Глобальні оголошення!



Як економити газ?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Як економити газ?

Повідомлення nadusha » 31 серпня 2014, 21:29

Скільки українці платитимуть за газ по новим тарифам та які є способи економії
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Як економити газ?

Повідомлення mari » 01 вересня 2014, 23:47

Думаю може треба якісь електричні обігрівачі купувати, а чи накупився на всю квартиру? та й кисень вони поглинають...:(
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Як економити газ?

Повідомлення Радмила » 02 вересня 2014, 00:23

у нас э такий датчик. Дуже класно. Вночі тримає холоднішу температуру, зранку перед тим як діти мають встати, хата автоматично прогрівається. Їдемо на вихідні вгості. Температура низька, та приїжаємо, не зовсім холодна хата, якби зовсім опалення виключили. Температуру в кімнаті підтримує автоматичну, ту яка потрібна. ЗХАгаз платили зовсім мало, навіть попри холодні зими. Як тепер буде не знаю

Щодо обігрівача, дівчата , прозрійте. Якщо всі куплять. або навіть половина жителів будинку електричні обігрівачі, то просто замкне проводка. В нас і так зимою, постійно світло вилітало по кілька годин, як сусіди починали активно грітись. А як почнуть грітись активно всі, то світло буде, що раз вилітати. Електромережі старі і не розраховані на такі навантаження. У моїх знайомих, квартирант включив обігрівач, то взагалі порводка вигоріла, мусили видовбувати і нову прокладати.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Як економити газ?

Повідомлення flower » 02 вересня 2014, 08:54

В нас трошки легше, бо не квартира. В батьків камін, що обігріває 3 кімнати, хоч можна було пробити стіни і зробити вентиляцію і на інші 2, але він не хотів, а тепер шкодуватиме точно. В нас альтернативи нема поки, бо камін на одну кімнату лиш, вітальню. Каже чоловік, що знову задумався над твердопаливним котлом, він ще раніше думав 2 ставити звичайний і такий. Тоді плюс, бо всі кімнати теплі і гаряча вода є. Мінус, підкидати треба дрова чи вугілля чи що там ще)
Щодо вугілля, пам ятаю минулого року нам говорили, що вигідніше брати якесь там польське, ніж наше, бо різниця в ціні велика.
Дрова дорогуваті доречі теж, треба хіба через знайомих лісників шукати. Бо на сауну беремо, то цікавимося. А як буде ажіотаж, то як в нас буває ціни на все втричі піднімуть.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Як економити газ?

Повідомлення nadusha » 02 вересня 2014, 10:34

Мій тато тішиться, бо купив ще перед грудневим "кінцем світу" машину дубових дров :new: , то тепер докупить ще трохи, може вистарчить... Ще тато поставив на батареї поставив такі крани, щоб скрутити до мінімуму прогрів "нежилих" кімнат, вимурував новий комин, поміняв радянський котел на б.у. Вейлант, за минулі роки поміняли всі вікна на пластикові. Отака підготовка.
Ми купили мобільну газову плитку з "переходніком", яка підключається до великого або до малого газового балона(на всякий випадок). Планувала брати в кредит мультиварку, але ще вагаюсь... В нас вікна дерев"яні, то може на зиму обіб"єм клейонкою балконні вікна, якщо буде дуже холодно (але дуже б не хотілося це робити) + поклею зсередини. Отакі то пироги...
Радмила, а в вас той датчик якої фірми? Ви встановлювали його разом з опаленням чи доставили пізніше?
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Як економити газ?

Повідомлення mari » 02 вересня 2014, 13:36

Думаю якраз мультиварка і електрочайник тепер і доречні будуть.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Як економити газ?

Повідомлення nadusha » 04 вересня 2014, 08:55

Ще забула написати, що тато поставив багатотарифний електричний лічильник (щоб вночі можна було дешевше вмикати обігрівач). Крім того, вночі тато буде молоти зерно для господарки і т.д.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Як економити газ?

Повідомлення Marichka » 07 вересня 2014, 10:49

Ми вже в понеділок купили твердопаливний котел,маємо можливість мати і газовий,і на дрова чи вугілля.Ще потрібно деяку апаратуру докупити і буде майстер вставляти.Чоловік ще підшукав генератор,щоб мати електрику.Знаю,що в кого будуть робити індивідуальне,то тепер є котли електричні-можна і такі ставити.Але то в кого новобудова,там проводка вже інша.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як економити газ?

Повідомлення Natalinda » 08 вересня 2014, 10:31

Marichka який генератор купуєте і скільки коштує якщо не секрет. Бо ми теж генератор хочемо купити, бо з тим відключенням світла :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як економити газ?

Повідомлення Marichka » 08 вересня 2014, 11:44

Вибрали ніби польський.Цін не знаю.Буде чоловік,попитаю.Дивились в неті,в епіцентрі,на базарі
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей