Глобальні оголошення!



Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення Галина » 12 березня 2015, 09:30

Лежить моя сусідка з 3-х тижневою дитинкою в лікарні з запаленням легень. Поклали в п’ятницю ввечері. Від суботи до вівторка не було в жодного лікаря!!! В п’ятницю чергуючий лікар призначив лікування і більше ніхто не заходив до діток, їх в палаті 4-ро і всі до місяця. Як так халатно можна ставитися до здоров’я новонароджених діток??? :scare: Я просто шокована таким ставленням.
А ще з тих 4-х мамаш тільки моя сусідка годує грудьми. Тим що не годують теплу воду на суміш дають раз в 3 години. Дитина може кричати годину, ніхто раніше тої водички не дасть, бо в них графік.
Коли та наша медицина буде для людей, а не проти людей???
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення TYulia » 12 березня 2015, 09:41

Ой мене це також надзвичайно бісить! Нащо нам ту безплатну медицину, нам треба людського ставлення і професійності! Тим більше коли питання за дітей стоїть. В моєї бабусі дитинка так і померла через лікарську халатність. А сестрі троюрідній так тягнули щипцями хлопчика, що чудом все обійшлось, але на другу дитину вона ніяк наважитись не може.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Галина » 12 березня 2015, 10:10

TYulia написав:Нащо нам ту безплатну медицину, нам треба людського ставлення і професійності!

Згідна, все одно заглядають, щоб в кишеню поклали, а часом прямо в очі кажуть дай. Краще заплатити офіційно в касу і знати, що до тебе добре віднесуться, ліки всі дадуть і т.п.
Колись в нас при 1-й міській була платна клініка. Моїй свекрусі там операцію робили. Медсестра цілу ніч біля неї сиділа поки від наркозу відходила, лікар кілька разів приходив питав чи все добре, нічого не турбує. Ставлення було надзвичайно хороше.
А в звичайних лікарнях мало того що без грошей лишній раз не підійдуть, так ще й нахамлять.
Я не хочу про всіх писати, бо мені попадалися і совісні лікарі. Але часто бачу і чую про таке ставлення.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення TYulia » 12 березня 2015, 13:56

Та й часто отак в карман треба дати більше ніж в приватній клініці. Чоловік ходив до судинного хірурга, то по знайомствах в лікарні лікарю заплатив 200 грн, а потім ще до приватного ходили, то 100 за консультацію попросили. Ще я з малим туди поперлась, то було й де сісти, ніхто нічо не фиркав, і відповів на всі наші питання.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Русік » 12 березня 2015, 16:18

Галина, це вони в якій лікарні лежать?
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Галина » 12 березня 2015, 20:50

Русік, в обласній, у відділенні для новонароджених.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Ulkanet » 12 березня 2015, 22:43

Нащо нам ту безплатну медицину, нам треба людського ставлення

вчителі заробляють так само, як медсестри :yes: таж санітарка, яка ходить на зміни - має не 800 грн зарплати, а по 1500 на руки. чи як ви хочете?? щоб медпрацівники мали по 10000 зарплати, а ми за 1500 ходили на роботу??

людське ставлення від збільшення зарплати не залежить, воно в нас в "голові" :dash:
недавно мала такий випадок, як раз про людське ставлення в лікарнях. Була на процедцрах в одному приватному кабінеті. Нас там на раз було 5 чол. І тут заходить така жіночка і починає прямо з порогу скандалити, бо вона хоче сісти найблище до того апарату. :dash: Вимагаючи, щоб чужу дитину пересадили. :dash: а потім за якийсь час заходить розмова про обслуговування і т.д. І та ж сама жіночка розпинається, про те яке в наших ліарнях погане обслуговування.
До чого я веду, до того що всі хочете щоб до вас "нормально" ставились. а самі як ставетесь до інших??? елементарно в маршрутках, в магазині в чергах, в аптеці??? :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Галина » 12 березня 2015, 23:05

Ulkanet, Мова йде не про ставлення від збільшення зарплати. А про те, що в приватних кабінетах дорожать своїм місцем і не хамлять тобі, а культурно ставляться. Я наприклад, ходила до Хорунжого. Офіційно заплатила 70грн за прийом. Там до мене добре поставились, за дитячі плачі ніхто мене не відчитував, що не підготувала дитину до прийому і т.п. Щоб прийти до лікаря по домовленості в лікарню, менше 100 не дасиш. Є такі, які кажуть яку сума маєш йому дати.
Ulkanet написав: до того що всі хочете щоб до вас "нормально" ставились. а самі як ставетесь до інших???

Я наприклад, дуже не скандальна людина, не люблю конфліктувати і сваритися, але по при те мені хамлять і псують настій. Стараюсь до людей ставитись так, якби хотіла щоб ставились до мене. Ніколи і нікуди мимо черги не йду, завжди чекаю.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення TaniaPicaSSo » 12 березня 2015, 23:25

Галина написав:А про те, що в приватних кабінетах дорожать своїм місцем і не хамлять тобі, а культурно ставляться


Я ходила до одного стоматолога ще з дитинства, він хороший знайомий моїх батьків і хороший лікар теж. Тож я все життя ходила до нього одного, і останній раз була в нього ще вагітною. І все би було добре, але помічниця чи асистент, як воно в них правильно називається, ну така хамка просто жах. Постійно з фирканнями і наїздами, типу не там сумку поставила, прийшла на 5 хв раніше, не так сіла не так стала... Просто жах. Я вже не раз стримувалась, щоб не сказати їй, що їй би пасувало працювати в державній поліклініці. Але не хочеться скандалів. Хоча хотілп пожалітися самому лікарю в її відсутності, але так і не було нагоди.
А потім мені раз треба було дуже терміново і в мого лікаря не було вільного місця в той день. І я пішла до іншого. І теж лікар хороший, і ціни в нього ті самі, і персонал весь вічливий. І мені от знову треба піти, і я вагаюсь, до кого з них іти. Через ту дурну медсестру я вже не хочу ходити до того лікаря, і напевно, таки піду до того другого. Наскільки це ставлення важливе, і я реально не розумію, чого він її тримає або хоча би не ставить її на місце. Бо таке хамство в приватних клініках взагалі недопустиме, як на мене.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Ulkanet » 12 березня 2015, 23:27

Галина таких як ти одиниці. :rose:

в приватних кабінетах мусять так робити, бо інакше ти не прийдеш :sad: а поліклініці?? всерівно прийдеш :dash: по довідку в садік, школу, на медогляд собі і дітям. І мусиш туда йти - бо заставляють. :ireful: тому дехто і вважає себе "надлюдиною" і відповідно несе себе так. А ще таке ставлення тягнеться від радянських часів. :dash: коли прибиральниця в поліклінці всім по капцях шваброю проїхалася щей обізвала як хотіла :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей