Глобальні оголошення!



Балачки: ні про що і про все 9

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Natalinda » 20 травня 2018, 23:43

Тернопіль - місто фестивалів))))
Я ще вам тут про фестиваль один розкажу :wink: Зараз так мало часу на форум, нажаль.
ЗображенняЗображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Natalinda » 20 травня 2018, 23:45

Ну і раптом не всі дружать зі мною у ФБ :wink:
Оскільки причетна трішки до організації, то запрошую долучитися до доброї справи :wink:
ЗображенняЗображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення nelly » 21 травня 2018, 00:52

якесь нічне чаювання :wink:
кинь картку куплю в тебе флаєр, а там чи вийде прийти забрати то буде видно
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Natalinda » 21 травня 2018, 11:58

так-так)))) нічне)))) романтичне)))
я хочу до тебе за тим тмином забігти завтра, то здибимся :wink:

ще будемо роздавати сотовий мед))))) то вже вдень))))
так що приходьте, не пошкодуєте :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення vikilandi » 22 травня 2018, 17:29

Дівчата, підкажіть, чи є на форумі тема про чищення диванів.
Або відразу тут підкажіть, як знищити запах сечі з дивану?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Marichka » 22 травня 2018, 18:25

Десь читала,що важко,то писали про тварин і їхню сечу
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення TYulia » 24 травня 2018, 14:22

Від сечі здається можна содою посипати, але як точно то робити не знаю
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Sam » 26 травня 2018, 01:58

Не можу заснути... Різні думки в голові крутяться. І вирішила написати. Бачу, що дуже важливо мріяти, маємо самі намалювати собі картинку майбутнього. А ще щодо дітей, то вірити у них і дати можливість самим керувати своїм життям у майбутньому, звісно. У моїх батьків 3 доньок, я середня. Ми всі дуже різні. Сама старша занадто спокійна, найменша занадто емоційна, я щось посередині.
Ще в дитинстві я завжди мріяла, про все на світі і ще як була мала, то казала своїм сестрам, що я буду "великою людиною ".
Звичайно, якихось висот я не досягла, але все ж почуваю себе більш- менш задоволеною життям.
Старша сестра, ніколи не могла висловити батькам свою думку, от за неї все і вирішували, після 9 го класу відправили вчитися в педучилище, бо ж як не поступить після 11, то що буде робити?(((. От вона провчилася 2 роки і тут мене туди ж поступати відправляють, хоч я не хотіла і планувала, що після 1 курсу пробуватиму поступати на журналіста))). Але Слава Богу я не поступила і пішла в 10-11 клас, а потім журналістика якось відпала і я поступила на фіз-мат в Тернопіль.
А моя сестра закінчила училище і поїхала в село працювати.
Я ще одразу вирішила, що в село повертатися не планую. Так і сталося. Тут познайомилася з хлопцем з Тернополя і зараз він мій чоловік)). Може хтось подумає, що по розрахунку, але це не так, хоча, мені всеодно хто, що подумає.
Знайшла роботу в банку, так хотіла там працювати, що 4 місяці безкоштовно стажувалася))). Але все ж взяли.
Ще до заміжжя я забрала старшу сестру в Тернопіль, разом орендували житло, згодом порекомендувала її на роботу в той же банк і вона пішла працювати касиром і так мабуть років 7 вже і працює. І не хоче кращої посади, бо там будуть більші вимоги :dash:
Вона незаміжня, їй 35, а батьки, так відносяться до неї, що наче зрозуміло, що вона вже і не вийде заміж і не матиме дітей і т.п. Бо вже піднімали таку тему. Купили їй квартиру, точніше частину дали гроші, а частково крелит оформила вона. Бо ж як лишиться сама, то що в село на старість поїде :dash:
Ще один випадок їз мамою мого чоловіка, вона в Італії і звідти пробує тут все контролювати. Бо ж без неї не спроможні ні на що. От зараз чоловік вчить англійську, а його мама мені каже: " Та він не вивчить, бо він не зможе ". Ну капець просто, я її запитала, чому вона так не вірить у сили свого сина, що всі вчать, то і він може. То вона змовчала.
Звичайно, багато залежить від характеру людини, мій чоловік трохи відстоює свої позиції і я його підтримуюю і підбадьорюю.
Але якщо людина слабша духом, то вона і сама вірить у те, що їй нав'язують.
От треба бути мудрими і надихати себе, своїх рідних, дітей. Вірити, що у них все вийде, навіть не з першого чи другого разу. Не боятися пробувати, життя одне. Я не про наркотики чи т.п. пробувати))), а про дії в житті . Бо якщо людині показувати, що вона ні на що не здатна, то дехто в це і вірить.
Якось так :crazy:
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Marichka » 26 травня 2018, 08:11

Алла,гарно написала!!!
Вчора мені по телефону годину "сповідалася" знайома,так її накипіло,нікому не може виговоритися,всякі делікатні теми з її життя і сім"ї,з якої походить.
Я слухала і щось со6і на городі ро6ила.І теж зро6ила висновок,що по родинній лінії в мене 6ули про6леми дуже схожі,але я якось ще давно повірила,що можна те "зачароване коло" розірвати,що в мене може 6ути по іншому.Старалася виховувати в со6і впевненість.І по6ачила,що картина може 6ути зовсім іншою.Історії схожі-а два життя зовсім різні.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення erinaceus » 27 травня 2018, 09:19

Мені здається, то у дуже багатьох батьків нашого покоління таке ставлення до дітей :sad: Відголоски радянського виховання чи що. Бо вже з того, що я бачу, до тих дітей, які народилися у 90-х, підхід до виховання інший. Я теж над тим питанням не раз думала - якась відсутність підбадьорення, одобрення, похвали. От діти подружки/знайомої/родички завжди успішніші, красивіші, з кращим характером, і т.д. Чому так, не знаю... Дуже шкода, бо якраз в дитинстві закладаються віра в себе, впевненість чи навпаки комплекси, які не дають нормально жити в майбутньому.

До слова :hi:

Зображення
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron