Глобальні оголошення!



Цікаві історії з ЖЖ, журналів, блогів, груп і т.і.

Модератор: Сяна

Re: Цікаві історії з ЖЖ, журналів, блогів, груп і т.і.

Повідомлення Сяна » 15 жовтня 2013, 19:35

Выпускники гимназии сербского города Пирот решили отказаться от дорогих платьев и костюмов на выпускном вечере, чтобы отдать сэкономленные деньги больным детям. В ходе акции «Твои пять минут блеска – чья-то целая жизнь» школьники и преподаватели собрали 310 000 динаров, эти деньги были переданы трем семьям с тяжело больными детьми.

В торжественном зале Гимназии были переданы деньги для 12-летнего Предрага Потича, болеющего детским церебральным параличом, 11-летнего Матеи Лазаревичу, перенесшего семь операций, и пятилетнего Чеды Тошича, также больного ДЦП и после недавней операции начавшего ходить.

После торжеств в гимназии выпускники прошли по центру города в футболках с надписью «Твои пять минут блеска – чья-то целая жизнь». Выпускники рассказывают, что они хотели сделать что-то такое, чтобы их запомнили, а также дать пример следующим поколениям.
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Цікаві історії з ЖЖ, журналів, блогів, груп і т.і.

Повідомлення mari » 15 жовтня 2013, 21:26

Чи то плакати чи сміятись................................

На одном из американских форумов некая девица задала вопрос:
«Я – красивая, веселая, умная девушка. Хочу выйти замуж за парня, который зарабатывает в год не меньше 500 тысяч долларов»
Один из молодых финансистов не поленился ответить ей по существу:
«Я прочитал твой пост с большим интересом. И вот как я все это вижу.
Твое предложение с точки зрения такого парня, как я, – однозначно плохая сделка, и вот почему. Если говорить кратко, то ты предлагаешь свою красоту в обмен на мои деньги. Прекрасно. Но ведь твоя красота будет увядать, а мой капитал – только расти. Конечно, вероятность увеличения моего капитала можно поставить и под вопрос, но ты-то красивее точно не станешь!
Так что на языке экономики ты – обесценивающийся актив, а я – доходный актив. Но ты не просто обесценивающийся актив: твоя ценность падает все быстрее и быстрее, через 10 лет на тебя никто и не посмотрит. Покупать тебя (о чем ты просишь) – плохой бизнес, так что я бы лучше взял тебя в аренду.
Если мои слова покажутся тебе жестокими, задумайся над тем, что, если мои деньги исчезнут, так же поступишь и ты. Так что, по справедливости, когда твоя красота увянет, мне нужно будет избавиться от этого актива. Это очень просто. Так что сделка, которая имеет для меня смысл, – это свидания, но не свадьба.
Надеюсь, я помог тебе.
Да, если будешь готова обсудить варианты аренды – дай мне знать!»
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цікаві історії з ЖЖ, журналів, блогів, груп і т.і.

Повідомлення Shalimar » 15 жовтня 2013, 21:34

боян)
думаю, просто выдуманная писанина а ля удафф, воффка и тп
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Цікаві історії з ЖЖ, журналів, блогів, груп і т.і.

Повідомлення mari » 31 жовтня 2013, 09:23

1. Вы смеётесь надо мной, потому что я не похож на вас. А я смеюсь над вами, потому что вы похожи друг на друга.
(с) Перельман

Ну таки він цікавий дуже...
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цікаві історії з ЖЖ, журналів, блогів, груп і т.і.

Повідомлення mari » 21 листопада 2013, 00:41

Олині речі

Цього тижня я залишуся без роботи, якою займався останніх п'ять років. Знаю, що зміниться моє життя. Мені не треба буде більше вставати зранку й рухатися до центру міста. Розпорядок днів буде іншим. Як можу, готуюся до цього.
Відтепер я ділитиму письмовий стіл у дитячій кімнаті із сином. До обіду писатиму я, а на вечір, після навчання і тренування, стіл належить йому. У неділю робимо порядок у цій невеликій кімнатці. Кілька років тому в ній завершувала свій життєвий шлях моя мама. Перед тим тут жила моя донька. Я перебираю речі в письмовому столі. Дві шухляди (нижні) будуть мої, а верхня - Остапова. В одній із цих шухляд дотепер речі моєї доньки: незабудка з випускного, один журнал мод, кілька старих випусків молодіжної газети, кілька грамот із «Пласту» та школи, дві сопілки, одна з яких тріснута, наклейки від жуйок. На підставці під столом її підручники з англійської, художні книги. Я знаю, що в шафі для одягу поруч є її поличка. Там кілька футболок, светрів і ще щось дівчаче, назви чого я не знаю. У вітальні в альбомі є невелика частина її фотографій. На балконі найбільша за розміром її власність - велосипед, на якому вона їздила, може, кілька десятків разів.
Я перебираю подумки ці речі й розумію, як їх мало. У цю мить мені видається, що чогось тут гостро бракує. Усього тут занадто мало. Може, я чогось не купив? Немає пляшечок із парфумами, губних помад і кремів, немає шпильок, торбинок із чимось таким, що мають лише дівчата. Немає перстенів, ланцюжків, кульчиків. Чому ж я лише зараз зауважив їхню відсутність?
Оля вже другий рік вчиться в Києві і лише зрідка приїжджає додому. Дотепер мені вистачало цих приїздів. Я також навідувався до столиці у справах. Ми зустрічалися, разом гуляли, ішли до театру, пили каву-чай, сміялися, жартували, а потім вечеряли, і вона їхала в гуртожиток, де я ніколи не був, а я повертався до готелю.
Щоразу ті київські прощання, перед тим як ми розійдемося коло метро «Хрещатик», ставали мені все важчими. Дорогою до готельного номера я відчував, що мене дедалі більше долає гострий сум, і до кінця не міг збагнути його причини.
Це стара, як світ, істина: навіть тих, кого ми дуже любимо, мусимо відпустити. Неможливо прожити життя за них. Можна лише підтримати, порадити. Але від цього не стає веселіше.
Я згадую Олю маленькою. Це було ніби вчора. Вона дріботіла біля моїх колін, коли я блукав з ватагами своїх друзів вечірнім містом. Її, таку крихітну, у шортиках з бантиками на колінах, продавчині на вулицях, посміхнувшись, пригощали цукерками. Пам'ятаю свій кожен страх за неї, коли хворіла. Радість від того, що бачив, як росте. Вставання досвіта, тоді, коли вона прокидалася. Співання лише їй колискових.
А зараз лише ця дрібка речей... Я йду в темінь кухні, набираю її номер і чую, як вона плаче, десь далеко від мене, за сотні кілометрів, розповідаючи, що її зрадила ще донедавна найкраща подруга. Я ж відчуваю невимовну радість, що вона є, що чую її голос. Кажу: «Я люблю тебе, дитино, я тебе ніколи не покину». І за хвилю сльози течуть моїм обличчям. Але в цій темноті їх ніхто не бачить. Відчуваю, як ми в цю мить стаємо зовсім поруч, і я навіть чую її дихання, можу торкнутися її, моєї доньки, яка завжди так близько.

Іван КОСТЮК
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цікаві історії з ЖЖ, журналів, блогів, груп і т.і.

Повідомлення mari » 21 листопада 2013, 01:22

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Про зручних дітей!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цікаві історії з ЖЖ, журналів, блогів, груп і т.і.

Повідомлення mari » 21 листопада 2013, 01:26

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Дуже дуже класна стаття -Як вирости щоб стати мамою
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цікаві історії з ЖЖ, журналів, блогів, груп і т.і.

Повідомлення mari » 21 листопада 2013, 01:31

Ну от, за кілька днів розпочнуться ці чудові два місяці, коли вже не треба ходити на роботу, але й до нових обов’язків приступати не пора. У кожної жінки вони минають по-різному, але все ж мають певну схожість. А враховуючи те, що чимало матусь у період очікування дива страждають на забудькуватість (або насолоджуються нею), якісь загальні переліки справ, які необхідно зробити, не зашкодять. Ну, принаймні мені. Може, і ще комусь тут знадобляться.

1. Щоденне дотримання «вічних порад»: молитися про дитятко й пологи; проводити багато часу з коханим і багато сміятися; смачно, корисно і збалансовано харчуватися; багато пити; робити фізичні вправи; гуляти на свіжому повітрі; не перейматися; добре спати; читати натхненне; слухати приємну музику… Коротше, усіляко насолоджуватися життям.
2. Регулярні відвідини жіночої консультації. Насправді, це не настільки страшно, як мені уявлялося. Можна ж розмовляти на цікаві теми й жартувати з лікаркою та медсестрою, а поки чекаєш у черзі – читати книжки. Ну так, хіба трохи мороки з тими баночками на сечу. Зате то дуже інформативна штука – саме за результатами таких аналізів моя лікарка виявила, чого я їм забагато :-). А ще регулярне зважування показало їй, що я взагалі забагато їм. Але то нічого, у книжках пишуть, що худенькі жінки завжди набирають при вагітності більше, аж до 25 кг. А моїх 46 кг на 168 см, очевидно, було таки недостатньо. Тож я не особливо переймаюся зауваженням щодо ваги, але таки намагаюсь їсти менше борошняних виробів, картоплі, шліфованого рису й усього такого. Правда, саме зараз іду готували лазанью – але це радше виняток.
3. Підготовка побуту для малятка. Переліки потрібного одягу, меблів, предметів гігієни; випитування порад у подруг, перелопачення гори сайтів і відвідини магазинів, подарунки від досвідчених друзів_у_темі. З одного боку втомлює, а з іншого – страшенно надихає!
4. Віддавання робочих і проектних боргів. У моєму випадку – вичитування лекцій, які залишилися (хоча можна було б уже зовсім на ту роботу не потикатися) та обіцяні інтерв’ю привітним журналістам. Усі переклади встигла закінчити й здати, дитячу книжку дописала й вислала видавцеві – тепер над нею працює художниця. А от писати наступні книжки (тільки уже без означення дедлайну з видавцем), вести блоґ на Jacobs і займатися фотографією, дасть Бог, буду й надалі, тож жодних термінових боргів тут бути не може – лише натхненна робота у найкращий для мене й малюка час.
5. Книжки для молодих батьків. Їх у нас чимало – і хочеться перечитати принаймні більшість! Виявляється, про купу всього важливого, що стосується вагітності, пологів і догляду за малюком я і гадки найменшої не мала… Таке відчуття, що ці книжки подекуди відкривають мені америку. Правда, досвідчені люди кажуть, що малюки відкривають своїм батькам «америки» ще краще і набагато частіше))).
6. Час на експерименти: наприклад, у мене вони зараз пов’язані з кулінарією. Якось останнім часом подобається готувати (хоча й не завжди все вдається ідеально) – і в моєму випадку це однозначно або гормональне, або вікове.
7. Час на натхнення: природне гніздування можна трохи розширити й заодно зайнятися декоруванням; почати готувати скрап-альбом для малюка; написати з півсотні дитячих віршиків; виплести щось дуже красиве й затишне (ото б мені навчитися!) чи зробити будь-що інше, до чого лежить душа саме в цей період. І якщо саме зараз є натхнення на навчання – в інтернеті є чимало прекрасних безкоштовних онлайн-курсів. Я он записалася на один в Iversity, щоправда, ще не почала слухати (крім забудькуватості в деяких матусь активно розвивається лінь, угу).
8. Планування приємностей наперед. Мені дуже пощастило – на мою декретну відпустку припадає підготовка до Різдва та саме Різдво. Не дарма ж кілька років тому в мене склалася чудесна традиція: декорувати будинок ще з 1-го грудня. Про подарунки й листівки теж доводиться думати наперед, тож я уже за це взялася. Аби підготовка була в радість і зовсім-зовсім не втомлювала.
9. Сімейна «вагітна» фотосесія – тут можна наче поставити галочку, але хто сказав, що варто обмежуватися однією?)))
10. Приємні романтичні плани – а ось тут нічого розписувати не буду. Таємниця ж :-).
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цікаві історії з ЖЖ, журналів, блогів, груп і т.і.

Повідомлення mari » 21 листопада 2013, 01:33

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


ЦІКАВО Про виховання
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цікаві історії з ЖЖ, журналів, блогів, груп і т.і.

Повідомлення mari » 05 лютого 2014, 10:25

Хороша стаття

Уходите вовремя, - домой, даже если вас никто там не ждет, с зажигательной вечеринки, от гостей без "посошка", от неуместных связей и дурных привычек, от депрессии и мрачных мыслей, от тяжелых воспоминаний, из отношений, изживших себя, от людей разрушающих вас или разрушающих вашего партнера рядом с вами.
| +
Дайте ему и себе шанс обрести того (а может, и себя самого), с кем будет лучше, комфортней, спокойней и в той форме, в которой это надо каждому из вас. Если уж вы не способны это дать друг другу по тем или иным причинам, не лишайте друг друга попытки и надежды обрести это в других отношениях и в самом себе. Не жадничайте, не отбирайте у других их шансы быть счастливыми так, как они это понимают, а у себя - свои. Потому что каждый из нас находится в своей точке эволюции, и движется в своем ритме, излучает на своей частоте, и вибрирует на своей волне и получает свой опыт. И если вы вошли с кем-то в резонанс - вы нашли друг друга и ваш совместный танец, если в затянувшийся диссонанс - получите необходимый опыт, распишитесь под ним, поблагодарите и... уходите вовремя. Не приводите в движение механизм, который придавит вас жестким гнетом обстоятельств, когда вы будете вынуждены принимать это решение в условиях куда менее удобных для вас, и где вам придется выскальзывать из-под жерновов весьма поверхностных, но больно ранящих, "общественных" суждений, которым дела нет до ваших истинных, искренних и жизненных мотивов, до вашего выдохнувшегося терпения и долгих попыток что-то "сохранить", кого-то "спасти". Уходите вовремя, не оставляйте на теле вашей жизни глубокие шрамы, не заражайте свою душу прожорливым вирусом вины, - чувством, с невероятным усердием отторгающим вас от своей исключительно единственной жизни и только вашей, и вас самих от себя самих. Уходите вовремя, не выжигайте рисунки на хрупкой ткани вашей судьбы. И не посягайте на чужую кожу. Цените свою жизнь больше, чем вашу жизнь ценят другие. Уходите вовремя, если кто-то свою жизнь ставит выше вашей, ибо держать вам ответ первоочередно за свою жизнь и только потом за чью-то. Никто не пришел в эту жизнь быть принесенным на жертвенный алтарь. И жизнь человеку дарована не для того, чтобы он стремился к жертвоприношению даденных ему свыше великих даров: жизнь и способность любить! Не сложно потерять себя, не сложно растворить себя в другом, в чьей-то другой жизни, в чьем-то другом мире, в чьей-то иной реальности. Не сложно даже это требовать и желать. Обрести себя - тяжело. Только мы можем определять и допускать меру использования себя. Ведь жертвуя собой вхолостую, сверх отведенной вам меры участия в чьей-либо жизни, вы автоматически не додаете себе (а может, и кому-то, кто в этом искренне нуждается), или на каком-то другом отрезке вашей жизни вам не хватит совсем малости - именно тех впустую потраченных сил... Любые отношения плодотворны, когда в них есть обмен, взаимодействие, отдача. Это парный танец. Но если вы начали оттаптывать друг другу ноги до боли и крови, - нужно прекратить этот танец, и залечив раны, начать новый красивый танец, возможно, с новым партнером. И так в любых взаимоотношениях, партнерских, семейных, рабочих... Учитесь уходить вовремя, как внутри создавшейся ситуации, так и от самих ситуаций и обстоятельств в своей жизни. Вы всегда знаете этот момент, доверяйте себе, не уговаривайте себя, не обманывайтесь и не обманывайте других... Нет плохих людей, как бы нам поспорить об этом не хотелось. Есть люди, которые отличаются от нас. Ибо истинный Замысел этого священнодействия под сакральным названием Жизнь, нам не ведом, но им наполнено абсолютно все, что внутри и снаружи, свыше нашего понимания и в его пределах, одушевленное и неодушевленное. И нет у Бога иных рук, кроме наших с вами, и иной ответственности, кроме нашей с вами перед собой и друг другом, но первоначально - перед собой. Все, что происходит в нашей жизни, все, что происходит вокруг нас и на далеких Галапагосских островах Эквадора - не только с позволения Всевышнего, но и нашего с вами! Мы позволили нашей жизни быть такой, какая она есть, мы привели это время перемен в действие, мы сорвали рычаг с той пружины, что вырвалась со всей сжатой и нагнетенной силой и бьется теперь в конвульсивно-хаотичном свободном парении. Мы позволили преобладать серым оттенкам в нашей жизни, мы позволили себе всего бояться, мы позволили себе быть аутсайдерами в своей собственной жизни. Оглянитесь, быть может пришло время... уйти от этого. Невероятно трудно бросить все то, что изжило себя и уйти, где бы кто об этом не писал, - я утверждаю, что это не так. Уходить трудно, но уходить вовремя - просто необходимо. Вызревайте внутри своей бесконечности столько, сколько вам необходимо, но - уходите вовремя. Уходите вовремя от суждений и мнений других, оберните взор к себе. Где точка вашей опоры? Ведь только так вы можете перевернуть весь мир. Не ищите ее в других, другом, другой. Выдам вам секрет - ее там нет! Как нет счастья в ком-то, если его нет в вас. Уходите вовремя от навязчивых иллюзий и навязанных страхов, но продолжайте устремляться, продолжайте мечтать, продолжайте пробовать. Не бойтесь ошибиться - ведь это значит, что вы пытались. Не бойтесь реакции других людей, вы все равно не сможете ее 100%-но предугадать, пока не сделаете задуманное, а если сможете, - тем более, страх бессмысленен. Но у вас будет шанс... вовремя уйти. Да, именно уйти, и двигаться дальше. Мы понимаем, когда у нас чего-то нет, что нам бы хотелось иметь, когда нам чего-то не дали, а мы ждали, но - мы никогда не задумываемся о том, от чего нас уберегли, не дав нам желаемое сейчас. Истина проста - все приходит вовремя, даже чудеса. Поэтому... уходите вовремя, не задерживайте никого. Потому что если вы задерживаетесь - сценарий жизни уже переписывается и для других людей...
© Слово миру - авторский блог Татьяны Варуха;
Статья: http://slovomiru.blogspot.se/2012/10/bl ... _2989.html
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей