Глобальні оголошення!



Дитяче - прочитала і рекомендую вам

Модератор: Сяна

Дитяче - прочитала і рекомендую вам

Повідомлення Melisa » 12 грудня 2009, 10:00

Вирішила завести розмову про книги, оскільки дуже люблю читати. Хотілось би поцікавитись, що ви читали:
коли планували вагітніти;
коли завагітніли;
коли народили?

Коли я планувала вагітніти, книг, присвячених дитині, не читала. Цікавилась усім по трошки. Завагітніла і почала ходити в Школу материнства, де й почула вперше про Сірсів та Горелкину "Как родить и быть счастливой". Почала з них. Ну, а вже коли народила, то продовжила читати Сірсів. Нещодавно закінчила читати Б.Драпкіна "Лікування материнською любов"ю". Про цю книгу я згадувала вже у якійсь темі цього форуму. Зараз я читаю Роса Кемпбелла "Как на самом деле любить своих детей". РЕКОМЕНДУЮ УСІМ! Особливо тим, які переконані, що сильно люблять своє чадо. :)
Востаннє редагувалось Melisa в 15 січня 2010, 00:25, всього редагувалось 1 раз.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Книги для батьків теперішніх і майбутніх.

Повідомлення Melisa » 15 січня 2010, 00:07

Рекомендую також Джон Грей "Дети - с небес" та Януш Корчак "Как любить ребенка".
Скачати можна там же. Якщо не вийде, пишіть - перешлю.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Книги для батьків теперішніх і майбутніх.

Повідомлення Natalinda » 15 січня 2010, 00:26

Я майже відразу, як дізналася що вагітна, почала купляти журнали "Мама і Я", "Мой ребенок", "Твой малыш". Коли почала ходити в школу купила Сірсів. Зараз виписала собі "Мама і Я", "Мой ребенок" і почала купляти "Хорошие родители". Мені журнали легше читати, книг в інституті перечитала.
А Рос Кемпбелл це супер, ми в інституті дещо вчили, в мене є дві книги теж ще з інституту, дякуючи Nelya пригадала, треба витягнути і перечитати.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Книги для батьків теперішніх і майбутніх.

Повідомлення TanenRom » 17 січня 2010, 23:42

Багато інформації читала в інтернеті!!!
з книг, це однозначно Сірзи - у мене їх ціла серія!!!
проте забувається багато чого, приходиться перечитувати!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Книги для батьків теперішніх і майбутніх.

Повідомлення Melisa » 21 січня 2010, 16:29

Масару Ибука. После трех уже поздно
Недавно порадили почитати цю книгу. Вона невеличка, 42 ст. Скачувала там же, http://www.koob.ru.
Читайте і не розслабляйтесь. Знайду ще щось - дам знати :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Книги для батьків теперішніх і майбутніх.

Повідомлення Melisa » 27 січня 2010, 01:18

Дівчата! Шукала за одною книжкою в неті, а знайшла іншу, не менш цікаву. Скачувала тут http://www.koob.ru/brett_doris/therapeu ... techniques. Автор Бретт Дорис називається книга "Жила была девочка похожая на тебя".

Что говорить ребенку, который боится темноты? Или маленькому честолюбцу, который отказывается делать то, что у него сразу не получается хорошо? Или тому, кого дразнят в школе? Или пережившему развод родителей?

В книге австралийского детского психолога Д.Бретт читатель найдет целую россыпь примеров, рецептов и рекомендаций для этих и многих других проблемных ситуаций. Простая и изящная книжка будет полезна любому детскому специалисту, интересна для "взрослого" врача и психолога и совершенно необходима всем заботливым родителям.

Незнаю, як ви, а я просто не встигаю це все читати. :roll: А так хочеться! Але нічого, я впевнена, що все прочитаю. Це ж так цікаво!
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Книги для батьків теперішніх і майбутніх.

Повідомлення Dashko » 30 січня 2010, 15:33

Я теж дуже люблю читати, в тому числі про виховання дітей. Бо зараз це дуже актуально ;) Кого цікавить природній підхід у вихованні дітей, раджу почитати ще під час вагітності Жан Ледлофф «Как вырастить ребенка счастливым» та Ингрид Бауэр «Жизнь без подгузника». Ну і пізніше прочитати не пізно. На мою думку, це унікальні книжки, що перевертають світогляд.

Про щеплення гарні книжки А.Котока. В нього є книга-брошурка. Там все викладено стисло, зрозуміло, цікаво. І є "безжальна імунізація", для тих, хто хоче у всьому розібратися детально.

Про виховання дітей дуже подобаються книжки Гіппенрейтер: «Общаться с ребенком. Как?» та «Продолжаем общаться с ребенком. Так?» .
Ще сподобалася книжка Заряни и Нины Некрасових “Перестаньте детей воспитывать – помогите им расти”. Одна назва вже чого варта. Її добре читати десь на другому році життя малечі.

Джона Грея теж читала, теж дуже сподобався. Хоча всі його книжки трохи "американські". Ще з його книжок читала "Мужчины с Марса, женщины с Венеры" та " Марс і Венера в спальне". Дуже корисні книжки для побудови взаємовідносин в сім'ї.

Неля, дякую за створення корисної і дуже цікавої теми. :fine:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Книги для батьків теперішніх і майбутніх.

Повідомлення mari » 30 січня 2010, 18:25

Прочитайте також- Вдарена блискавкою(можна купити в Катедрі),десь 12 гр і Продавец ГРЕЗ (в книжковому клубі,біля старої піцерії),28гр. Чудові книги про роботу над собою і відповідно про відповідальність яку ми несемо за людей які поруч з нами! Дуже рекомендую
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Книги для батьків теперішніх і майбутніх.

Повідомлення Melisa » 03 лютого 2010, 23:18

А от за найголовнішу книгу я й забула. :oops: Вилетіло з голови. Отже, "Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, МАМО" книга про грудне годування від Марії Степанівни та Іванни Євгенівни. Щиро вдячна, рекомендую усім. Особисто я придбала вже 4-м подругам. Вони не можуть надякуватись. Тому передаю ці слова подяки особисто АВТОРАМ.
Д-Я-К-У-Є-М-О!!!! :rose:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Книги для батьків теперішніх і майбутніх.

Повідомлення Vika » 21 лютого 2010, 12:00

Ой і справді книга просто супер . Коли ще відвідувала школу материнства то якось скептично поставилася . В неті купа інфи познаходила , тому навіть уваги не звертала . Аж поки не потрапила вона мені випадково в руки. Абсолютного нічого лишнього , все що треба і по темі . Величезне впасибі і від нас з малючком :o
Vika Офлайн


 

Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей