Глобальні оголошення!



Жаліємось :( 3

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення erinaceus » 19 травня 2017, 10:45

Новенька Та звичайно, про дітей вони навіть не думають. Їм головне їхня собака :dash: В нас в будинку і дворі те саме. Собаки хоч не великі, але або на довгому повідку, або взагалі без. І в ліфті так їздять. Я от стою з дитиною біля ліфта, а з нього в будь-який момент може вибігти собака, бо йде з господарем на прогулянку. І я хоч взагалі собак не боюсь, але мене ця неочікуваність дуууже напрягає. Завжди стаємо осторонь і сумку перед собою тримаю, на всякий випадок. Я ж не можу знати, як поведеться собака, навіть якщо вона супер добра і супер маленька. Так мене нервує :ireful: Чому ми маємо через чужих собак переживати?! Ну а те що двір в нас повністю обгаджений, я взагалі мовчу. Неможливо ходити по траві. Те саме в парку. Все для тварин, а не для людей. Наших людей не перебороти, кожен думає лиш про себе :ireful: От переступають поріг власної квартири, і вже всі газони і парки стають місцем для вигулу собак. В нашому районі реально більше проблем від хатніх собак, ніж від бродячих. Бо тих переважно всіх знаєш, вони лежать і нікого не чіпають. А ті, що з господарями, то лиш приносять купу незручностей.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TYulia » 19 травня 2017, 21:35

я колись дуже любила собак, батьків впрошувала на собачку, і була в нас собачка багато років. Зараз теж люблю собак, але відколи маю дитину, то цінності явно помінялись. Колись малою всіх собак гладила, а зараз таки малого до собак не дуже пускаю, бо таки і найдобріша собака вміє гавкати і кусатись.
А від цих бродячих собак теж не знати, що чекати, це ж тварина.
Не закидайте мене помідорами чи ще чимось, але зараз я скептично відношусь до всяких благодійних акцій, особливо часто якісь трохи Зірки люблять такі організовувати, а потім кошти на собак чи їх притулки. Зараз так багато бідних людей, дітей, їм більше потрібна допомога. А собакам, то якщо хочеш, то якось собі самі допомагайте без лишнього ажіотажу.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення vikilandi » 20 травня 2017, 15:21

ще часто буває і таке, що "Три пси взяти, так то не мало, а одна дитина в сімї, так уже й забагато..."
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення nelly » 25 серпня 2017, 22:06

Що Ви робитe коли Вам сeбe шкода?
В мeнe після народжeння трeтьоі дитини вжe вчeпився якийсь ярлик. Малий дууужe капризний, кожeн раз як він плачe я згадую Флавeр як Ти колись жалілася а я маючи двох більш мeнш спокійних дівчат думала чого Тобі так важко.
Коли була вагітна втрeтє то ходила така собі на приколі, мол досвід вжe є, які проблeми. Малюк нівeлював всі моі знання і навики і 90% часу коли він нe спить він на руках бо крик на всю хату :dash:
От нe знаю чи вигорання чи післяпологова запізнилася, алe іноді чeсс слово заздрю тим хто прогулюється бeз дітeй чи сидить в кафe. Так, я люблю своіх дітeй дужe, алe тільки тeпeр розумію як з ними важко.
Виговорилася :sad:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення erinaceus » 26 серпня 2017, 00:14

nelly Психологи б сказали, попросити оточуючих про допомогу :wink: Але я так розумію, допомоги вам нема звідки чекати... Мені взагалі здається, що з хлопцями важче. Ну може я не маю з чим порівняти...
А вдома носиш на руках? Якщо в слінгу, не спокійніший? Так і дитинка поруч, і можна щось робити. А всякі шезлонги, качельки і т.д? Можна брати напрокат.
Ну або як раніше тут писали, повторювати мантру "Все так не буде" :hi: Ну ти ж сама знаєш, що потім стає легше. Це вже має тішити.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TYulia » 26 серпня 2017, 08:04

"Все так не буде" - то головне!
Мій малий був з тих неспокійних, все себе тішу, що наступні діти будуть спокійнішими. Я не заздрила тим, що в кафе сидять без дітей, я заздрила, точніше для мене це була фантастика, що дитина просто лежить в колясці і НЕ плаче. Пам'ятаю в перші місяці, як чоловік йшов на роботу, я казала йому " я вмру?" :crazy: Але чи то в мене було таке гормональне піднесення чи що, але все таки я тішились малим і завжди (певно до 1.5-2) років була в тонусі щоб його забавляти. Зараз то я аж можу бути недовольна його поведінкою і таке інше.
Теж пожалілась трохи з запізненням. Мені здається, Неля, що вам треба трохи відкинути всі свої плани (якби це жорстоко не звучало), не пекти торт, не робити олію, не йти в кафе, а якись час таки нікуди не спішити і побавитись з дітисками. Може за який місяць-другий перейде. Він в вас вже великий хлопчик скоро буде. Бо оті свої плани, то таки створюють графік, час, на який треба спішити і це додатково напрягає. А через який рік, або навіть менше, ваші трійко будуть собі так забавлятися між собою, що мами-тата не треба буде.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Marichka » 26 серпня 2017, 08:44

Неля,то просто тре6а перечекати.Потім 6уде легкше,6уде 6ільше реагувати на дівчат і йому з ними 6уде весело.
Я 6 не відкидала для старших звичайний садок,що6 вдень трохи відпочити і мати менше о6ов"зків,навіть щодо складання іграшок і речей.
До6ре,що кажеш-то вже частина вирішення про6лем.Як 6и жила 6лизько,могла 6 6рати старших до се6е :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення кcuxa » 26 серпня 2017, 08:53

nelly написав:Що Ви робитe коли Вам сeбe шкода?
В мeнe після народжeння трeтьоі дитини вжe вчeпився якийсь ярлик. Малий дууужe капризний, кожeн раз як він плачe я згадую Флавeр як Ти колись жалілася а я маючи двох більш мeнш спокійних дівчат думала чого Тобі так важко.
Коли була вагітна втрeтє то ходила така собі на приколі, мол досвід вжe є, які проблeми. Малюк нівeлював всі моі знання і навики і 90% часу коли він нe спить він на руках бо крик на всю хату :dash:
От нe знаю чи вигорання чи післяпологова запізнилася, алe іноді чeсс слово заздрю тим хто прогулюється бeз дітeй чи сидить в кафe. Так, я люблю своіх дітeй дужe, алe тільки тeпeр розумію як з ними важко.
Виговорилася :sad:

Я ще і так дивуюся, що Ви і так багато встигаєте. У мене такий був, що я деколи забула розчесатися. А Ви ще встигаєте пекти, займаєтеся сп. З моїм навіть рідна бабця не лишалася. Мала в дома 2 кенгуру і 1 слінг то так цілий день і носилися. А від крику аж моя голова розпухала, а малий кричав аж захрипав. Тримайтеся. Далі буде легше :clapping:
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TattyMummy » 26 серпня 2017, 09:12

Я іншим рятувалась і рятуюсь досі. Якщо вже відчуваю, що виснажена зовсім, то в першу можливість залишаю дітей чоловікові і йду гуляти сама! Тієї енергії від прогулянки не надовго, але на трохи вистачає.
І також - мені з двома погодками хлопцями було набагато легше, ніж з однією мега активною донею.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення LsP » 26 серпня 2017, 10:07

ой, дівчатка, то все так швидко проходить...))). У мене 3 красуньки, і всі народженні за 6 років, тобто одна за одною і майже з безперервним ГВ, до того ж всі з жахливими коліками і спаннями до року лише на руках. І ще офіційна робота, яку робила з дому, але мала бути весь час на телефоні, бо посада керівна. І ще мої викупи з іноземних сайтів на багатьох форумах). Ой, як згадаю, аж страшно стає ще й досі). Вдень розривалась між дітьми, компом, телефоном і домашніми справами, вночі розпаковувала і запаковувала замовлення, або робила звіти-плани по роботі), спала по 2-3 години).
А зараз моїй найменшій 2,5рочки (старшій 7, середущій 5,5), і я вже навіть можу випити вранці гарячу (!!!) каву). Вранці, гарячу))). А не холодну і увечері чи вночі))).
Старша донечка вже школярка, середуща і найменша в садочку, при чому віддала ще до 2 років, бо вони у мене грудневі). Так що, дівчатка, почекайте зовсім трішечки, і все буде прекрасно, життя знову стане кольоровим :dance:
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron