Глобальні оголошення!



Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення taranjka » 02 травня 2015, 23:47

пані - це ввічлива форма звертання до жінки, чому воно не краще?
erinaceus написав:Можливо і входить. Треба читати, що входить до їхній обов'язків. Але стояти препиратися з медсестрами, чому ви не міняєте моїй дитині памперс, це ваша робота, я б не стала. Не той фізичний і емоційний стан після пологів. А ще гірше потім дивитися, як медсестра нехотя з кислим обличчям робить ті процедури і дивиться на тебе вовком... Нет уж, увольте


тому й процвітає хабарництв. можливо мені щастило, всі три рази, але медсестри ніколи в кишеню не лізли, дитину брали акуратно і часто питали що мені тре. можливо якби ти і не заплатила, то їх ставлення було б таке ж.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення Ameli » 02 травня 2015, 23:56

ото я безкультурна...я ніяк не кажу просто будьте такі добрі допоможіть, вибачте будь ласка, і ні хлопці ні дівчата ні пані ні панове...ніяк. от в поляків прикольно як щось питають то зразу вибачаються а потім кажуть що їм треба))))
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення Natalinda » 03 травня 2015, 00:11

Я от теж проти хабарництва, але що стосується лікарні.....розумію що і мене можна люструвати(((((( Мені таки заглядали в кишеню, а асистентка то прям прийшла по гроші можна так сказати((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення erinaceus » 03 травня 2015, 10:49

taranjka написав:тому й процвітає хабарництв. можливо мені щастило, всі три рази, але медсестри ніколи в кишеню не лізли, дитину брали акуратно і часто питали що мені тре. можливо якби ти і не заплатила, то їх ставлення було б таке ж.


О так, саме тому і процвітає! А взагалі, я не вважаю це хабарем. Закидайте мене камінням, але в порівнянні з тими мільярдними хабарями, які дають чиновникам, тих 50грн медсестрі це просто смішно. А друге питання, яка зарплата у тих медсестер? Та й у медперсоналу взагалі? Можливо, якби була гідна оплата праці, то і обов'язки свої вони виконували б краще, і в кишеню не заглядали б?! Але це вже питання до держави, яка наразі нічим крім мобілізації не займається :dash:
Ну може вам з досвідом трьох дітей достатньо було, щоб медсестра просто зайшла спитала, чи у вас все ок (з надією, що від неї нічого не треба буде), але мені з першою дитиною хотілося більше уваги і допомоги.
А взагалі, мова йшла про випадок братової Nadushi. Може ті медсестри якраз так себе і поводили, бо хотіли грошей. І я вже писала, що тих 50грн не вартують маминих нервів і хорошого самопочуття дитинки. Це безвідносно до даної ситуації, в плані породіль загалом.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення taranjka » 03 травня 2015, 11:38

ну я не зразу стала тридітною :hi: перший раз теж було, теж не платила і ніхто косо не дивився, все пояснювали по кілька разів :pardon: 2-3 раз вже не так наполегливо, але нормально. принаймні я на їх обличчі нічого такого не помітила. може не так пильно дивилася, але мені й не тре було шоб мені посміхалися і сюсюкали.
ти можеш це не вважати хабарем, але це хабар. і якщо за це доплачує 5 з 10 (а реально більше), це стає нормою. і страждають ті, хто потім не матимуть тих грошей, щоб купити їх обовязки
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення TYulia » 03 травня 2015, 13:41

erinaceus написав:
О так, саме тому і процвітає! А взагалі, я не вважаю це хабарем. Закидайте мене камінням, але в порівнянні з тими мільярдними хабарями, які дають чиновникам, тих 50грн медсестрі це просто смішно. А друге питання, яка зарплата у тих медсестер? Та й у медперсоналу взагалі? Можливо, якби була гідна оплата праці, то і обов'язки свої вони виконували б краще, і в кишеню не заглядали б?! Але це вже питання до держави, яка наразі нічим крім мобілізації не займається :dash: .

То справа не лише в зарплаті. Наприклад в приватних клініках ті медсестри не мають дуже більшу зарплату, але надають тобі весь сервіс плюс усмішки, бо вони бояться втратити місце роботи. А в державних мед закладах всі мед працівники як недоторкані ходять, можливо що дехто за гроші туди потрапив і вже має кришу.
А за яких 50 грн як подяку за гарну роботу, тим більше знаючи що малі зарплати можна їм дати. Але то вже після. А свою роботу з гарним ставленням до людини вони мають виконувати по замовчуванні.
Трохи не в тему, але для пояснення. В нас вдворі була прибиральниця, мала зарплату 1000 грн, бачили ми її дууууужжже рідко, появилась нова прибиральниця, то вона і за будинком вичищала, що то ніхто ніколи не робив і чуть не кожен день іі бачу, що щось робить за ту саму тисячу, але каже буде звільнятися бо затяжко. Я їй вже сама раз казала, щоб так сильно тим прибиранням не переймалась, а вона каже що так не може. То тій жінці я вже сама хотіла яких 100 грн дати
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення nadusha » 04 травня 2015, 08:07

Таки крутиться мені в голові те відношення... Думаю, що важливий ще такий нюанс в ставленні до пацієнтів: медперсонал "з досвідом" зразу бачить до кого можна з посмішкою і сю-сю, хто "з зубами", наробить кіпішу, якщо щось буде не так і може за себе постояти, а до кого можна без ніжностей, бо змовчить... Принаймні цим можна пояснити, чому до одних було хороше ставлення, а в тому самому роддомі за чотири місяці до іншої - зовсім не таке...
На рахунок обов'язків, то виходить абсурд: якщо я не маю грошей для подяки, то нема чого чекати нормального ставлення до себе чи моєї дитини? Перепрошую, а зарплату за що отримує персонал? Чи я прошу неможливого - станцювати канкан для породіллі від нудьги? Тут більше проблема в безкарності і страху, а може не треба, щоб не наробити гірше...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Ставлення медперсоналу до пацієнтів

Повідомлення taranjka » 04 травня 2015, 10:09

nadusha я не знаю, люди різні трапляються. а в пологовому більшість жінок стають вразливіші, навіть якщо в інших умовах можуть за себе постояти. а медсестри - часто нереалізовані пані, які хочуть показати з себе велике ЦБ. Та й лікарі теж часто заганяються - поводяться так, ніби ти до них за послугою прийшов :pardon:
в мене була ситуація з дитячою лікаркою, і воювати з нею не мала сили. але чоловік підійшов, поговорив, що писати скарги вміє і вона змінила свою поведінку - не приязна, але принаймні як лікар почала поводитися, а не як автомат з видачі діагнозів-залякувань.
я родила теж в пологовому біля озера всі рази, то можна сказати знайома з всіма медсестрами - і там є різні. є такі, що постійно намагалися допомогти, а є такі, що таки гавкнути тре. але мені не сильно їх допомоги тре було, то з ними мало спілкувалася. як ти писала - є ЛЮДИ, а є людиська. хоча я б не попускала такого ставлення
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей