Глобальні оголошення!



Жаліємось :( 3

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Ameli » 04 березня 2016, 19:02

Бидло і все тут вже нічого не попишеш і не докажеш йому...та сказати то варто тому "дядьові" але ніц не поможе бо то така некультура виховання...
А дитині звісно молодці що сказали так як воно і є, а навіщо обманювати і казати щось таке як дитина сама бачить реальну картину подій.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Новенька » 04 березня 2016, 19:34

Та я б і уваги на то не звернула, якби була сама, бо вже до такого звикла. Моя дитина перша про то наголосила, то я й продовжила тему.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення erinaceus » 05 березня 2016, 00:23

Ну не хочуть в нас паркуватися по правилах і все! Завжди знайдеться купа аргументів в свій захист. Мене найбільше нервує, як біля податкової напаркуються відразу біля зебри, або й на сам перехід стануть :dash: От добросовісні платники податків :ireful: Бо впадло припаркуватись за сто метрів і підняти лишній раз свою с*аку! А ти починаєш переходити дорогу з дитиною і реально не видно нічого - хто їде, а хто стоїть. Та і мене водіям не видно, не встигнуть пригальмувати. А діти дорогу перебігають, взагалі не дивляться. До біди один крок. Те ж саме біля нацбанку. Вже не один місяць паркуються там декілька джипів з польськими номерами. Великі, на пів тротуару. Я розумію, що в них робота, облрада і все таке. Але в облради є внутрішня парковка, а тротуар - для пішоходів! Задовбали!!!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення taranjka » 05 березня 2016, 00:42

В нас була схожа ситуація. Переходимо дорогу, виходимо на тротуар і тут паркування авто - якраз так, що для одного просунутися більше плоту. Я з візком і ще дитина, хіба на дорогу йти. Але підїхала до водія і кажу, щоб перепаркуався, а воно до мене кричати, що нічого не порушує :crazy: я трохи розійшлась, а він то вилізти не може, бо візок не пускав :ha: проїхав пару метрів і там було купа вільного місця для парковки, але тре було переходити дорогу до свого кабінету адвоката, як виявилося :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Кокетка » 04 квітня 2016, 12:27

купила сину (10р) курточку пайту таку прикольну з жовтими рукавами, він її любить, таскає всюди, вчора пішов гуляти , приходить, а там чорні від масла плями, старший хлопець заклав моєму молодшому сину цепочку на велосипед, бо злетіла і руки витер в старшого сина :dash: , якраз в ті рукави жовті..... ну от як таким бути безтолковим???
вийшла я на двір і відчитала я того хлопця (12 р), настрашила, що піду до мами його, свого насварила , що не відійшов і дав в себе витерти ті руки, малого свого (7р) насварила , що дав велосипеда кататися такому великому хлопчику. :dash: не знаю чи права .... ну от як себе вести мені ? що то за такі масляні привіти для мами? куртка то не з секонду... як ті діти не розуміють?
і ніби дружать... і то ж неповага, але ладно... між собою розберуться, но за одяг то я відповідаю....
ніби зле, що пішла виясняти, але ж як навчити?
таке враження , що не цінують нічого ті діти....
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Marichka » 04 квітня 2016, 21:49

розумію
в нас в п"яткицю були в гостях чужі діти,дві дівчинки.То одна,коли вони гуляли біля дому подерла нову куртку і лаком замастила.То мені так незручно було перед тіткою,яка забирала за ту куртку
то певно таки старіше треба давати на прогулянку біля дому
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення oksana_tern » 21 липня 2016, 16:40

Ходила сьогодні в магазин біля 6 на зупинку як їхати до текстильника от таке мені продала "звєзда" сирок і ще не хотіла давати номер телефону власника:
Зображення
Зображення
І це вже не перший раз, то кукурудзяні палички річної давності, то цукерки старі як світ
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Kisja » 21 липня 2016, 21:02

Фу - капець просто. Мені колись кавалєр приніс шоколадку з горіхами - відкрили - а там червячки лазять - прийшли в магазин - кажу - такий от сюрприз - продавець спокійно просто запитала - поміняти чи віддати гроші.
А на рахунок власника - повинна бути дошка - куток покупця - де вся інфо вказана - а ще можна в управління прав споживачів - тим більше що не перший випадок несвіжого
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TYulia » 21 липня 2016, 22:17

Я в тому магазині завжди боюсь щось купляти.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Тиха » 21 липня 2016, 22:29

А мені сьогодні сухарі проткрмфновані в 2 міс. продали. Дрібниця, а так неприємно :dreams:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей