...

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Коментуємо...

Повідомлення Радмила » 21 листопада 2014, 23:23

Передачі такі потрібні. Вони піднімають гострі теми. Хоч виглядає воно дещо брутально. Але там не лише показується невірна поведінка, а і коментується, і це важливо. Важливо зрозуміти, що вона має наслідки, та те, що так не можна.

Щоб людина дійшла до фахівця вона повинна усвідомити, що їй це потрібно.
А якщо умовно кажучи, мене батьки били, то і я свою дитину лупитиму, і що тут такого. І щоб пов'язати проблеми з дитини з невірним стилем виховання, требе зрозуміти, що проблема у мені, тобто мамі чи татові, а не в дитині. І через це вона не чемна, і я мушу змінювати себе, а не бити її ще більше. Як казала мені одна знайома, що вона свою дитину лупила так, що шкіра окремо від кісток ходила. Це в неї був такий метод виховання

Такі передачі десь зачіпають. І можливо хтось, побачивши моментами там себе, і задумається, чи так я виховую свою дитину? Чи все добре зі мною? чи проблема у дитині, а може все ж таки у мені? Але звичайно не приходить відразу. Для цього потрібний час.

І вже тоді є шанс, що така родина попаде до фахівця.
Щодо Карпачова, то мені подобається він як шоумен. І власне як психолог. А щодо реклами. То Україна велика, і я думаю, що навряд чи хтось з Тернополя, поїде в Київ до нього на консультацію. Зазвичай люди шукають місцевих фахівців по принципу сарафаного радіо.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Коментуємо...

Повідомлення taranjka » 22 листопада 2014, 00:42

шоу це шоу. з кожним роком вони стають все "захоплюючіші", щоб народ "хавав", бо те що було минулого року вже не то.
я чесно кажучи взагалі не розумію, як люди це можуть дивитися?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Коментуємо...

Повідомлення Ulkanet » 22 листопада 2014, 01:27

ну дивитися - це пів біди :hi: я вон деколи дивлюся (поночах, коли повтори показують) :hi:
а от, як вони там можуть зніматися??? і все своє найсокровеніше вивертаи на зовні :dash: :confused: :confused:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Коментуємо...

Повідомлення Радмила » 22 листопада 2014, 01:29

Так. Мені теж це дивно.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Коментуємо...

Повідомлення mari » 22 листопада 2014, 01:49

Я все таки повернусь до теми про дітей, з якої я розпочала. Дорослі- це дорослі. якось дадуть собі раду. Я про дітей, які не можуть самі собі зарадити.
Тим більше що за годину ніхто не може показати всю ситуацію, і ще й висновки зробити з неї.
Гострі теми були завжди, є газети, там теж це висвітлюють, фільми різні, статистика і т.і. , але передачі такі стали рости як гриби саме останній рік, на мою думку.
І ніколи ні за яких обставин не бачу можливим вивести дитину , наприклад взяти останню з передач, яку згвалтував тато , на очну зустріч з татом і мамою яка каже що він цього не робив, і десятки дорослих які сидять(зауважте без дітей!),і ще раз проходить ретравматизація дитини. Лише для того, щоб інші знали що таке є,а ви що не знали що таке існує? і що з того цій дитині????
Зате тепер її життя буде дуже веселим в школі, і подальшому в її місті. Для чого це? Шоу де інші як в цирку.
Це можна вирішувати іншими способами.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Коментуємо...

Повідомлення Ulkanet » 22 листопада 2014, 14:45

mari а як називається шоу??? :scare:
Бо "Кохана ми вбиваємо дітей" - то зовсім не те що ти пишеш. Там такого я ще нірзу не бачила - хіба за остані 2 місяці так все глобально помінялося. Я писала саме за це шоу. Нічого такого кримінального там точно не було. Ну було, що мама не належним чином дивиться за дітьми, чи сварилися всією родинио, били дітей... :sad:

думаю їм там платять за ті шою немалі гроші :sad: от і продають своїх дітей, щоб мати за що бухати :cray:

А щодо веселого життя дівчинки - то незнати як воно буде. в нас в селі сусід-зек був згвалтував дівчинку 10 років - то ніхто з неї не сміявся і не знущався, а навпаки якось всі її жаліли. тепер вона вийша заміж і має дитинку. правда щось незнаю хто її чоловік (в смислі благополучний чи ні ) :pardon:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Коментуємо...

Повідомлення mari » 22 листопада 2014, 20:15

Здається це був випуск "У кожного своя правда" або може "Стосується кожного", цього місячна
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Коментуємо...

Повідомлення Sms » 22 листопада 2014, 20:55

За участь у цих всіх шоу платять хороші гроші. Знаю точно,бо одна знайома хотіла брати участь. :dash:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Коментуємо...

Повідомлення zhuchka » 22 листопада 2014, 21:37

так, гроші платять, бо моєї сестри подрузі прийшло запрошення на вагітна в 16, хоча вона не вагітна і їй не 16, але сказали, що чоловіка знайдуть, живіт зроблять і т.д.
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Коментуємо...

Повідомлення Ulkanet » 22 листопада 2014, 21:55

zhuchka написав:так, гроші платять, бо моєї сестри подрузі прийшло запрошення на вагітна в 16, хоча вона не вагітна і їй не 16, але сказали, що чоловіка знайдуть, живіт зроблять і т.д.


якого чоловіка??? там вся соль того шоу - щоб без чоловіка :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей

cron