Глобальні оголошення!



Цитатник

Модератор: Сяна

Re: Цитатник

Повідомлення Сяна » 07 грудня 2014, 13:48

Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стекла, потушила все лампы? Да ее вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом? Это вот что: если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире петь хором, у меня настанет разруха. Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнется разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах.

М.А.Булгаков. Собачье сердце
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Цитатник

Повідомлення Сяна » 24 лютого 2015, 10:34

Зображення
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Цитатник

Повідомлення Сяна » 23 березня 2015, 22:25

25 цитат Дейла Карнеги, за которые ему можно сказать спасибо ✔

▪ 1. Каждый человек хотя бы пять минут в день бывает дураком. Настоящая мудрость состоит в том, чтобы не превышать этот временной лимит.

▫ 2. Хочешь собирать мед — не разоряй улья.

▪ 3. Груз будущего, прибавленный к грузу прошлого, который вы взваливаете на себя в настоящем,
заставляет спотыкаться на пути даже самых сильных.

▫ 4. Улыбка ничего не стоит, но дорого ценится...

▪ 5. Если судьба преподносит тебе лимон, сделай из него лимонад.

▫ 6. Когда человек начинает войну с самим собой, он уже чего-то да стоит.

▪ 7. Безусловно, ваш муж имеет свои недостатки! Если бы он был святым, он бы никогда не женился на вас.

▫ 8. Будьте заняты. Это самое дешевое лекарство на земле — и одно из самых эффективных.

▪ 9. Выражение, которое вы носите на лице, куда важнее одежд, которые вы надеваете на себя.

▫ 10. Если захочется переделывать людей — начни с себя. Это и полезнее, и безопаснее.

▪ 11. Представь самые худшие последствия, которые может повлечь твой поступок, заранее смирись с ними и действуй!

▫ 12. Помните, что имя человека — самый сладостный и самый важный для него звук на любом языке.

▪ 13. Тайна наших несчастий в том, что у нас слишком много досуга для того, чтобы размышлять о том, счастливы мы или нет.

▫ 14. Для мудрого человека каждый день начинается новая жизнь.

| +
▪ 15. Многие зовут врача, когда им нужна только аудитория.

▫ 16. Всегда помните, что дети любят слушать разговоры взрослых, и будьте начеку.

▪ 17. Люди не интересуются ни мной, ни вами. Утром, в полдень и после обеда они заняты только собой.

▫ 18. Нет завтра. День спасения человека — сегодня.

▪ 19. Не бойтесь врагов, которые нападают на вас, бойтесь друзей, которые вам льстят.

▫ 20. Перед вами человеческая натура в действии: виновный обвинит кого угодно, но только не себя.

▪ 21. Страх не существует нигде больше, кроме как в вашем уме.

▫ 22. Умейте встать на позицию другого человека и понять, что нужно ему, а не вам. С тем, кто сумеет это сделать, будет весь мир.

▪ 23. Сильное желание чему-то научиться — это уже 50% успеха.

▫ 24. Веди себя так, будто ты уже счастлив, и ты действительно станешь счастливее.

▪ 25. В этом мире есть только один способ заслужить любовь — перестать требовать ее и начать дарить любовь, не надеясь на благодарность.
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Цитатник

Повідомлення nadusha » 27 березня 2015, 23:24

10 заповідей спокою Івана Павла ІІ

1. Саме цей день я хочу прожити, не намагаючись одразу вирішити всі життєві проблеми.

2. Саме сьогодні зважатиму на свою поведінку: буду привітним до людей, не буду критикувати, виправляти чи вдосконалювати нікого, окрім себе.

3. Саме сьогодні буду щасливим, усвідомлюючи, що я створений для щастя не тільки у вічності, але й тепер. Є лише один світ.

4. Саме сьогодні підлаштуюся під обставини, не прагнучи, щоби вони підлаштовувалися до моїх бажань.

5. Саме сьогодні відведу кілька хвилин свого часу для читання. Як їжа потрібна тілові, так добра книжка потрібна для духовного життя.

6.Саме сьогодні зроблю якийсь добрий вчинок і нікому про це не скажу.

7. Саме сьогодні зроблю щось, до чого не маю жодного бажання. А коли почуватимусь ображеним, не виявлю цього.

8. Саме в цей день складу собі детальний план. Можливо, не буду його ретельно дотримуватися, але спробую виконати два правила: не буду поспішати і буду рішучим.

9. Саме сьогодні буду сильно вірити – навіть коли б обставини схиляли мене до чогось протилежного. Бог піклується про мене так, ніби на світі більш нікого немає.

10. Саме сьогодні не буду нічого боятися. Особливо не лякатимусь радості та всього, що красиве. Не боятимусь вірити в Добро і за все дякувати. Адже все є Божим даром.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Цитатник

Повідомлення Zuza » 28 травня 2015, 15:28

Туве Янсон, «Країна Мумі-Тролів»

— Що ви надумали зробити з Хропусевим золотом? — поцікавився Нюхмумрик.
— Гарно обкладемо грядки, — відповіла Мумі-мама. — Найбільшими шматочками, ясна річ, бо дрібні зовсім ніякі на вигляд.
***
Нелегко доводиться тому, хто прагне володіти речами, мати їх, носити за собою. Я лише милуюся ними, а коли подаюся в мандри, вони залишаються у моїй пам’яті. Замість тягати важкі тлумаки з маєтками, я насолоджуюся мандрівкою.
***
— Вона довершена! Не існує жодної марки, яка б не увійшла до моєї колекції! Жодної! Що мені тепер робити?
— Здається, я починаю розуміти, в чому справа, — озвався по глибокій задумі Мумі-троль. — Ти вже не є колекціонером, а лише власником своїх марок, а це не так цікаво…
***
Хто їсть оладки з варенням, не може бути страшним та небезпечним. З таким можна пускатися в розмову.
| +
***
Як же ми побачимо сяйво сонця, якщо боятимемося болота?
****
Ворог позаду набагато страшніший, ніж той, що виходить назустріч.

***
Туга змінилася чеканням, а чекати завжди легше, аніж тужити.

****
Стежка весело в’юнилася лісом, петлювала і закручувалася на всі боки, інколи знічев’я зав’язуючись вузликом. Від такої стежки не втомлюєшся; вона навіть, здається, скоріше приводить до мети, аніж пряма й нудна дорога.

****
Може, й настав усьому кінець, але це вже позаду…
***
Тут стільки всього незрозумілого, - пробурмотіла Мумі-Мама сама до себе. – Але, зрештою, чому все повинно бути так, як звиклося?

***
Збагнути не можу, чому ви стільки галасу здіймаєте з приводу речей звичайних і очевидних!
***
Театр - це не вітальна і не корабельна пристань. Театр - найважливіша річ у світі, бо там показують, якими повинні бути люди, якими мріють стати (хоча не кожному вистарчає відваги на це) і якими вони є насправді.
***
Розташування зір – то дивна річ! Якби я народився кількома годинами раніше, неодмінно став би непогамовним картярем-авантюристом, а всі народженні на двадцять хвилин пізніше за мене мають почувати нестримний потяг вступити до Добровільного оркестру гемблів (тати і мами повинні бути надзвичайно обережними, приводячи дітей на світ, і я рекомендую, перш ніж планувати поповнення родини, провести детальні розрахунки).
****
- Чим будемо зміцнювати свої сили?
- Кавою! – випалив Верть.
- Кашею, - виправила його тітка. – Каву п’ють лише старигани-трясуни…
***
- Не думаю, що слава – така вже й добра штука! – зауважив Потішник. – Хіба, може, на початках… А потім до неї звикаєш, і вона лише наводить нудьгу. Все одно, що кружляти на каруселі…
***
1. Усім батькам заздалегідь слід подбати про несприятливі астрологічні передумови народження свого чада та про його романтичну появу на світ (Позитивний приклад: моє обдарування. Негативний приклад: господарська торба).
2. Хто не точить ляси, той не любить слухати розповіді про гемулів! (позитивний приклад: Фредріксон. Негативний приклад: Їжачиха).
3. Ніколи наперед не відомо, що може потрапити у невід. (Позитивний приклад: скринька з барометром).
4. Ніколи не використовуй залишки фарби, аби лише використати. (Негативний приклад: бляшанка Вертя).
5. Небезпечний не конче той, хто великий за розмірами (Позитивний приклад: фронт Едвард).
6. Навіть малюк може бути надзвичайно хоробрим (Позитивний приклад: я).
7. Добре подумай, перш ніж рятувати когось у темряві! (Негативний приклад: тітка пані Гемулевої).
***
Шторми? Пусте. Вони існують, мабуть, лише для того, щоб після них сходило сонце!
***
У кожного мумі-троля мусить бути у житті щось таке, на що варто звести погляд (і на що поглянути згори вниз, звісно, - теж), щось таке, що викликає пошану та шляхетні почуття.
****
- Шкода, що тобі дісталися такі дивні виграші!
- Дивні? – спантеличено вигукнув я. – Що може бути ліпшого за фантастично гарний непотріб! Більшої винагороди годі й сподіватися!
***
Я досягнув мети – врятував свою честь!

****
Усе відбувалося страшенно дивно, але тепер, повертаючись спогадами у минуле, я ловлю себе на думці, що залюбки пережив би ті часи ще раз, хоча, можливо, й по-іншому.
****
Друзі розпалили ватру і посмажили оладки. Хапали їх просто з пательні — бо це єдиний правильний спосіб споживати оладки.
Zuza Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 22
З нами з: 31 березня 2015, 14:11
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 15 раз.

Re: Цитатник

Повідомлення nadusha » 24 червня 2015, 15:39

" ...Він став її щоденною потребою, її натхненням і радістю. Кохати цього чоловіка було складно, страшенно складно - кохати по справжньому складно завжди. Віддавати себе, забувати про свої бажання, підлаштовуватись під нього й уміти чекати. Не ставити ультиматумів і не вимагати уваги до себе. Просто чекати і вірити, що він знає краще, що він пам'ятає, що подбає про все необхідне, що його вияви любові не завжди відповідають її уявленням, але, що це не має жодного значення. Поважати його й те, що він робить. Розуміти його слабкості і стати його другом. Дослухатися до тихого голосу всередині нього й розтлумачувати погляд його очей.
Інколи це кохання їй боліло, інколи їй здавалося, що шлюб - то в'язниця для її мрій. Але потім вона знову вглядалася в його обличчя й укотре собі повторювала, що щастя перебувати поруч вартує того болю. А ніщо вартісне не дається без докладання зусиль..."
Надійка Гербіш "Рістреттове кохання"
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Цитатник

Повідомлення Марійка » 17 липня 2015, 17:59

"Є один секрет щастя: люби те, що робиш" (Бруно Ферреро).
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Цитатник

Повідомлення Марійка » 23 липня 2015, 20:04

Цікава думка у Бруно Ферреро: "Жорстокість старих вигострює зуби молодим. Жорстокість молодих перетворює старих на крокодилів".
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Цитатник

Повідомлення Марійка » 28 липня 2015, 08:08

"Хто не знає, чого хоче, зазвичай закінчить там, де не хотів" (Бруно Ферреро).
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Цитатник

Повідомлення Марійка » 26 серпня 2015, 17:09

"Ми дуже схожі на звіра, коли вбиваємо. Дуже схожі на людей, коли осуджуємо. Дуже схожі на Бога, коли вибачаємо" (Бруно Ферреро).
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей