Глобальні оголошення!



Жаліємось :( 3

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення taranjka » 13 жовтня 2017, 12:07

Dolorosa щоб в дітей не було синяків їм не мають дозволяти ганяти по класі - цілі перерви сидіти за партами, або мінімально пересуватися. Не знаю як вчителі мають вберегти дитину від синців. В мене троє дітей і їх ноги чи руки в синцях - як і коли умудряються я не знаю і ніби не літають по хаті і місця є достатньо.
Памятаю в мене в школі теж так було - не вписувалася в парти :) Я щось не уявляю, як вчителі мають вберегти дитину від синців? :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 жовтня 2017, 15:04

Я от теж свою не можу вберегти вдома від синців. Коли вона роздягається, мені аж самій страшно, звідки стільки синяків.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Dolorosa » 14 жовтня 2017, 01:11

taranjka руки-ноги я звикла, коліна в нас третину року точно побиті, бо льотає, я про синці на тулубі, особливо страшно виглядає вже нині фіолетово-зелена гематома збоку внизу живота, тому, думаю, як мінімум пильнувати, щоб в коридорах світло було не вимкнене, а діти не топтались, як стадо, одне по одному, вчителеві під силу.
Я таки тої думки, що ненормально, аби дитина приходила зі школи з розбитим обличчям, гематомами на спині, животі чи попереку - такі вробі безобідні синяки можуть приховувати серйозніші внутрішні травми. Мінімум безпеки школа мусить гарантувати
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Sam » 06 листопада 2017, 15:53

Прийшла щойно з Укрпошти і така зла на наших людей.
У нас на Канаді останнім часом весь час міняються працівники, відповідно вони повільно обслуговують і весь час черги. Але це таке, я це розумію, що нова людина не вміє, має навчитися і я готова чекати і не нити, якщо немаю часу, то не чекаю, а йду. А от пенсіонери, мало того, що стогнуть ой чого так довго і коли вже і т.д., то ще й лізуть прямо на тебе.
От сьогодні пішла з малими, мала 6 посилок відправити, отримати 2 перекази і посилку. Чекала годину з дітьми, більш менш нормально витримали. І от вже коли моя черга, то почали те все оформляти, а баби, які після мене ( в однієї пенсія, а інша комунальні оплатити), окружили мене. Одна зліва притулилася, а інша справа. Реально так поставали, що аж об мої рукави торкалися. Треба було їх одразу попросити відійти, але я не наважилася, при тому, що доця біля мене на підставці тій весь час. А в кінці вже я мала дати гроші, однією рукою не могла знайти -прийшлося малу на землю поставити, вона розплакалася, от в мене нерви і здали. Почала кричати на них, що вони не повинні так близько стояти, що мають відійти, а їм навіть не дійшло, що не так і що я від них хочу.
А ще по обидва боки від пошти є банки, чому там не оплатити комунальні, а пенсію не перевести на картку? Та де, вони ж звикли на пошті і їм треба десь постогнати і постояти в черзі.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Sam » 06 листопада 2017, 16:04

А як ви стоїте в чергах? Я завжди стараюся тримати дистанцію, хоч мінімальну.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення erinaceus » 06 листопада 2017, 16:08

І мене це так напрягає :dash: Ну чого хекати мені в спину?! Ніби від того буде швидше. Наші люди взагалі поняття не мають про особистий простір. Навіть в банку біля каси, де жовта лінія намальована, і то постійно підходять впритул до віконечка.
Молодець, що сказала. Бо то не вихід все терпіти.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Sam » 06 листопада 2017, 16:11

erinaceusм, а в банку, як працювала, скільки я пояснювала клієнтам, що стати за лінію :dash:
Нашим людям мабуть колюча проволока не допомогла б
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення кcuxa » 06 листопада 2017, 21:23

А як ті пенсіонери стоять на пероні і жаліються на здоров"я, а коли приїде поїзд, то відіпхають тебе ліктями взад (тут здоровя появляється)
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Natalinda » 06 листопада 2017, 21:32

Мене напрягає таке теж, але я завжди мовчу і молю Бога, щоб не забрав память в мене в тому віці. До нового звикається важко! І пенсія на картці старшим людям в голову не вкладається. Це нормально. Це психологічні особливості віку :yes:
Мене ще напрягає коли на касі карткою розраховуються. Молоді, не пенсіонери. Поки ту картку знайде. Ой, то не та!! Поки пінкод згадає! А ще ж розписатися треба!
Але мушу звикати :impossible: :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення гра з вогнем » 06 листопада 2017, 22:36

Та поки гроші перерахує, поки здачу копійками візьме, все те саме :hi:
Розкажу як у нас в магазині. Телефоном скануєш, відразу в телефоні оплачуєш, на виході сканується телефон якимсь датчиком і все. Ніяких черг :yes:
Або ідеш на касу самообслуговування, сам собі скануєш, пакуєш, потім треба приставити телефон до сканера, відбувається оплата і чимчикуєш далі.
Я так не вмію, я по старинці, карткою і навіть деколи ходжу до каси з касиром.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей