Глобальні оголошення!



Жаліємось :( 3

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення oksana_tern » 27 квітня 2017, 16:31

1.5 рочків. Той песик і до мене під вікна приходить. А ще він має "колєгу" який живе в вашому домі - такий чорний з білим ми його дідо називаємо.
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TYulia » 27 квітня 2017, 20:54

А ми Пупся))) в тему Жаліємось підійде те, що не дуже приємно як він в під'їзді спить десь на нашому чи сусідському ковричку.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення oksana_tern » 27 квітня 2017, 22:04

Ой..ха ха .... він дуже боїться грому і так колись забіг до квартири сусідки коли вона виходила з хати і пряміком в шафу з білизною... як згадаю то регочу довго...витягали за вуха і хвіст і він ще впмрався бо на дворі гриміло. А мої двері так підпирав що я могла і на роботу спізнитись дзвонила до сусідів щоб виганяли з під дверей.
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення erinaceus » 29 квітня 2017, 20:39

Подарувала племінниці квиток на концерт Христини Соловій. Недешеві, але взяла їй гарне місце в партері по центру. Концерт був вчора, дуже хотіла, щоб їй сподобалось. Але почалося все дуже печально. Її місце було зайнято, мусіла сидіти в проході на приставному кріслі :ireful: Я така зла була. Дитина в 12 років не дуже може за себе постояти. Але її привіз тато, то як вона йому подзвонила, прийшов розбиратися що до чого. Як виявилося, проблема була не поодинока. Просто на ті самі місця квитки були продані двічі :dash: Я купляла через інтернет, kasa.in.uа - серйозний сайт, що продає квитки на серйозні концерти по всій Україні. Плюс продавали тут на місцях. Я так підозрюю, інформація з сайту про продані місця не була передана в місцеві каси. Звичайна відсутність кооперації і спілкування... Невдоволених купа, люди сваряться, претензії до організаторів, настрій зіпсутий. Ті адміністратори ледь не в сльозах - не знають, як вийти з ситуації. Ну як так?! Гроші всі хочуть зароблять, а організувати на належному рівні не можуть. Концерт відбувся, позитивні враження, звичайно, перевершили всі негативні моменти, але все одно за дитину обідно :cry:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Sms » 30 квітня 2017, 08:27

Як я хотіла потрапити на концерт :cray: Але квитків не було, пізно схаменулася :cray:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TattyMummy » 30 квітня 2017, 10:28

А я то думаю - чого то крісла доставляли в залі :( алеконцерт був гарний!!!
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Новенька » 18 травня 2017, 21:19

Щойно прийшла з дитиною з вулиці вся в нервовому шоці. Бігала моя дитина біля мене, відбігла метрів на 3 вперед по тротуару, біля стіни будинку, а навпроти іде парочка з псом величеньким, повідок в пса метрів 2. Так той пес підскакую до дитини і підстрибує до неї, якби вона не відхилилась на зад, то пес би стояв в неї на грудях. А той "власник" пса навіть не відтягнув. Я підійшла тай кажу, що пса на короткому повідку води, а він каже, дитину на короткий повідок треба брати. Я сказала, що він худоба, але то вже говорила до спини. І та дама навіть слова не сказала. Прийшла, аж киплю. Та чи те бидло (вибачте за слово) дітей не буде мати? Як водити такого пса мало того, що без намордника, та ще й на такому повідку в центрі міста. Так мене ті "собачники" бісять. Парк для псів, трава для псів, повідок для дитини.....
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення oksana_tern » 18 травня 2017, 22:15

Ми сьогодні також гуляли в парку біля озера то майже така сама ситуація. Пес летить на дитину а ВОНО навіть не реагує на свою тварину і що дитина впереді
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TYulia » 19 травня 2017, 08:01

То ж дитина переляк може мати
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Новенька » 19 травня 2017, 10:44

та вона злякалась однозначно. Бо трималась за руку від Атріуму і аж додому. І бігти більше не хотіла і руку не пускала. З ранку ніби прийшло.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей

cron