Глобальні оголошення!



Жаліємось :( 3

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення erinaceus » 27 серпня 2017, 00:04

Мені теж прогулянки на самоті дуже помагали.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як не "зриватись" на дитині?

Повідомлення vikilandi » 31 серпня 2017, 08:46

От не можу звикнути до "сієсного" робочого дня тернополян(
починають відповідати на дзвінки з 9-ї години, обідня перерва - це взагалі святе... маршрутки не ходять (принаймні №5), уже з 12-ї немає чого планувати роботу, бо не відомо коли у кого як починається і закінчується цей .. о..б..і..д......, таке враження, що всі ходять додому і варять там собі борщик.
а передсвяткові дні( ЖАХ!!! у місті де промисловість практично лежача, 23 серпня о 15-й годині вже усі на чемонадах. ось тільки, куди їдуть? У Відень, чи у Попень? Таке враження, що на роботу ходять замість хобі(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Як не "зриватись" на дитині?

Повідомлення vikilandi » 31 серпня 2017, 08:47

капец! :dash:
писала у темі "Жаліємось" :crazy:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Як не "зриватись" на дитині?

Повідомлення Marichka » 31 серпня 2017, 09:01

а я думаю,що вже і Віка зривається?!Не може 6ути :wink:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як не "зриватись" на дитині?

Повідомлення кcuxa » 01 вересня 2017, 22:13

vikilandi написав:От не можу звикнути до "сієсного" робочого дня тернополян(
починають відповідати на дзвінки з 9-ї години, обідня перерва - це взагалі святе... маршрутки не ходять (принаймні №5), уже з 12-ї немає чого планувати роботу, бо не відомо коли у кого як починається і закінчується цей .. о..б..і..д......, таке враження, що всі ходять додому і варять там собі борщик.
а передсвяткові дні( ЖАХ!!! у місті де промисловість практично лежача, 23 серпня о 15-й годині вже усі на чемонадах. ось тільки, куди їдуть? У Відень, чи у Попень? Таке враження, що на роботу ходять замість хобі(

Віка уявіть ситуацію у Вас вже від цифр пухне голова, клієнт нерви потріпав добряче у Вас тільки но почався обід і так хочеться провітритися і продуктів додому треба купити (бо приходиш пізно і по магазинах не хочеться лазити після роботи).А тут клієнт займає половину часу Вашого обіду і не можеш його спровадити, бо він зранку обігав весь ринок, а на обід вирішив повирішувати свої справи в державній установі. А з обіду не маєш права спізнитися, бо начальство січе. Тому дуже розумію тих людей і "обід то святе".Всі справи в установах вирішую до 12 або після 15.00, бо в декого обід з 12 год, а в декого з 14.00.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення гра з вогнем » 02 вересня 2017, 03:03

А мені ніц не помагає, якась затяжна депресія.
Впала недавно посередночі :dash: Змушена була до лікаря повзти через пару днів, бо щось синці повилазили :dokter: Все обійшлося, на щастя, без тріщин і переломів. Зате маю тепер надірвані сухожилля на обох ногах.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Marichka » 02 вересня 2017, 09:31

Христинко,тримайся!!!
А чому впала?Знепритомніла?
в лю6ому випадку шукай вихід-ти розумничка,знаєш 6агато,як дати раду.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як не "зриватись" на дитині?

Повідомлення vikilandi » 02 вересня 2017, 14:24

Я мала на увазі не держустанови, а бізнес. Вважаю, що обід в приватних установ взагалі має бути "плавуючий", де завжди є хтось черговий
, хто відповідає на дзвінки. Щодо передсвяткових днів, то переконалась на лікарні, де відвідувала платні процедури. Сказали, що працюють до 16-ї, бо скорочений день, я прийшла в 15-й, то змогла зробити тільки масаж, бо на інших процедурах медсестри вже поїхали в село. ось так.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Як не "зриватись" на дитині?

Повідомлення erinaceus » 03 вересня 2017, 15:20

vikilandi написав:От не можу звикнути до "сієсного" робочого дня тернополян(
починають відповідати на дзвінки з 9-ї години, обідня перерва - це взагалі святе... маршрутки не ходять (принаймні №5), уже з 12-ї немає чого планувати роботу, бо не відомо коли у кого як починається і закінчується цей .. о..б..і..д......, таке враження, що всі ходять додому і варять там собі борщик.
а передсвяткові дні( ЖАХ!!! у місті де промисловість практично лежача, 23 серпня о 15-й годині вже усі на чемонадах. ось тільки, куди їдуть? У Відень, чи у Попень? Таке враження, що на роботу ходять замість хобі(


Мене, наприклад, також дратують ранішні дзвніки. Ми не жайворонки, тому в 7год не прокидаємось. І я не вважаюся, що повинна відповідати на дзвінок о 8 ранку. Лягаємо ми пізно, але це не означає, що я буду комусь дзвонити в 11 вечора, бо я ще не сплю :crazy: Бо прекрасно розумію, що хтось міг пігти спати ще в 9 вечора. Тому є якась золота середина між біоритмами і графіками різних людей, скажімо з 9 ранку до 9 вечора. Тоді і потрібно вирішувати всі питання.
А в плані роботи, то не такі вже наші люди ледачі і повільні. Так, в нас багато державних вихідних, але чи велика частина населення зараз працює на заводах і в держустановах? Скільки у нас приватних підприємців, скільки в них є найманих працівників (а неоформлених скільки!) і майже всі ці люди працюють і у свята, і в вихідні. А ще й ті, хто працює з дому.
І ще врахуйте, яка тривалість робочого дня у нас і в тій самій Німеччині, до прикладу. І то вони постійно борються за скорочення робочого тижня, додаткові соцпакети і т.д. А живуть аж ніяк не гірше.
Хто має гроші в Україні? Особи при владі, великі бізнесмени, ну і ще безтурботні студенти, яким мама з татом присилають гроші з заробітків :pardon: І всі вони абслолютно не мають ніякого відношення ні до відстутності вихідних/відпустки, ні до робочого графіку зі світанку до смерканку. На жаль, в Україні в переважній більшості випадків прибутки і достаток не тотожні кількості вкладеного в роботу часу і зусиль.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення NataF » 04 вересня 2017, 21:50

Мене одну дратує відключення гарячої води??? Скільки можна?? Достало ті баняки гріти!!! Справно платиш ті скажені 74грн за куб того "щастя". І на тобі свято. Включили на тиждень, щоб дітей до школи відмити і все!!!
(вибачайте за орфографію-накипіло)
Зображення
Зображення
NataF Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 05 травня 2011, 19:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 58 раз.
Подякували: 44 раз.
Діти: Андрійко і Артемко

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей