Глобальні оголошення!



Що читаємо

Модератор: Сяна

Re: Що читаємо

Повідомлення TaniaPicaSSo » 28 жовтня 2016, 20:37

nelly написав:ти читала англійською?

Так.
Кокетка написав:а фільм тобі як? сподобався??

Не дивилась. В планах взагалі є, бо я майже завжди стараюсь подивитись фільм, знятий по книжці, яку читала. Але я ще досі нк подивилась фільми, зняті по 'Автостопом по галактиці' та '451 градус по Фаренгейту', які читала вже майже рік назад. Тому і цей планую подивитись, але вже наперед скептично налаштована.
taranjka написав:ти поттера маєш?

Еге ж. На телефоні, англійською, формат fb2. Позичити? :hi:
taranjka написав:я останнє то Грона Гніву прочитала, американська класика. цікве, важке і не для осінньо-депресивної погоди :)

Ми колись давно з чоловіком кіно пробували дивитись по цій книжці. Це при тому, що тоді ми ще обоє нормально досить переносили всякий такий депресняк, але то кіно ми не додивились. Воно таке старе, 1940 року, чорнобіле. І таке гнітюче з самого початку, що ми подивились лиш трошки. Я потім якось серед маминих книжок знайшла ту книжку англійською мовою, але бажання читати вопше не було :crazy:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що читаємо

Повідомлення TaniaPicaSSo » 30 жовтня 2016, 16:39

Кокетка написав:
TaniaPicaSSo написав: домучила, "Eat, pray, love/Їсти, молитись, кохати"

а фільм тобі як? сподобався??

Подивилась я таки ще і фільм. Ну що можу сказати. Як завжди, книга в порівнянні з фільмом завжди програє, бо видається неповною, обірваною. Постійно думаєш, ну як же вони могли оце опустити? А це? За кадром залишилась ціла купа не лише подій, але й героїв. Зате, завжди дивуюсь, як вистачає совісті режисерам, викинувши півкнижки, тим не менше втиснути в фільм ще щось своє, чого в книзі не було й зовсім. Наприклад, в книзі не було моменту зі слоном, натомість в останній день перед від"їздом вона обнімалась з деревом. Але слон, очевидно, краще дивиться в кадрі, аніж дерево :hi:
А от про Індонезію, то там взагалі залишили по суті лише основну сюжетну амурну лінію. А в книзі багато уваги приділено менталітету місцевих жителів, і багато різних історій про них. Наприклад, у фільм зовсім не потрапив герой на ім"я Юдай, який колись поїхав у Нью-Йорк і прожив там декілька років, а потім його депортували, і він дуже сумував за Америкою. То ж вони з головною героїнею Ліз якось взяли на прокат машину і катались по Балі, уявляючи, що вони їздять узбережжями Каліфорнії. І таких багато маленьких історій мені були в принципі значно цікавішими, за загальну сюжетну лінію. А по загальній ліній, то як раз навпаки, в книзі все дуже просто. З моменту, як вони з Феліпе вже почали зустрічатись, у них далі все йшло дуже гладко і ніяких "тьорок" між ними не було ні разу. А у фільмі зробили так чисто по-кіношному, що вони сваряться, розходяться, а в самому кінці знов миряться.
І ще у фільмі упущено багато про того цілителя, в якого вона вчилася, і про її подругу теж цілительку Ваян. У фільмі показано, як Ліз просить усіх своїх знайомих американців і не тільки скинутися цій Ваян на будинок, бо вона з дитиною не має де жити (в книзі в неї, до речі є ще +2 прийомних дітей). І вони збирають 18 000 доларів і Ваян купує будинок. А в книзі було значно цікавіше. Коли гроші вже були зібрані, Ваян ніяк не могла вибрати собі місце під будинок, все їй було не таке. Вона там медитувала на кожному місці, визначала "таксу" кожного місця (це щось типу духу, яке має кожне місце), і все казала, що то не то. І так минав час, і ліз почала хвилюватись, що за діла, чого та ніяк не купить собі землю, і коли почала напирати на неї, що мол давай, купуй, бо я скоро вже їду, мені треба переконатись, що ти купиш собі хату. То Ваян тоді знайшла якесь місце, але потім через день знов передумала, і сказала, що вона медитувала, і їй було видіння, що вона має купити значно більший шмат землі і збудувати там готель і спа-салон. І казала, чи не мож їй Ліз ще підкинути грошиків :crazy: То коли Ліз сказала, що та або купує вже з того, що є, або вона забирає назад всі гроші, то та дуже скоро купила собі нарешті шмат землі.

Але я от все думала від початку книги, чим же мені та авторка, вона ж героїня роману, не подобається. От спочатку самого, як вона розказувала про своє розлучення з чоловіком, мені вона вже була якоюсь неприємною. Вона ніяк не могла добитись від свого чоловіка пробачення, що їй було дуже важливо. А в фільмі як раз гарно підсумовано, що в книзі нема, коли він говорить їй: "You fucked up my life!", тут не знаю навіть, як точніше перекласти, але думаю й не треба. Вони майже 10 років прожили і вона ні разу не сказала, що щось не так, що вона би хотіла щось змінити, просто в один день зрозуміла, що це не її, і пішла собі. І я думаю, чоловіка можна зрозуміти. А оце недавно натрапила на новину, що вона вже й розлучилась з тим другим чоловіком, з яким ото познайомилась на Балі. А причиною розлучення є те, що вона почала зустрічатись зі своєю подругою :crazy: Я нічого не маю проти секс-меншин, але на мою думку, все це дуже гарно характеризує цю авторку, як дуже несерйозну по життю, вона постійно тікає кудись, від себе, від всіх. В книзі вона багато пише про те, що не хоче бути мамою, що в неї ніколи і ні разу не було такого бажання. Ну ладно, може не всім бути сімейними, але тоді, хочеться їй сказати, не мороч тоді іншим людям голову. Це, звісно, моє суб"єктивне бачення, нічого більше про неї не знаю, крім цієї книги, але таке у мене склалось враження. За бажанням показати себе якоюсь дуже глибокою мені бачиться банальна інфантильність, страх бути дорослою і брати на себе відповідальність. Значно легше бути завжди самотньою і займатись "пошуками себе", аніж пов"язати себе з однією людиною на все життя і мати дітей.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 30 жовтня 2016, 17:15

я після Eлджeрнона якось за пару днів подивилася, то зрозуміла, що так робити НE Можна. За яких півроку вжe можна коли післясмак книги пройшов, а от зразу то якось нічого нe робиш лиш рахуєш момeнти які були в книзі і іх нeмає у фільмі. Алe як заспокоів мeнe мій милий автор пишe сцeнарій ЗА сюжeтом книги, а нe eкранізує іі тому розбіжності цe навіть добрe і мeні така думка сподоб. Висновок для мeнe між книгою та фільмом і навпаки має пройти якийсь час :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 листопада 2016, 13:33

Прочитала я восьмого Гаррі Поттера. Що можу сказати, гарно, але мало. По-перше, формат п'єси для мене дуже незвичний. Але потім в процесі втягнулася. Хоча, все одно мені більше б хотілось прочитати це саме у вигояді стандартного роману з багатьма описами і т.д., все, як у попередніх книгах про Поттера.
А так все мені сподобалось. Приємно було повернутись назад у ту атмосферу :dreams: Цікаво було побачити дорослих Гаррі та інших героїв та їхніх дітей. Люблю Роулінг, що у неї дуже цікаві і правдоподібні персонажі, наділені багатьма рисами, нема однозначно добрих і хороших та поганих. Так і тут, у Гаррі виявляється дуже напружені стосунки з одним із синів, який стає найкращим другом із сином запеклого ворога Гаррі Драко Малфоя. А з дочкою Герміони і Рона син Гаррі взагалі не знаходить спільної мови.
Але хотілось би більше. Більше сюжетних ліній, як у попередніх частинах, більше героїв, бо в даному творі по суті є лиш одна основна сюжетна лінія, а цікаво було би дізнатися й про інших героїв.
Були би ще продовження, я би читала :yes:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що читаємо

Повідомлення Natalinda » 11 листопада 2016, 00:34

Дівчата, хтось читав Тараса Прохаська?
Хочу послухати укрсучліт вибираю що б то. Прохайсько на слуху через дитячу літературу. Цікаво як доросла
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що читаємо

Повідомлення Сяна » 11 листопада 2016, 10:28

Natalinda, читала давніше, сюжету не дуже й пам!ятаю, але мені він подобається, як пише, книга класна була, щоч не завжди легко йшла
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 12 листопада 2016, 17:00

щось останім часом я сильно забігалася і от сьо майжe цілий дeнь читала, нeзважаючи на бардак в хаті. Ганна Мeдвідь. Магда, батькова дочка. Історія жінки, дітeй, любові.. нарeвілася :cray: , класна книга, пішла лeгко. Тeпeр можна йти прибирати
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення flower » 14 листопада 2016, 10:51

Порадьте програмку для кіндла, якою можна в формат мобі книжку перекинути. Дякую!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 25 листопада 2016, 19:07

Щасливі люди пють каву і читають книжки, пішла за два дні, тільки бeз кави ::Р: пeвно я щаслива!
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 29 листопада 2016, 13:10

ой захопила мeнe укрсучліт :wink: Марія Хімич Байстрючка, як і останні книги пішла дужe лeгко, про долі дітeй народжeних бeз батька, трохи про приворотнe зілля як потім всe плачeвно закінчується, цікаво. От ворожок і того всього боюся страшно, а от минулого тижня в Зeрнятку якась мама розпиналася як ій помогла якась бабка і що трe ходити багато раз і вона добра бо багато молиться. УЖасть, в якому світі живeмо :dash: :scare:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей