Глобальні оголошення!



Балачки: ні про що і про все 9

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Параїл Юля » 29 листопада 2017, 10:32

На сайті міської ради на всі питання батьків про оплату за садочки тільки одна відповідь
"Усі батьки і діти належать до певної територіальної громади, орган місцевого самоврядування якої також має власний бюджет, за кошти якого повинен забезпечувати надання дітям освітніх послуг. Така позиція закріплена чинним законодавством України. На виконання вимог Законів України «Про співробітництво територіальних громад» та «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України Тернопільською міською радою прийнято рішення від 24.02.2017 р. № 7/14/19 «Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами (іншими органами місцевого самоврядування) у сфері надання послуг» (зі змінами), яким взаємовідносини з іншими органами місцевого самоврядування було адаптовано до нових систем фінансування. Рішення передбачає можливість укладення з іншими органами місцевого самоврядування угод про міжбюджетні трансферти, завдяки яким, вони оплачуватимуть здобуття дітьми (які належать до їхніх територіальних громад) дошкільної освіти, як цього вимагає законодавство. Оплата за перебування у дошкільному навчальному закладі у відповідності до рішення сесії міської ради від 02.06.2017 року № 7/15/16 становить 1215 грн. в місяць. Якщо один із батьків прописаний у м. Тернополі, то дане рішення міської ради на Вас не розповсюджується. Оплата нараховуватиметься лише за харчування дитини у дошкільному навчальному закладі."
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення vikilandi » 29 листопада 2017, 10:45

Наш сільський садочок маленький лише на 40 діток. Голова запевнив, що без вагань підпише трансфери, гроші на це є.
Але нещодавно була у сільському садочку. То він виглядає набагато краще ніж 11, в який ми ходимо. Але сполучення з містом, особисто для мене, краще підходить. 7 км на мершрутці (20 хв) всерівно привабливіше.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення pan_kotskyy » 29 листопада 2017, 11:12

Петрики ще теж ні туди, ні сюди, або я чогось не знаю. Надал обіцяв в разі приєднання і тролейбус пустити і дороги зробити (і, звичайно, пригрозив, що в разі неприєднання навіть в'їзд в місто буде платним) . В разі неприєднання, по суті, лишиться все як є, роздобана дорога (ходили чутки, що гроші виділялись на дорогу аж до Острова, але чомусь не вистачило) і маршрутка раз в півгодини, забита як консерва. Не знаю, на скільки обіцянки б стали реальністю, але перспектива мати хорошу дорогу і тролейбус (чи маршрутку почастіше) дуже приваблива. Садочку в Петриках нема, дітей в возять в Тернопіль, сільський голова нічим допомогти не може, бо гроші на дитину виділяються але десь вони невідомо де затримуються (то сусідка ходила взнавати, і в сільській раді тільки руками розводять).
Мені зовсім не подобається оте примусове приєнання через маніпулювання садками, школами і гуртками. Але чи простим жителям не все рівно, хто дерибанить землю, міський чи сільський голова (хіба міський понахабніше)...
Чудово бути відокремленим і незалежним, але реалії щось не дуже радужні.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Mama3 » 30 листопада 2017, 00:34

От в Білій таке саме. Голова вичікує. Тролейбус до нас не пускають, бо ж не місто. Триматися тільки за нижчі тарифи - як на мене, це дурня, бо все рівно вони будуть зростати, а мінусів поки більше бачу. Теж чула, що якщо не об'єднаються самі, то у 2018 році це буде примусово без вибору.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення erinaceus » 30 листопада 2017, 11:46

Під стінами міської ради вже батьки протестують проти збільшення плати.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Sms » 30 листопада 2017, 19:59

Ситуація обурлива! Якщо будуть петиції готова підписати, хоч маємо тернопільську прописку
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Natalinda » 01 грудня 2017, 09:48

Дівчатка, може хто памятає, було в нас колись давно СП піжамок. Лільондр вела. Може памятаєте які фірма то була
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення mariana » 01 грудня 2017, 09:55

Natalinda польська фірма Таро.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Сяна » 01 грудня 2017, 10:13

дівчата, може, хтось знає: ота гуртівня косметики на Медовій працює у суботу?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Mama3 » 01 грудня 2017, 10:28

Так, до 17, у неділю до 15
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron