Глобальні оголошення!



Жаліємось :( 3

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення гра з вогнем » 07 серпня 2018, 19:12

Marichka, не знаю поки. щось багато всього і одночасно.
незвично. все інакше.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення nadusha » 08 серпня 2018, 08:38

На відпочинку в Скадовську Артем грав у футбол на пляжі, стояв на воротах і відбив м'яч рукою - травмував руку... Робили там знімок, перелому нема, але пошкоджений хрящ. Діагноз епіфізіоліз променевої кістки. :cray: Рука в гіпсі, вже майже не болить...
Епіфізеоліз – це поразка зони ростової пластинки кістки. Під цією областю мається на увазі частину хрящової тканини, яка розміщується на кінці довгих кісток та постійно розвивається. Від формування ростової пластини залежить довжина і форма кістки у дорослої людини.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Дуже переживаю, бо і так є невисокий, має затримку росту спадково-конституційного типу. Нині підемо до ортопеда, талонів нема аж до 20, а потім нема графіку... :impossible: Дуже надіюсь, що все буде добре...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TYulia » 10 серпня 2018, 09:05

Може спробуйте в Ортоклініку піти. Там одразу узд суглоба зможуть зробити і щось порадять. Дитячий ортопед там здається у вівторок і п`ятницю до обіду приймає.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення nadusha » 14 серпня 2018, 15:15

Консультувалися в двох ортопедів, то мало б все бути добре... В 20-х числах будемо знімати гіпс.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Marichka » 14 серпня 2018, 17:37

Ну і слава Богу!!!
Нехай на тому і станеться
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TYulia » 14 серпня 2018, 21:09

Хочу пожалітись на наші погані тротуари. Якщо ходити ногами, то ще не так відчутно, а от я зараз з коляскою то так чортихаюсь поки до якого парку доїду. Ще на початку дня я ще просто нервуюсь на ті дороги, а в кінці дня я вже деколи в розпачі до сліз, бо вже сил нема тою коляскою гепати. Таке враження на тротуари звертають уваги менше ніж на дороги. Тішить лиш те що діти в во зиках лише пару років їздять. А от люди-інваліди зачасту просто не мають шансу вибратись кудись здому. :ireful:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення гра з вогнем » 14 серпня 2018, 22:53

Треба надувні великі колеса. Я до цього дійшла коли побачила, як сусідська дитина носа розбила, катаючись на самокаті з дрібними пластмасовими колесами, на черговіому стиці перелетів через скутер і розбив носа :impossible:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TYulia » 16 серпня 2018, 14:06

Надувні великі колеса мають супер важкі коляски. Але на 4 й поверх я її не затаскаю. З старшим малим купили такого возика, я його кіборгом називаю. Для дитини певно зручніша люлька та, але для мами не підсильна. Тато наш ледве з нею справлявся. Отакий замкнутий круг :confused:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення erinaceus » 04 листопада 2018, 15:20

З новими цінами на проїзд далеко не заїдеш :crazy: Така дурка з тою карткою тернополянина. Так ніби ти якогось другого сорту, якщо не зареєстрований в Тернополі. Бери і плати по київських цінах. Так наче в Тернополі найбільші заробітки і зарплати :dash: Коли вже ті перевізники нажеруться?! Я ще розумію, підняли б на 1-2грн, але ж не на 100%! І найгірше, що нічого на краще не зміниться. Ні якісь послуг, ні сервіс, ні технічний стан транспортних засобів. Як було "г", так і залишиться...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення nelly » 04 листопада 2018, 16:36

І саме головне що я до прикладу б простестувала, а з трьома дітьми пішки далеко не зайдеш :dash: і таких багато.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron