Глобальні оголошення!



Чого Вам бракує на форумі?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Ameli » 07 лютого 2015, 23:41

Ото сьогодні страдала і без вашого дозволу переглядала старі темки, то таки ви тоді набагато дружніше і веселіше жили, а зараз може час такий що не до ігор і розваг а можливо і ви помінялися а ми (новенькі) не знаєм як то тут було)))) ::Р: Але чогось на сьогоднішній день тут сумнувато :confused:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення taranjka » 08 лютого 2015, 12:38

ти цікаву тему підняла. нас (адміністраторів-модераторів) це теж цікавить. як зробити форум цікавіший вам? щоб ви більше писали, можливо збиралися на зустрічі, брали участь у конкурсах?
ми всі (я про модераторів) починали як звичайні користувачі, але багато пишучі. невже ми все написали?
чи на форумі атмосфера не та? ви не почуваєтеся тут комфортно?
конкурси не цікаві? які вас цікавлять?
пишіть пропозиції і ми будемо мінятися, бо наш форум для Вас :rose:

хтось соромиться - пишіть від аноніма :wink: я б хотіла в цій темі почути більше критики, а не похвали
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Ленка » 08 лютого 2015, 13:10

Напевно більше стан не той. Колись і вихвалянки були і ділилися радісними новинами. А зараз навіть нічого не хочеться писати, тай радості мало (.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Ameli » 08 лютого 2015, 14:41

Напевне тоді жили безтурбутніше а зараз кожна з нас переважно у своєму вариться, от ці конкурси я почала писати у марафон а більше ніхто не хоче... :cray: і я як та вискочка писала і маю вже фото до 4 мамі маленький призент зробила на день ангела (оксани) але не хочеться закидати бо таке враження що сама собі пишу і з собою змагаюся...я знаю що зараз недо того повірте в мене і в самої проблем достатньо як і в кожної з нас але хочеться хоч іноді мозги відпускати.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Marichka » 08 лютого 2015, 16:26

Війна,справді,впливає.Як би не хотілося,воно торкає.Я,наприклад,перецінила цього року життя по новому і розумію,що до щастя і повного розслаблення мені бракує,якби мені хтось гарантував мир в Україні і щоб кожного дня не було так страшно.
Роздавайте медальки дальше.
А хто хоче цікавого форуму,то самі в першу чергу пишіть.Тоді і буде цікаво!!!
І атмосфера добрих стосунків теж для мене важлива.Мені тут так і є-добрі відносини.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Ameli » 08 лютого 2015, 17:08

Дівчата, мені тут з вами добре!!! Чесне слово я тему не створювала це таранька :yes: подумала що вам самим буде цікаво тут написати щоб то нового придумати а може старе змінити. а мені на форумі що може бракувати??? то я б тут просто не була.так що все почесному :wink:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення erinaceus » 12 лютого 2015, 17:02

Ameli Активність на форумі колись була набагато вища. Тем обговорювали всяких багато. Ну і всіх об'єднувала загальна тема дітей. Але дітки повиростали і колишніх активних форумчанок тут залишились мало. Змінились інтереси, пріоритети, і форум для них втратив актуальність. Ну це мені принаймні так здається :pardon: Новачків не так багато. Реєструються, але не пишуть. Мабуть більше читають.
Ну і ігнор трохи відчувається. Я вже раніше про це писала в іншій темі. Продублюю: "Інколи щось питаєш чи шукаєш якусь інформацію, а ніхто так і не відписує. А пізніше десь в темках спливає ця інформація, тобто хтось таки знає. Але самі ж запитують багато і очікують, що їм допоможуть. Трохи дивно :confused: Зате СП завжди тема номер один :ha:"
Ну а теми, що стосуються суто дитячих питань (годування, виховання, здоров'я і т.д.), то всі ж мами проходили ту школу, і є про що писати... Але ж форум - справа добровільна. Ніхто нікого не змусить писати, якщо нема бажання. Так що все по чесноку :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення taranjka » 12 лютого 2015, 21:14

erinaceus угу, от тільки згідно статистики форум в нас стає все популярніший - читачів багато, а писак - мало :pardon:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення erinaceus » 12 лютого 2015, 21:50

taranjka Так в тому і проблема. Якщо ніхто не буде писати, то згодом і читати буде нічого...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чого Вам бракує на форумі?

Повідомлення Ameli » 13 лютого 2015, 00:31

Ех, я б ще і не таке написала, але і так мене вже всі сусіди давно розсекретили і якось не тойво скаржитися чи жалітися. та просто немають бажання писати бо думають а що мій допис дасть...може дасть а може ні а може пізніше хтось прочитає і щось для себе візьме. Так ігнор тут був ...зараз вже мені тут лекше живеться бо трошки вже мене вивчили і дізналися хоч капку чим я дихаю. Писати то треба, але я признаюсь чесно якщо стосується здоров’я а я знаю то пишу в приват, щоб людина сама вирішила чи їй то треба чи ні, а ще боюся всяку всячину писати нездорову щоб мене не забанили :=):
Ну от просто читати то хитродупо...а як треба поради тоді лише писати, давайте будемо трошки більш відкритішими до проблем і радощів одне-одного. От зараз замілила що так щиро і за меблі і за орхідії і за ікею радять, що не можу не на радуватися за ВАС,!!!! Значить МОЖЕТЕ,ЯК ЗАХОЧЕТЕ :wink:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей