Глобальні оголошення!



Жаліємось :( 3

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення oksana_tern » 05 жовтня 2016, 22:21

Завелась в Старому Парку якась неадекватна негритянка. Заходить постійно до нашого будинку і ходить круг нього. Сьогодні от паро хвилин тому два рази ломалась в двері до мене "на чай". :dash: Я в шоці. Сиджу, чекаю третього разу і викликаю поліцію. Минулого тижня вона ходила по Квітовій вулиці, тепер перебралась нижче.
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Pipochka » 05 жовтня 2016, 23:22

О, і до нас ходила, казала, що їй холодно і хоче погрітися в квартирі з годинку.
Я живу на Галицькій.
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення oksana_tern » 06 жовтня 2016, 10:10

А до нас вона почала ходити коли ще жара була, запитувала чи маю чай, а потім говорила що чай то імя її друга, я так зрозуміла що вона трошки хвора напевне.
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення flower » 06 жовтня 2016, 17:17

erinaceus написав:Розкажу неприємну історію. Відправляла в Дніпропетровськ одяг Новою поштою, післяоплатою. Домовленість була, що дівчина приміряє, чи підійде розмір. Проходить пару днів, вона не забирає. Пишу їй. Каже, заберу пізніше, бо запара на роботі. Проходить ще пару днів, ситуація та сама. Пишу їй знов. Каже, сорі, розмір завеликий, відправила назад. Ну ок. Проходить ще пару днів, так посилки зворотньої і нема. Дзвоню на гарячу лінію, а вони кажуть, що за посилкою навіть ніхто і не приходив. Бо якби була відмова, то в них заповняється бланк і т.д. Короче, вона просто мені збрехала :ireful: Тепер, щоб повернути річ назад, я маю оплатити доставку туди і назад, плюс немалу суму за зберігання, бо вона вчасно не забрала. Я їй написала своє гнівне фе, але вона, звичайно, не відповіла. От такі бувають люди :dash:

Щоб не було от таких випадків тепер багато продавців страхуються і відправляють після оплати 100-200 грн завдатку.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення yultsya » 06 жовтня 2016, 20:36

oksana_tern написав:Завелась в Старому Парку якась неадекватна негритянка. Заходить постійно до нашого будинку і ходить круг нього. Сьогодні от паро хвилин тому два рази ломалась в двері до мене "на чай". :dash: Я в шоці. Сиджу, чекаю третього разу і викликаю поліцію. Минулого тижня вона ходила по Квітовій вулиці, тепер перебралась нижче.


О, сьогодні зустріла в фб пост, який написав якийсь чоловік, що він пустив негретянку погрітися на чай і вони десь годинку говорили..
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення oksana_tern » 06 жовтня 2016, 21:08

Ага))) я сама в хаті з малою дитиною, я б не ризикнула. Дрруге діло коли чоловік вдома б був))
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TYulia » 06 жовтня 2016, 22:57

О певно я теж з нею стикнулася. В суботу чоловік вийшов раніше, а я з малим виходимо з хати, відкриваю і чую що когось чуть дверима не притиснула, дивлюся -чорна жінка, то навіть якби біла незнайомка була б під дверима отак, то трохи налякалася. Ми з малим так двоє ій "хай", почала з нею по англ говорити, то вона мені казала що шукає якусь дівчину, що десь тут жила, я кажу то не мене, то шукайте далі, а вона ще пару раз перепитувала чи то я вже виходжу, це трохи насторожило. Я вийшла, то ще просила чоловіка заїхати подивитись чи я точно двері позакривала, він як під'їхав то вже бачив що вона в інший під'їзд дзвонила. Така трохи грубша дівчина.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення yultsya » 06 жовтня 2016, 23:02

Щось підозріло вона всюди ходить... Певне ще буде продовження тої історії. Шукаю той допис в фб, але щось ніяк не найду.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення МамусяВладусі » 06 жовтня 2016, 23:17

І мені сьогодні подружка розказувала, що вже декілька днів до неї чорна жінка чіпляється, розказує,що шукає подружку.
МамусяВладусі Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 22 жовтня 2014, 22:27
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 49 раз.
Діти: Владик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Marichka » 07 жовтня 2016, 08:48

У ФБ написали з сайту міста Тернопіль,вроді.І показали,що вона не готова до наших погодніх умов.Але тут ясно,що вона,або хвора,або щось вистежує.Мене б насторожило її пустити до хати на чай,якщо то не поодинокий випадок.Та й чай вдома може пити.Вони живуть завжди вкупці,ще з кимось.Хіба посварились,чи дійсно якась шизофренія.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron