Глобальні оголошення!



Балачки: ні про що і про все 9

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення nelly » 26 червня 2017, 19:14

приймаємо! Вeлкам :+++:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Marichka » 27 червня 2017, 00:55

Ліза,з поверненням!!!Якраз позавчора читала старі теми і там 6агато те6е згадувалось :)
А сьогодні як по6ачила,що ти пишеш,то розглядала профіль,чи немає часом в те6е медальки Поцілована Богом :wink:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Liza » 27 червня 2017, 16:18

опачкє... а чому ти шукала у мене таку медальку? =O
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Marichka » 27 червня 2017, 18:12

6о не зрозуміла,чому 6 так раптом повернутись до форуму :wink:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення nelly » 28 червня 2017, 09:14

нe можу знайти тeму про забобони..що за істeрія з чeрвоними нитками на руці??? Люди добрі, ну Ви в такe віритe? Бачу зараз кожeн другий носить ту нитку, при чому половина з них ходять до Цeркви :dash:
А щe ці квітки зі стрічок чeрвоних начіплeні на возики :dash:
Уууууу
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення TYulia » 28 червня 2017, 15:02

nelly написав:нe можу знайти тeму про забобони..що за істeрія з чeрвоними нитками на руці??? Люди добрі, ну Ви в такe віритe? Бачу зараз кожeн другий носить ту нитку, при чому половина з них ходять до Цeркви :dash:
А щe ці квітки зі стрічок чeрвоних начіплeні на возики :dash:
Уууууу


червона нитка то зараз швидше мода ніж забобон. Я сама минулого року хотіла собі ту нитку, але потім ще натрапила на статтю якогось священника, що та нитка навпаки гірше робить, то я й якось і не мала її.

Ну а булавка(шпильки) від вроків :hi: , то теж тема. Їх спеціально ювелірними роблять.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Sam » 29 червня 2017, 14:54

Ой, були ми вчора на рибалці ( виїзді на природу )з сім'ями співробітників мого чоловіка. Крім нас ще було 3 сім'ї. Всі були з дітками 6 міс-3.5 рочки.
Я була найстарша там жінка, мама і взагалі людина) )). Мені 32. І так цікаво було, коли ми знайомилися, то одна дівчина сказала, що їй дуже багато вже років ( 28) :wink: , ще двом було 23, 24. А знаєте , я не вважаю, що 28, 32 чи 35 чи 40, або й скільки буде -це багато. Мені подобається мій вік.
Менші дітки були з дурниками. Одна дитинка теж мала червону нитку на руці ще й з підковкою. А мій чоловік вдома вже мене просвітив, що в неї був ячмінь і тому вчепили, мабуть якраз від неї він зник ; )
А ще мама 6 місячну годувала кашею, мабуть, то суміш, ( мені сказали "каша") говорила, що молока не хватає, хоча вона її за 4 год ні разу до грудей не прикладала. І дитинка така спокійна, а вона каже, що навпаки, донька, порівняно зі старшим неспокійна. А мама сама, видно, така вимучена і роздратована, але тримає все в собі, тому і дитина її бісить я думаю, бо жінка не задовільняє своїх елементарних потреб.
Багато написала, просто, живеш, маєш своє коло спілкування однодумців, а коли потрапляєш в інше середовище, то бачиш, що далеко все не так. Що хрч є інтернет, книги, але не всі знаходять відповідну інформацію , а може не всім треба,
А ще одна каже, що хочу в Карпати, бо ніколи не була, але там ж дорого все. А сама має вії нарощені, манікюр, педикюр, мабуть просто пріоритети в людей різні. Ось такий сумбур думок вийшов.
В результаті на нашу вудку зловили одну рибу, всі діти тішилися. Гарно провели час.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення erinaceus » 29 червня 2017, 15:10

100%!!! Коли потрапляєш в інше середовище з іншими людьми, багато аспектів їхнього життя і поведінки дивують, а деколи і вводять в ступор. Але цікаво поспостерігати. Ну зрештою, кожному своє. Видно їм так добре.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення vikilandi » 29 червня 2017, 15:32

Щодо віку я з тобою, Алло, згідна повністю. Колись у дитинстві я любила серіал "Горець", там про безсмертних людей. Так ось, їх вік зупинився на певному етапі життя, одні виглядали молодими, хоча за легендою мали сотні років, інші ставали "безсмерними" у значно зрілішому віці. І у моїх свідомості ще з тих пір йде така неначе гра, у якому віці я хотіла б "заморозити" дорослішання. І тепер і тоді, я завжди вважала, що сьогоднішній мій вік найоптимальніший для "збереження".
А щодо іншого середовища, то тут я "не своя". Коли потрапила у сімю чоловіка, то просто якась ворона. Хоча вони всі позитивно до мене ставляться, та я всеодно відчуваю, "бо у нас не так".
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення TYulia » 29 червня 2017, 16:03

Мені 29, але я щось себе ближче до випускниць школи відчуваю ніж до їх мам. :dance: :***: Щось не можу перестроїтись :confused:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Kolega і 7 гостей