Глобальні оголошення!



Купить БУ ноутбук для простых задач Киев

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Купить БУ ноутбук для простых задач Киев

Повідомлення Erratum » 29 грудня 2023, 22:53

Мне нужен совет в выборе бу ноутбука для решения простых задач: работы с текстами, просмотра видео и интернет-серфинга. Живу в Киеве, поэтому было бы здорово, если бы кто-то посоветовал проверенный магазин или площадку, где можно купить качественный ноутбук с гарантией. Возможно, у кого-то есть опыт покупки подобного устройства? Что посоветуете?
Erratum Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 21 лютого 2022, 12:07
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Двоє.

Re: Купить БУ ноутбук для простых задач Киев

Повідомлення Olesh » 29 грудня 2023, 23:54

Я тоже из Киева и недавно стал обладателем отличного бу ноутбука. Рекомендую заглянуть в онлайн магазин ЧипЧип, если думаешь купить ноутбук бу Киев https://chip-chip.com.ua/blog/noutbuk-bu-kiev . Там я купил свой ноут, и остался доволен. У них большой выбор устройств, ориентированных на решение простых задач. Честно говоря, был приятно удивлен ценами - действительно доступно. Главное, у них есть гарантия и магазин в Киеве, что важно при покупке бу техники. Посмотри на их сайте, возможно, там есть именно то, что тебе нужно. Удачи!
Olesh Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 26 вересня 2020, 07:55
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Дівчина та хлопчик

Re: Купить БУ ноутбук для простых задач Киев

Повідомлення sovik » 28 березня 2024, 11:48

Erratum написав:Мне нужен совет в выборе бу ноутбука

Хоча б/у ноутбуки можуть бути більш доступними за ціною, порівняно з новими, вони також мають свої недоліки. Б/у ноутбуки вже мають певний термін експлуатації, тому їхній термін служби може бути коротшим, ніж у нового ноутбука. Б/у ноутбуки можуть мати певний знос, особливо якщо їхній попередній власник ними не дбав. Це може призвести до проблем з функціонуванням або потреби в ремонті. Я ось собi краще думаю купити ігрового ноутбука Lenovo в Дніпрі https://shop.lenovo.ua/category/notebooks/klass__igrovye - обов'язково новий.
sovik Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 36
З нами з: 18 жовтня 2020, 13:23
Звідки: Украина
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей

cron