Глобальні оголошення!



Жаліємось :( 3

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Sam » 29 січня 2016, 18:56

erinaceus, як я тебе розумію, мала схожу історію з покупцями зі Львова та Івано-Франківська, правда,мені обійшлося лише за доставку туди і назад 50 грн. Після цього стараюся з післяоплатою не висилати, або домовляюся про часткову передоплату. Різні люди є...
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Русік » 29 січня 2016, 21:03

З того ж розряду:
забирала днями на НП наложки. Зараз в основному всі переказами Форпост, а одна наложка прийшла як раніше - в конверті готівкою. Я ж ніби калач тертий! завжди відкриваю при них конверти і перераховую гроші. А тут поспішала (дітей самих вдома лишила), та ще й вантажі забирала... короче, відкрила вдома, а там на 100 грн. менше(((
Дівчатка, рахуйте гроші, не відходячи від каси!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення erinaceus » 29 січня 2016, 21:04

Sam Шкода... Надієшся на порядність, а тут таке :cry: На наступний раз треба так робити.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Ulkanet » 29 січня 2016, 21:35

о, я нині тоже з Новою Поштою мала :ireful: :ireful: :ireful: :ireful:
Мало того, що посилка йшла ТРИ дні з Тернополя до Гусятина :dash: так щей суму нарахували таку, що докласти ще 10 грн і можна було зїздити до Тернополя рейсовим автобусом :ireful: туда і назад і забрати. :dash: капець в них тепер ціни.
Але і то ще не всьо! :ireful: Забрала я посилку за 30 хв до закриття - бо так тут привозять посилки. там не вскривала, бо спішила тай незручно потім нести. Накладної не дають підписувати. блін - анархія!! прийшла додому - а посилка не повна :dash: нема всього! добре, що я знаю телефони працівників. Виявляється вони мені забули віддати другу частину - бо недодивилися :ireful: а мені тепер вали завтра знов майже 4 км пішки :ireful:
саме головне, що на їх сайті відображалося що одне місце :dash: я ще спеціально звертала на це увагу (бо знала що посилка має бути обємною троха). а в накладній два місця пише. :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TaniaPicaSSo » 29 січня 2016, 22:35

Ну то вже і я пожаліюсь, тільки на Укртелеком. У бабусі не працює домашній, просила розібратися. Таке вже було, тож я вже в курсі що робити. Треба подзвонити на номер телефону і залишити там заявку. Дзвоню, автоповідач каже: "Якщо ви бажаєте залишити заявку на цей номер, з якого дзвоните, залишайтесь на лінії, якщо на інший номер, то натисніть 1." Я натисла 1. Далі каже: "Введіть свій контактний номер телефону", ввожу мобільний номер, а воно каже: "Ви не ввели номер, спробуйте ще раз." Ввожу ще раз, воно каже: "Ви не ввели жодного номеру, тому ваш контактний номер телефону буде той, з якого дзвоните". Ну ладно, думаю, не так важливо. Тепер чекаю, що воно скаже: "Введіть номер телефону, на який бажаєте залишити заявку", а воно каже: "Дякую за вашу заявку. Заявка за вашим номером з якого дзвоните прийнята. Чекайте на розгляд" і все, і вибило. Ну капєць, думаю, чи я щось не так зрозуміла, щось пропустила може, дзвоню ще раз, а воно зразу каже: "Ви вже подали заявку. Чекайте на розгляд". Дзвоню ше раз і слухаю все до кінця, щоб зв"язатись з оператором. Каже воно: "Якщо бажаєте зв"язатись з оператором, натисніть 0". Тисну 0, а воно каже: "Ви не зробили свій вибір" і розказує ще раз все спочатку, я знов чекаю поки скаже натисніть 0, тисну 0, а воно каже знов: "Ви не зробили свій вибір".
Сьогодні зранку телефонують до мене з Укртелекому. Питають: "То у вас телефон не працює?" Я кажу, що працює, і розказую всю історію, що я хотіла лишшити заявку на інший номер. ВОна питає, а який. Я називаю номер, а вона каже: "Ой, це з іншого відділення, якби з нашого, я б переадресувала заявку, а так нічо не можу зробити. Пробуйте дзвоніть ше раз туда, але більше не вводьте свій номер!" Я кажу, що я й не вводила свого номеру!!! Воно взагалі не запитало мене про номер, на який я хочу лишити заявку. Тьотя сказала, що нічого зробити не може і вибила.
От і все. І що робити? :dash: :dash: :dash:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення nelly » 29 січня 2016, 22:40

купити бабусі мобільний і відключити стаціонарний, нам дешевше по моб говорити :sad:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TaniaPicaSSo » 29 січня 2016, 22:47

nelly є в неї мобільний. Але в неї є своє коло знайомих, яке все ще користується домашнім, і в декого з них є тільки домашній. Тому старим той домашній таки треба. Ми собі досі не відключили, подумуєм, але досі цього не зробили.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Ulkanet » 30 січня 2016, 00:14

TaniaPicaSSo треба йти на Телеком і так подавати завку ??? :confused: чи так не приймають???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TaniaPicaSSo » 30 січня 2016, 00:26

Ulkanet не приймають, відфутболюють дзвонити за тим номером. Колись я дзвонила за ним і нормально все було, а тут в них певно збій якийсь чи шо, що який пункт не вибирай, а все одно подаєш заявку на свій номер, з якого дзвониш, а на інший не годен.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення denamama » 30 січня 2016, 10:04

Я так люблю лiкарiв за iхнiй розбiрливий подчерк... :ireful:
Передали нам з села список лiкiв для свекра, ми купили, передали. Виявилось, що мали купити Гепаргiн, а купили Гепарiн (i те i iнше у флаконах тiльки одне це дiетична добавка, а iнше колять).
Тепер не знаю що робити з тими лiками для уколiв, вони дорогi. В аптеку не приймають...
Може хтось стикався з таким?! Може маете знайомого дистриб"ютора по лiкам? Буду вдячна.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: MarinaZgonnik і 10 гостей