Глобальні оголошення!



Емоції під час читання

Модератор: Сяна

Re: Емоції під час читання

Повідомлення mariana » 21 вересня 2011, 01:52

Ну Кінг це не зовсім фантастика, це шось типу триллера з елементами хоррора. Це один з найулюбленіших моїх авторів, деякі твори читаєш і аж мурашки по цідому тілі пробігають..якщо подобається такий жанр, то одназначно сподобається. Дівчата, а хто Акуніна читав і чи є любителі?
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Емоції під час читання

Повідомлення pan_kotskyy » 21 вересня 2011, 10:57

happymami написав:А я чось тяжко уявляю собі ті всі фантастичні металічні технічні світи майбутнього.

happymami, в тебе уява про фантастику, що кругом роботи, космічні кораблі і прибульці шастають :grin:
Часом такі теми розвиваються, що думаєш над тим ще довго. Фантасти - історики майбутнього :men:
Кінг - не фантаст, Дяченки особисто мене не дуже вразили, слухала їх Армагеддом, цікаво але трохи гнітюче. але крім них ще стільки смачненького в фантастиці.
Ну але це знову ж таки хто що любить.

happymami написав:Нашу тернопільську Олесю Романчук любила колись. За день ковтала по книжці з серії "Не залишай...". Ну шо можу сказати - жінка, звичайно жене собі в тих книжках, але вони якісь такі оптимістичні і додають впевненості і хочеться з головної героїні брати приклад

І це читала, моїй мамі дуже сподобалось, думаю, ці книги розраховані на трохи старших жіночок, цільова аудиторія, так сказать. Але мені теж сподобалось, як чтиво до чаю і для розгрузу мізків, легко написано і дійсно з оптимізмом і добротою, хоч і нафантазовано там багато.


mariana написав:Дівчата, а хто Акуніна читав і чи є любителі?

"Азазель" - давненько, але пригадую, що сподобалось, але більше нічого поки.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Емоції під час читання

Повідомлення Nymydora » 21 вересня 2011, 11:01

Таранька, я теж читала про Франка. Гарна книжка, я взагалі люблю таку біографічну літературу.

Пан-Коцький, я присіла останнім часом конкретно на фантастику, завдяки чоловікові. Ми збираємо навіть. Зараз купуємо БУличова. Я його з дитиниства любила, а тепер ще більше люблю. Зараз читаю українських Олді - молодці хлопці, реально добре пишуть. А от Дяченки мені не пішли...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Емоції під час читання

Повідомлення Перлинка » 27 вересня 2011, 12:54

після прочитання Біблії абсолютно вся література в моїх очах потьмяніла ,ніхто не може видати нічого мудрішого та досконалішого і здивувати мене вже не може ,якщо чесно то й бажання читати худ. літ-ру пропало.

просто раніше в розумних книжках я шукала якісь мудрі,глибокі думки ,відповіді на свої питання

а коли отримала їх в одній єдиній Книзі потреба в інших відпала

хіба заради розваги ,щось легеньке з цікавим сюжетом хз ,може колись на пенсії ,якщо матиму на той час хороший зір і море вільного часу,то читатиму

бо,допустимо,коли мене що пять хвили шарпають від форуму,мене це не дратує ,а від книжки чи фільма не те що дратує ,але неможливо зосередитись,налаштуватись на хвилю,відповідно й кіно дивимось коли діти сплять ,а книжок не читаю не сумую за ними і не вважаю що щось особливо втрачаю чи недополучаю
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей