Глобальні оголошення!



Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення erinaceus » 19 березня 2015, 01:53

flower Ну це капець! Це дуже безсердечно по відношенню до вагітної :cray:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення nelly » 19 березня 2015, 02:43

flower от тебе прочитала і згадала то чудовищне 2 УЗД зі Златкою в нього :scare: :scare: :scare:
Я ще перед тих хворіла трохи, герпес в крові є, то так переживала за ті вади, ще й з Марго мене всю вагітність лякали то вже начувана.
Памятаю до нього теж ще й з роботи втікла не відпросившись.. Чекала біля 15 хв, бо щось там не альо теж було, ще й чоловіе не міг прийти зі мною бо був на роботі, бо так ми завжди разом ходили. А ще як от потім мені почав кзаати, Ви що не розумієте що можете не доносити, дитина інфікована, срочно в стаціонар, треба підшивати, ото я дала волю сльозам під кабінетом, як згадаю то страшно робиться :cry:
Дякувати Богу що добре все що добре закінчується :+++:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення nadusha » 26 квітня 2015, 21:47

Я така сердита була... Ситуація така: братова дружина родила хлопчика, спочатку йшли схватки, потім все припинилося і прокесарили її. Дуже тяжко відходила, дитину принесли на другий день після багаторазових нагадувань, вона ще почувалась погано, то на ніч забрали. Як прикладати толком не показали, дитину принесли вже нагодовану. Вчора їй було легше, дитину принесли тільки раз. Вона ходила просити, щоб принесли, то чула "Він тільки заснув, прийдіть пізніше", прийшла пізніше - "Ви як зараз заберете, то на місце дитини положать іншу кесарську дитину..." Зранку вже прийшла інша медсестра, то і по одяг прийшла чистий, переділа, принесла дитину, помогла прикласти до грудей, почекала, щоб дитина добре присмокталась і після цього пішла. Одяг, той що брудний, плями жовті, мабуть від сечі, аж на спині, на животику... Одним словом є Люди, а є людиська...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення erinaceus » 26 квітня 2015, 23:32

nadusha Мда, не щастить вам з медперсоналом... Це в якому пологовому? То лиш медсестри такі чи й лікарі? В мене в тому плані проблем як таких не було. Таке нескромне питання. А платити їм пробували? Як показує практика, ставлення тоді переважно міняється.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення nadusha » 01 травня 2015, 08:18

Біля озера. Лікарка хороша, приходила, оглядала, радила. Ірина Серафимівна. А персонал, то вообше, хоча може, я чогось не розумію і не правильно розумію їх обов'язки... Виходила звідти, попросила ключ від гардеробу : "Дівчата, дайте, будь ласка, ключа" . То почула у відповідь : "Що ви собі дозволяєте, які ми вам дівчата, дівчата на базарі сємєчки продають!". Я вибачилась, сказала, що хотіла їм комплімент зробити, то одна з них поки я вдягалась, довго "возмущалась", яка я невихована... Отаке.
Платити - не знаю, не питала. Персонал отримує зарплату за виконання своїх обов'язків. З хабарами і подяками треба починати боротися із себе.
Сестра нашої Олі народжувала там же чотири місяці тому, то все було нормально. Ніяких подяк персоналу не давала, ставлення було хороше. А тут, може період якийсь важкий, навіть не знаю..
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення Marichka » 01 травня 2015, 08:58

Вітаю з племіничком,Надя!!!Щодо дівчат,то дрібниця.Хто як любить.В нас ще нема сталого етикету звертання.Мені "дівчата" подобається,а от "жіночки" в свою адресу Ріже у вухо.Не хочу бути жіночкою.Мене часто кличуть "пані" і таке я часто застосовую до інших.
Все забудеться!!!Добре,що вже дитятко народилося!!!Хай по швидше випишуть і вдома все помаленько налагодиться.Радості вам і любові!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення nadusha » 01 травня 2015, 09:22

Дякую за вітання! Випишуть ще не скоро, перевели в обласну дитячу лікарню. Маленький має проблеми зі здоров'ям, але лікування вже дає результат. Налагоджується годування грудьми. Оля тепер під надійною опікою мами (разом в лікарні з нею). Вірю, що все буде добре. Персонал в обласній дитячій хороший.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення erinaceus » 02 травня 2015, 19:54

nadusha написав: А персонал, то вообше, хоча може, я чогось не розумію і не правильно розумію їх обов'язки... Виходила звідти, попросила ключ від гардеробу : "Дівчата, дайте, будь ласка, ключа" . То почула у відповідь : "Що ви собі дозволяєте, які ми вам дівчата, дівчата на базарі сємєчки продають!". Я вибачилась, сказала, що хотіла їм комплімент зробити, то одна з них поки я вдягалась, довго "возмущалась", яка я невихована... Отаке.
Платити - не знаю, не питала. Персонал отримує зарплату за виконання своїх обов'язків. З хабарами і подяками треба починати боротися із себе.


Ну з "дівчатами" це вони взагалі загналися! Багато хто дійсно це сприймає як комплімент. А як ще до них звертатись? У них ж переважно бейжиків нема з іменем :dash:
З подяками воно то так, але мені здається, це не та ситуація, де варто бути аж таким принциповим. Бо від медперсоналу в даному випадку залежить здоров'я і мами, і дитинки. Нервуватися, як там малюк сам, чим його годують, як доглядають то не дуже добре ні для ослабленої мами, ні для лактації. А так важливо, щоб дитинку якнайшвидше прикласти. Для обох важливо.
Мені особисто було легше дати невелику суму медсестрі, щоб вона мені показала, як правильно памперс міняти, пупчик обробляти. Щоб вона лишній раз вночі зайшла, глянула, чи з дитинкою все ок, переодягнула, бо сили не було встати. Чи входить це в її обов'язки - не знаю...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення taranjka » 02 травня 2015, 21:52

про оте "дівчата" в нас вже була тема на форумі. як на мене це фамільярне звертання, от ви б зайшли в чоловічий колектив і сказали - "хлопці"? нема бейжиків - можна казати пані, чи перепрошую і обійтись без звертання.
щодо обовязків медсестри, то оте все що написали - якраз в них входить. і взагалі в пологовому міняти памперси, обробляти пупчик і всі інші процедури мають вони робити. а при виписці лікар ще раз має то всьо розказати. але так, завжди легше всунути купюру, так і навчили :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення erinaceus » 02 травня 2015, 23:20

taranjka Ну може і фамільярно, але і "хлопці" також говорять. "Пані", як на мене, не дуже краще. Кожен сам вибирає, як йому звертатись. В будь-якому випадку, нічого такого образливого, щоб потім так голосно і довго обурюватися, я не бачу.
Можливо і входить. Треба читати, що входить до їхній обов'язків. Але стояти препиратися з медсестрами, чому ви не міняєте моїй дитині памперс, це ваша робота, я б не стала. Не той фізичний і емоційний стан після пологів. А ще гірше потім дивитися, як медсестра нехотя з кислим обличчям робить ті процедури і дивиться на тебе вовком... Нет уж, увольте :dokter:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron