Глобальні оголошення!



Книги. Сподобалось прочитане

Модератор: Сяна

Re: Книги. Сподобалось прочитане.

Повідомлення Alisa » 01 вересня 2011, 14:25

А мені подобається Дж. Кехо "Підсвідомість може все".
Колись дуже активно підсвідомила - і все виходило :) .
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Книги. Сподобалось прочитане.

Повідомлення Nymydora » 01 вересня 2011, 15:15

Я з тієї серії читала ще Сільву - Кехо ж по його методу, правда? Але не виходило переходити в альфа, бо засинала :oops:
Хотіла би спробувати ще раз. Але для того треба бути виспаним, а мені це не загрожує з моїми 4 годинами сну на добу :grin:
Але книжки варті уваги, безумовно
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Книги. Сподобалось прочитане.

Повідомлення eney » 03 вересня 2011, 22:32

хороша аудіокнига про спілкування Дейл Карнеги Как перестать беспокоиться и начать жить
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

сьогодні чоловік активно розказував про Кийосаки ссилочка на книгу
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

недавно перечитувала Булгакова "Собаче серце" :гуд:
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Книги. Сподобалось прочитане.

Повідомлення Nymydora » 06 березня 2012, 16:16

я в тій же книгарні купила Дяченків "Ритуал". Перша їхня книжка, яка мені реально сподобалася. Ну дуже просто. Буду перечитувати.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Книги. Сподобалось прочитане.

Повідомлення flower » 06 березня 2012, 20:59

мені дуже подобається манера написання книг Софі Кінселла, жартівлива, легка, невимушена, сучасна. прочитала мовою оригіналу "Таємний світ шопоголіка", потім зняли фільм дивилась і недавно перечитала в перекладі, дуже хочу прочитати решту її книжок.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Книги. Сподобалось прочитане.

Повідомлення Apolloniya » 20 березня 2012, 11:12

Софі Оксанен, "Очищення" - цікавий роман, про естонців, як про нас :wink:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Книги. Сподобалось прочитане.

Повідомлення Гість » 17 квітня 2012, 13:14

раджу прочитати книгу "Хижина" Уильям Янг.дуже повчальна
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
тут можна читати online
Гість Офлайн


 

Re: Прочитала і рекомендую вам

Повідомлення mari » 04 лютого 2013, 03:42

Історії, від яких теплішає на душі, які помагають долати тривогу та депресію, британські лікарі невдовзі "призначатимуть" своїм пацієнтам.

Брошури з назвами "лікувальних" книжок, до яких увійшла номінована на Букерівську премію "Сидр та Розі", планується видавати під час прийомів уже з травня.

Список із 27 книжок спеціально склала організація Reading Agency, пише The Daily Mail.

"Читачі обрали книги, котрі, на їхню думку, мали здатність покращувати самовідчуття", - каже керівник відділу досліджень Reading Agency Деббі Хікс.

"Читання справді є дуже хорошим засобом для боротьби зі стресом. Воно допомагає утекти до іншого світу і вийти за межі вашого повсякденного життя… Є багато доказів того, що читання дійсно допомагає розслабитися та відволіктися, і це хороша стратегія для долання стресу та тривоги", - додає вона.

На пропозицію відгукнулися чи не всі бібліотеки країни. Книги зі списку, котрі будуть призначати лікарі, пацієнти зможуть знайти на їхніх полицях. Також їх видаватимуть у деяких лікарнях та коледжах.

Щоправда, експерти підкреслюють - "книжкова терапія" запланована лише як додаток до курсу лікування, який обиратиме лікар.

Отже, до програми "Книжки за рецептом" увійшли такі твори: перша частина автобіографічної трилогії англійського поета і письменника Лорі Лі "Сидр та Розі", "Пляжне кафе" Люсі Даймонд – про жінку, яка намагається дати раду спадку, котрий несподівано на неї звалився, провінційному кафе.

Також у списку є "Нотатки з маленького острову" американського письменника Білла Брайсона, роман "Гарун та море історій" лауреата Букера Салмана Рушді, "Маленька історія світу" історика Ернста Гомбріха та "Остання битва майора Петтігрю" Хелен Сімонсон.

Піднімати настрій читачам іще має роман "У пошуках кохання", написаний анлійською письменницею Ненсі Мітфорд у 1945-му році, книга для дітей "Таємничий сад" Френсіс Бернетт, "Дим та дзеркала" – збірка оповідань та віршів відомого фантаста Ніла Геймана.

До Топ-27 ще увійшов жіночий роман "На Місяць і назад" Джілл Манселл та "Зимова книга", збірка оповідань Туве Янссон

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Re: Прочитала і рекомендую вам

Повідомлення Nymydora » 04 лютого 2013, 08:18

y от якраз думаю, щоб то таке гарне і позитивне почитати. Забула про Туве Янсон - а я ж її обожнюю! Сьогодні хочу купити Теплі історії до кави Надійки Гербіш.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Re: Прочитала і рекомендую вам

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 лютого 2013, 11:52

Nymydora Напишіть потім про свої враження. Бо мені з рецензій видалося, що це трохи примітивне суто підлітково-дівоче чтиво, на яке шкода часу. Може я помиляюсь, тому цікаво буде почути й вашу думку.
Це навіть не жіноча, а суто дівоча проза. Героїні – Мар’яни, Андріани, Олесі, Юстини, Марти, Терези, Лани, Віри, Софії, Зоряни тощо – іноді подорожують, зустрічаються з подругами, задивляються на вродливих незнайомців, а найчастіше печуть смаколики, загортаються у теплі пледи, п’ють каву-чай-лате-мате, пестять котиків та розмірковують про життя й кохання.
Серед героїнь відчутно превалює типаж «закоханої дружини», котра створює коханому чоловікові домашній затишок, готує сніданки, зустрічає з вечерею після роботи (хоча й сама переважно працює), гарно сервирує стіл, підтримує ніжну розмову та варить каву.
Стилістика текстів теж суто дівоча, із надміром прикметників та прислівників: «гарячий запашний напій тоненькою цівочкою заструменів у посудини»; «теплі ковдроподушкові обійми такі спокусливі»; «було якось насправді відчутно страшно» тощо. Авторка по-школярському називає героїню (по черзі з іменем) «дівчина» чи «жінка», подекуди присутні тавтології, «яки» і «щоки», іноді невиправдані лапки, а також багатозначні, з великої літери, Ніщо, Щось та, ясна річ, Він – традиційні дівочі хвороби стилю, загалом вправного і грамотного.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей