Глобальні оголошення!



А ви робите запаси?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: А ви робите запаси?

Повідомлення Sms » 26 лютого 2015, 21:45

Дівчата, всі філологи на форумі? Немає економістів?
Ціни зростають, бо наступна партія товару,яку потрібно буде закупляти роздрібному продавцю , буде вищою. Продавець в збиток собі працювати не буде. В мене є клієнти, які вчора -позавчора на переоблік були закриті. Рахуйте самі, стара ціна олії 11 грн, бензин був в той час по 17. Зараз бензин 25 грн. Тобто бензин подорожчав на 16%. Ціна олї зросте до 13 грн. Виробник закладе у нову ціну здорожчання на енергоносії, адже ми ї імпортуємо і ціну нам виставляють у валюті. Валюта подорожчала на 50%,відповідно і енергоносії будуть дорожчими на стільки ж: тобто ціна олї для кінцевого споживача вже буде 20%. Так і складається нова ціна товару.
Тому все обгрунтовано :pardon:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: А ви робите запаси?

Повідомлення гра з вогнем » 26 лютого 2015, 22:36

дівчата, хто закупився. пересмажте всі крупи обов'язково!
бо як та мошка заведеться, вивести дуже нелегко.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ви робите запаси?

Повідомлення taranjka » 26 лютого 2015, 22:53

олія в деяких магазинах 35 грн (в 3 рази). твої розрахунки не дуже збігаються :confused:
в новосвітському барвінку вигребли олію в якої закінчувався термін придатності - магазини думали що прийдеться списувати-вертати, а тут так заробити вдалося.
чесно, я не вірю, що коли піднімають ціну в магазині, то хтось рахує якісь проценти - ставлять побільше і чекають коли продасться.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А ви робите запаси?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 лютого 2015, 23:06

Та бо якби не хапали ту олію аж так, то не піднімали б цін. А то зараз бачать же, що яку ціну не постав, все одно куплять. Поставлять 50 грн за пляшку - знов куплять, і ше й всю. Того й піднімають, бо є попит.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А ви робите запаси?

Повідомлення Natalinda » 26 лютого 2015, 23:23

гра з вогнем написав:дівчата, хто закупився. пересмажте всі крупи обов'язково!
бо як та мошка заведеться, вивести дуже нелегко.

А якщо пересмажити то не заведеться?
Як то той процес пересмажування має відбуватися?

Ми крупи не запасали по простій причині заведення отих противних мошок.
Купила пару пачок спагетті, але я завжди як купую, то пару, щоб було під рукою. Єдине чим запаслася то олією)))))) Але то вже так трохи раніше)))) напевне з місяць тому купила 2 бутлики. Дуже не хочу повертатися до смальцю, та й не впевнена що шлунок це витримає, якісь такі були причини)

А ну і спеціями запаслася дякуючи маріанні! Вот це да! Але їхала більше з метою накупити, ніж запастися, ну і накупила так прилічненько)

А ще знаєте чим запаслася?)))) Але то теж раніше вже, зошитами до школи, олівцями, ручками, пластиліном))))) Рюкзак дитині купила.

А муку, цукор, сіль ми завжди купуємо мішками, я взагалі як вперше звернула колись увагу що продається по кілограму мука, то перші секунди була здивована, типу хто ж так купує))))))) ТО купили тоді як закінчилася, купуватимемо відповідно як закінчиться знову
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ви робите запаси?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 лютого 2015, 23:40

Natalinda написав:я взагалі як вперше звернула колись увагу що продається по кілограму мука, то перші секунди була здивована, типу хто ж так купує)))))))

Такі як я :hi: Я ще можу подумати брати 2 кг чи 1 кг, бо 2 трохи тяжко нести, особливо, якщо купуєш ще щось крім того :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А ви робите запаси?

Повідомлення Natalinda » 26 лютого 2015, 23:44

TaniaPicaSSo ну після того як я пожила в однокімнатній квартирі, то я зрозуміла прикол, як то кажуть)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ви робите запаси?

Повідомлення taranjka » 26 лютого 2015, 23:53

з того шо я читала про олію - то її потрібно зберігати в скляній тарі і в холодильнику. але в нас цього ніхто не знає :pardon:
я коли купляю олію, то обовязково на дату розливу дивлюсь - більше 2 місяців вже не беру. вже не памятаю де це прочитала, але згадала як були в польщі і чехії - то в магазинах олія в скляній тарі була :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А ви робите запаси?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 27 лютого 2015, 00:05

Розміри закупів ще багато залежать від кількості народу, що живе, і які страви часто готуються. Я погано орієнтуюсь в тому, скільки чого ми використовуємо, але муки чи олії в нас йде небагато, я впевнена. Муку я використовую раз, може коли два в тиждень, коли роблю кекси, налисники чи пиріжки якісь. Відповідно того кілограму чи два муки нам вистачає приблизно на місяць. То я якби мішок купила, то не знаю, на скільки років то було би запасу :confused: І я вже не кажу, де його зберігати в квартирі. Те саме з олією, тої стандартної пляшки нам теж вистачає десь на місяць.
Відповідно, купивши 2 кг муки і 2 пляшки олії я можу вважати, що закупилась капітально :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А ви робите запаси?

Повідомлення Natalinda » 27 лютого 2015, 00:15

taranjka а може то різні олії? Бо я колись купувала дідусеві ляну і гарбузову і ще якусь то вони були в скляних. Оливкову нам колись якусь були передали то теж не в скляній була, хоча все решта то тільки скло було
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей