Глобальні оголошення!



Що читаємо

Модератор: Сяна

Re: Що читаємо

Повідомлення Sms » 15 лютого 2017, 07:41

Я читаю Шантарам. Книжка супер, правда величезна. Зважаючи, що маю час читати лише вихідними, то вже місяць іі мучу, половину прочитала :В):
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 02 березня 2017, 22:40

Дочитала сьо Бубу, щось довго йшла. Нічо такий лeгкий роман для підлітків, прийдeться тeпeр другу книжку прочитати, щоб знати що далі.
Хто читав Таємнича історія Біллі Міллігана? Нe дужe там накручeно? І щe думаю про Дихай тeж для підлітків, алe щось там скандальнe. Діліться хто з якою книгою зустрів вeсну :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 25 липня 2017, 22:52

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Тут принаймі назви знала, знач стала продвинутіша :В):
Атлант, Нeзримe світло та Соловeй чeкають зіркового часу на полиці.
Які у Вас вражeння від цих книг?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення Тиха » 26 липня 2017, 09:59

Ой, я для себе вкотре Джека Лондона відкрила. Читаю зараз його "Морського вовка" і балдю :yes:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Що читаємо

Повідомлення Галина » 26 липня 2017, 10:38

Соловей, хоч і велика книжка, пішла мені десь за тиждень. Історія про другу світову війну, події розгортаються у Франції. Головні герої 2 сестри. Одна відважна партизанка, яка рятувала (переводила через гори в Іспанію) збитих льотчиків. Інша звичайна вчителька в сільській місцевості, мама, чоловік якої військовополонений в німецьких таборах. Спочатку В’ян не вирізнялася героїзном, працювала, підтримувала домашнє господарство. Та потім, коли почали масово вивозити єврейські сім’ї, почала переховувати єврейських дітей і все це живучи під одним дахом з жорстоким німецьким офіцером. Дуже багато емоцій викликає книжка. Приходить розуміння наскільки важка доля жінок, і наскільки, насправді, важливу роль жінки відігравали у війні.
Атлант в процесі, зимою передивилася фільми, то мені сподобалося. А тепер читаю першу частину, з фільмом не зрівняти, дуже багато описано почуттів, думок, які в фільмі не передаються. Ну і в фільмі мені не всі моменти були зрозумілі (може з малечею не надто уважно дивилася), а зі сторінок все проясняється. Книга написана в 1957 році, а ці проблеми актуальні і зараз. Прочитаю повністю, поділюся враженнями.
Прочитала "Ліки від кохання", книга відомого психотерапевта Ірвіна Ялома. В книзі автор описав кільки випадків зі своєї практики і деякі моменти лікування. Загалом цікаво було спостерігати за змінами в героях в процесі лікування і підведення лікарем до першопричин такого стану пацієнтів. Але особливих емоцій книжка не викликала.
Набагато більше різних думок в мене викликали книжки "Квіти для Елжернона" і "Таємнича історія Біллі Мілігана". Друга написана на основі реальних подій. Ніколи раніше я не чула що може бути розчеплення особистості на кілька осіб. Мені досі це важко збагнути.
"Таврована". Така собі ідеальна країна з ідеальним суспільством, всі чесні, справедливі порядні люди. Якщо хтось десь схибив проти суспільства, людину судить Гільдія, і якщо вину доведено (а це завжди так), то людину таврують. Залежно від провини у різних місцях. За брехню ставлять тавро на язик, крадіжку - руку. Ще таврують плече, грудну клітку, ступню. В таврованої людини дуже обмежені права, навіть у їжі, і їх цураються і гидують інші. Та одна юна дівчина одного разу схибила, пожаліла в транспорті таврованого дідуся... Історія про те як живеться людям з тавром, наскільки несправедливо пожиттєво таврувати людину за "помилки", не бажання бути стадом...

Вибачте, що так скупо описала, не дуже маю можливість розписуватися.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Що читаємо

Повідомлення Галина » 26 липня 2017, 10:39

nelly, з того списку мені теж назви відомі. Половину навіть фільми бачила)))
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Що читаємо

Повідомлення Сяна » 26 липня 2017, 10:48

Галина, коли з трьома встигаєш шось собі почитати?
у мене читання напливами - то до ночі читаю і в кожну вільну хвильку, то не хочеться зовсям читати. в основному це пов"язано з роботою, мабуть,та й малій читаю щодня.
в планах зараз Дюна (фантастика, недавно у КСД вийшла), Хлопець у полосатій піжамі (фільм дуже сподобався мені, сильний) і Сфера (обидві від ВСЛ)
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Що читаємо

Повідомлення Галина » 26 липня 2017, 11:36

Оксана, коли вкладаю малу спати, то читаю, часом до 1-ї, 2-ї ночі. Ну і коли чоловік вдома, то трохи дітей на нього спихаю і читаю.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Що читаємо

Повідомлення Ніла » 01 серпня 2017, 10:28

«PS I Love You» Сесілія Агерн - Голлі в 19 років вийшла заміж за ірландця Джеррі. Вони прожили разом 9 років, та потім Джеррі помер від пухлини. Голлі було дуже важко починати життя спочатку, проте чоловік подбав про неї й після своєї смерті: щомісяця Голлі отримує невідомо звідки листи від чоловіка з порадами, як їй далі жити. За деякий час Джеррі вдалося вивести Голлі з депресії.
Ніла Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 44
З нами з: 25 квітня 2017, 17:10
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 5 раз.

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 10 серпня 2017, 23:01

Стояла Село не люди в мене, думаю прочитаю і пeрeдарую.
То жeсть :dash: зробити книгу на тому що хлопці залили парафіну всвоє господарство цe канєшно щоь трe курити... мушу дочитати цікаво чим закінчиться :crazy:
Колись Наталінда ніби писала вражeння, а тeма вeлика трe шукати
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість