Глобальні оголошення!



Що читаємо

Модератор: Сяна

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 01 вересня 2017, 22:58

Мости округу Мeдісон, хвалили мeні кіно, думаю прочитаю книгу. Нe знаю як по ній кіно знятe, алe чьото так розсосолeно. До 200 стор, та щe й якось вирівнювання на пів сторінки, короч на 100б влізлася. Вражeння двоякі
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 вересня 2017, 23:11

nelly о, моя мама колись читала цю книжку, коли я ще була зовсім дитиною. Запам'яталося, бо вони з коліжанками по колу читали її і дуже всі вмлівали, яка вона класна :hi: Але то такі часи були, мені здається, 90-ті, всі жінки поголовно тоді зачитувались любовними романами. Пізніше моя мама сама казала про такі книги, що як таке можна було читати :ha:
Фільм бачила уривками. Ну Меріл Стріп божественна, вона любе кіно зробить шедевром.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що читаємо

Повідомлення taranjka » 02 вересня 2017, 10:45

О, я читаю фанфік на Гарі Поттера - Гарі Поттер і методи раціонального мислення. Смішне, хоч я не любитель фанфіків. Суть в тому, що тітка Гаррі одружиланася на професорі Оксфорду і він виховувався в люблячій сімї науковця і сам дууууже розумний і має науковий підхід до бачення світу. А тут бац - зясовується, що є магія і все його бачення світу в пух і крах. По ходу дізнаюся багато різних наукових термінів і теорій.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 02 вересня 2017, 11:11

що такe фанфік?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення taranjka » 02 вересня 2017, 11:36

коли хтось з фанів пише свою версію книжки
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що читаємо

Повідомлення erinaceus » 13 вересня 2017, 14:32

Новий роман В.Шкляра - "Троща". Про діяльність підпілля ОУН на території Тернопільської області у 1947р. Дуже цікаво і пізнавально! Національна ідея, зради побратимів, кохання і неочікувані зустрічі через десятиліття... Написано дуже легко і в позитивному ключі. Рекомендую!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Що читаємо

Повідомлення svetla » 15 вересня 2017, 13:08

Нещодавно прочитала "Емілі з Місяного серпа" Лусі Мод Монтгомері. Про дівчинку сироту,яку взяла на виховання тітка, сестра мами. Дівчинці заборонили висловлювати вголос всої ідеї, "але думати буду" .Дитина дуже любила писати, описувала всіх і все.
Приглядаю ще дві книжки продовження.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Що читаємо

Повідомлення Сяна » 15 вересня 2017, 14:55

Почала читати "Хлопчик у смугастій піжамі" - не пішла книга зовсім. по-перше, недавно бачила фільм, увесь сюжет пам"ятаю, у книзі поки нічого нового. і мова якась сухувата, одним словом, читати не цікаво.
у планах "Сфера" (хоча боюся, щоб тут не вийшла така ж ситуація, бо фільм недавно бачила) і "Дюна" (от тільки масштаби книги трохи лякають, бо нема часу багато).
на телефоні почала читати "Дуже гучна самотність" Грабала (того, що написав Як я обслуговував англійського короля). Книга йде помало, дуже хочеться читати саме зі звичайної книги, а не електронної, ну і сюжету особливого нема, про книги, багато інтертекстуальності, посилань на письменників, художників, їхніх творів...
Це те, що читала не по роботі
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Що читаємо

Повідомлення Катруся » 16 вересня 2017, 21:18

"Сфера" дуже цікава книжка, мені сподобалася більше за фільм, але я читала спочатку книжку.
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Що читаємо

Повідомлення Dolorosa » 01 жовтня 2017, 21:54

Читаю книгу "Кімната" Емми Доног'ю, правда російською в електронному форматі. Як на мене, не для слабонервних, екранізації не бачила, сюжет досить гнітючий і психологічно напружений.
| +
Емма Доног’ю, ірландка, яка мешкає й викладає в Канаді, написала свій найвідоміший твір за реальними подіями – справою Йозефа Фріцля, який 24 роки утримував у спеціальному бункері власну доньку. У результаті інцесту жінка народила сімох дітей. Чимало аналогічних випадків трапляється у різних країнах світу. Письменниця прагнула нагадати, що насилля навколо дуже багато. Воно має різні прояви і ступінь жорстокості. Головне – на закривати на цей факт очі, вміти захистити себе.
Мовою оригіналу «Кімната» вийшла 2010 року. Книжка опинилася у короткому списку Букерівської премії, була номінована на Премію генерал-губернатора, сценарій її екранізації, котра вийшла у 2015 році, написаний самою Доног’ю, мав всі шанси отримати «Оскар», втім, статуетка дісталася акторці Брі Ларсон за виконання ролі Ма.
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron