Глобальні оголошення!



Як економити газ?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Як економити газ?

Повідомлення nadusha » 19 липня 2014, 15:15

Складається тривожна ситуація довкола газу... Як зекономити газ, чим його можна замінити? Цікавить ваш досвід і думки.
"Надихнула" мене ця стаття про плачевну ситуацію довкола запасів газу
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Як економити газ?

Повідомлення Ulkanet » 19 липня 2014, 18:45

ой, то дуже болюче питання :cray:

якщо на опалені, на квартирі (бо по селах багато хто полишав грубки, або мають котли, які і на газ і на вугілля, то там легше з тим) можна чучуть економити, тримати на мінумумі - щоб труби не позамерзали, а решту "доганяти" алектрообігрівачами.
теж саме і з готуваням їжі, можна готувати і гріти в пароварці, мультиварці, мікрохвильовій. Облом тим хто купив недавно собі плитку із газовою духовкою (то я про себе :dash: ).
ще можна купити бойлер на гарячу воду.
є і електроплити на кілька камфорок.

а так то треба просто економити "темпло" в квартирі, тоді і менше потрібно буде загу на обігрів. ну то я про "утеплити вікна і двері", щоб тепло не тікало :hi: а ще памятаю в тяжкі 90-ті, ми палили лише вечером, а зранку і в день, коли всі в школі і на роботі не палилося. мама приходила в 6 вечора і починала розпалювати, а на ранок так всіжо було. теперішні котли не можна так включати і виключати постіно. :sad:

люди ж якось живуть в 16-етажках без газу. ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Як економити газ?

Повідомлення Marichka » 22 липня 2014, 16:26

Ми в селі,то будем купляти твердопаливний котел.Але без газу я собі ще життя не уявляю
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як економити газ?

Повідомлення TanenRom » 23 липня 2014, 17:27

Ми живемо у 24- ох поверховому будинку, тому газу у нас немає, правда опалення - на весь будинок (внизу побудована власна котельна)
А електро духовна дійсно краща за газову - порівнювала свою з маминою.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Як економити газ?

Повідомлення flower » 23 липня 2014, 21:31

а чому газу нема? то та котельня на дрова на весь будинок?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Як економити газ?

Повідомлення Ulkanet » 24 липня 2014, 00:20

flower тому що щоб газ подати на 24 повер потрібен відповідний тиск в трубах, а труби просто лопають і не витримують такого тиску :scare:
а котельна може бути на газі, в підвалі, а тепло - то гаряча вода (під тиском ::Р: ), в трубах-батареях. ну як централізоване опалення, тільки то на один будинок і все.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Як економити газ?

Повідомлення flower » 24 липня 2014, 01:13

Дякую за пояснення! Бо я в тому зовсім не розумілась) тепер знатиму
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Як економити газ?

Повідомлення nadusha » 24 липня 2014, 07:54

Порила в інтернеті - економити на опаленні можна, встановивши в кімнатах (чи кімнаті) такі датчики, що виставлені на конкретну температуру. Обираєш температуру (напр. 21 градус), а котел сам регулює оптимальний розхід газу. Але! Встановлювати той датчик краще на стадії підключення опалення, бо той, що можна встановлювати будь-коли (виносний) обійдеться дорожче.
А в вас в когось є таке диво? Помітили економію від часу встановлення? Отут трохи є про ті датчики.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Ще така стаття
Економія газу в побуті:
Готуйте на такій потужності пальника, яка потрібна для вибраної вами страви, після закипання вогонь треба зменшити у два рази. І врахуйте, що найбільша температура – на кінчиках полум'я, тому не дозволяйте газу "облизувати" ваші каструлі і сковорідки.
Для приготування їжі важливо обрати посуд із широким дном, об'єм якого використовується максимально. Розташовувати посуд потрібно по центру газового пальника.
Посуд на газовій плиті під час приготування їжі потрібно закривати кришкою. Це дозволить не лише економити біля 15% газу, але й підтримувати на кухні достатній комфорт по вологості.
Намагайтеся рідше готувати малооб'ємні страви в газовій духовці. Іноді запекти два яблука або чотири картоплини краще в мікрохвильовці, ніж розпалювати всю духовку. Також користуйтесь електрочайником та електродуховкою.
Для економії газу при нагріванні води для купання запасіться економною душовою насадкою і намагайтеся приймати душ, а не повну ванну. Це економить і воду, і газ для її нагріву.

Економія газу в приватному будинку:
У приватному будинку економія газу зазвичай означає економію тепла, оскільки основна витрата газу йде саме на опалення.
У першу чергу утепліть пінопластом стіни і горище. Економити газ для опалення допомагають склопакети та відображуючі екрани, встановлені між стіною і радіатором. Ще маленька хитрість: зменште температуру комфорту на 2-2,5 градуси.
Використовуйте, якщо це реально, для опалення дрова. Якщо це неможливо - встановіть економічний газовий конденсаційний котел.
Найвигідніший варіант економії газу в приватному будинку – автоматизація системи опалення. Ті, хто вже її використовує, стверджують, що витрати на її встановлення окупаються протягом першого опалювального сезону.
Отже, для того, щоб домогтися економії газу:
встановіть термоголовки на всі батареї (15-20% економії);
встановіть гідрострілку на обв'язці котла з частотно-регульованим насосом (20% економії);
підключіть кімнатний хронометричний термостат (15-35% економії);
зробіть теплоізоляцію містків холоду (15-40% економії).

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Ще тут можна почитати
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Як економити газ?

Повідомлення Marichka » 25 липня 2014, 08:21

Я ще,наприклад,коли маю пити каву-ставлю в чайнику менше води,лиш для себе,не кип"ячу без потреби більше води
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як економити газ?

Повідомлення flower » 26 липня 2014, 00:14

В мене в родичів такий датчик стоїть. Котел тримає задану температуру, тобто поставили 19 градусів, то він гріє і виключається, як тільки температура падає до 18 знову включається. Не знаю чому, але мій чоловік не в захваті, дома такого не хотів зовсім. Може думка поміняється цього року, хто його зна.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей