Глобальні оголошення!



Букчелендж 2017

Модератор: Сяна

Букчелендж 2017

Повідомлення taranjka » 03 січня 2017, 20:57

Пропоную приєднатися до цікавого челенджу - прочитати за рік книжки з цього списку. Цікаво, що список - це тільки опис, тому не обмежує в виборі :) Мені сподобався формат, було б цікаво читати список ще когось :)

*книжку, рекомендовану славним бібліотекарем – ви ж ніколи не цікавилися, що рекомендують для прочитання бібліотекарі, а вони знають про книжку ну дуууже багато!
*книжку, яка чекає свого зоряного часу у вашому списку вже аж занадто довго – візьміть та прочитайте вже її!
*книжку-епістоляріум (з листами великих людей, наприклад!)
*аудіокнижку (звісно, ви будете її слухати, а не читати, але все ж після того, як ви її прослухаєте, зможете сміливо поставити у своєму списку галочку
*книжку, написану людиною, чий колір шкіри відрізняється від вашого
*книжку, що має у назві одні із чудових пір року
*книжку, що розповідає історію всередині історії (така собі сюжетна матрьошка!)
*книжку-збірку кількох авторів
*шпіонський трилер (чом би ї ні, зрештою?)
*книжку з кицею (ну чи котом!) на палітурці
*книжку автора, котрий пише під псевдо
*бестселер жанру, який ви не часто читаєте-обираєте
*книжку, написана людиною з обмеженими фізичними можливостями (або написана про таку людину)
*книжку про подорожі-мандрівки-манівці
*книжку, на палітурці якої є підзаголовок
*книжку, видану в 2017 році – свіженьку, новеньку!
*книжку, у котрій неодмінно посеред сторінок житиме якийсь містичний монстр
*книжку, яку ви вже тисячу разів читали, але щоразу вона змушує вас усміхатися
*книжку про їжу, мням-мням!
*книжку-порадницю щодо кар’єрних драбинок, успіху та інших робочих ініціатив
*книжку, яку ви обожнювали в дитинстві
*книжку автора тієї країни, де ви ще не встигли побувати
*книжку про війну
*книжку про цікаву жінку
*книжку з картинками (чому б і ні?)
*книжку, яка розповідає про історію, що трапилася в готелі
*книжку, за сюжетом якої знімають фільм у 2017 році
*книжку, яку ви купили під час подорожі
*книжку червоного кольору
*книжку, рекомендовану вам вашим улюбленим автором
*книжку-бестселер 2016 року
*книжку, в якій сторінок більше, ніж 800
*книжку, яку ви купили на блошиному ринку (нема такої, які проблеми, підіть, виберіть, купіть і прочитайте!)
*книжку про емігранта чи переселенця
*книжку про мрію
*книжку, у якій за головного героя якийсь дивний ексцентрик
*книжку-біографію когось цікавого і видатного
*книжку зі списку шкільної програми
*книжку-переклад про кохання
* книга-розчарування (книга, про яку багато говорили\писала зі схвальними відгуками, але яка не сподобалася)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Букчелендж 2017

Повідомлення taranjka » 03 січня 2017, 21:10

я цього року прочитала "Смажені зелені помідори у кафе "Зупинка"". нехай воно буде
*книжку про їжу, мням-мням!

Книжка цікава, за два дні прочитала. Це і історія в історії, і про ексцентрика і про цікаву жінку. трошки про історію і про маленьке містечко. про звичайних і не звичайних людей і їх долі. як все переплітається, щось зникає. набір історій, які викликають емоції і змушують задуматися :) а в кінці рецепти, може щось і спробую приготувати ;)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Букчелендж 2017

Повідомлення nelly » 03 січня 2017, 21:47

я от сьо скачала Оскар і рожeва пані там 57стор, то думаю завтра дочитаю про онкохворого хлопчика.А щe читала минулого року біографію про видатного фізика Вы конешно шутите мистер Фейнман, цікава про його наукові витівки алe я дуб дeрeво у фізиці то закинула на половині..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Букчелендж 2017

Повідомлення nelly » 04 січня 2017, 23:51

записую Оскара до книги про людину з обмеженими фіз можливостями.
Книгу треба прочитати напевно кожному. Читалася легко хоч і про важку тему... вчить по філософськи дивитися на смерть та життя, якраз дочитала і відходжу, я не плакала, хто буде плакати пишіть
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Букчелендж 2017

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 січня 2017, 23:54

nelly теж читала цю книгу колись, хоч вже так давно, років 10 тому, але пам"ятається якось добре і по сьогодні. Бо часом за пару років я зовсім забуваю, про що була книга.
Хоча я б не віднесла героя до людей з фіз. особливостями, це хлопчик, який помирає, тому це дещо інше, як на мене.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Букчелендж 2017

Повідомлення taranjka » 13 січня 2017, 12:39

*книжку-біографію когось цікавого і видатного - "Вы конечно шутите, мистер Фейнман"
дякую nelly за те, що згадала цю книжку. спочатку трохи важко йшла, різні визначення і тд. але що далі, то цікавіше. навіть важко повірити, що людина може бути на стільки різностороння, стільки зусиль і старань прикладати для навчання чогось нового і з тим експериментувати.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Букчелендж 2017

Повідомлення Сяна » 13 січня 2017, 14:32

пишу лише про ті книги, які я читала для себе у 2016, тобто не дитячі, хоча їх чимало цікавих було

taranjka написав:*аудіокнижку

слухала "Колекціонер" Фаулза. Зрозуміла, що слухати - для мене не дуже підходить. сама книга цікава, але Маг мені більше подобається

taranjka написав:книжку, що розповідає історію всередині історії (така собі сюжетна матрьошка!)

Казка про три машини-оповідачки короля Геніальйона С. Лема (з його Кіберіади), там навіть є історія в історії третьої історії. Фантастика. Цікаво, але, як на мене, не найкраще оповідання Лема

taranjka написав:*книжку про подорожі-мандрівки-манівці

Життя Пі. Книжка класна, цікава і сильна, деякі місця трохи нуднуваті були, але це не зіпсувало загального враження. Ще фільм переглядала, щоб порівняти, то теж цікавий. цяж книга підходить до пункту
taranjka написав:*книжку про емігранта чи переселенця


taranjka написав:*книжку, у котрій неодмінно посеред сторінок житиме якийсь містичний монстр

ну, монстр - не монстр, але дивні карлики із книги 1Q84 Муракамі (там 3 книги роману, разом підпадає під категорію 800 ст+). Захопило мене, але не докінця я поринула в атмосферу, чогось бракнуло мені, кінець теж невизначений. Але було цікаво, швидко прочитала

taranjka написав:*книжку про їжу, мням-мням!

тут оригінальна не буду, Смажені зелені помідори у кафе Зупинка. Класна книга, цікава, легко читалася і залишила по собі приємні враження. Фільм не дуже

taranjka написав:*книжку, яку ви обожнювали в дитинстві

однозначно про Пеппі! і читали цього року з доцьою, і слухали аудіо. Дууже люблю цю книгу.

taranjka написав:*книжку автора тієї країни, де ви ще не встигли побувати

ну, це легко))) хай буде Бредбері 451 за Фарингейтом. Фантастика-антиутопія, про книги і їх можлива роль у можливому майбутньому. Сподобалась.

taranjka написав:*книжку про війну

не дуже про саму війну, як про те, як війна міняє людей і змінює їхні долі - В. Лиса Століття Якова. Сподобалось, цікаво написано. Фільм (точніше 4 серії) нещодавно знятий цікавий, але у порівнянні з книгою програє

taranjka написав:*книжку про цікаву жінку

Природа всіх речей Гілберт (тієї, що написала Їсти, молитись, кохати). Книга дуже сподобалася, цікаво написана, дуже швидко читалася. Головна героїня - Алма Віттекер - росте на сторінках книги, читач її бачить від народження до старості, її становлення, виховання, працю в зрілі роки, дослідження упродовж всього життя. перегорнувши останню сторінку, було шкода, що це вже кінець

taranjka написав:*книжку з картинками (чому б і ні?)

напишу про книгу, яку можна було б віднести і до інших категорій, але саме в ній малюнки додавали своєрідної атмосфери. йдеться про Не відпускай мене Ішугаро. в укр.перекладі подано малюнки, які є наче ескізами застиглих митей. книга для мене неоднозначна. не шкодую, що витратила на неї певний час, бо вона захопила мене і багатьма аспектами сподобалася, я поринула в її атмосферу, але чогось бракнуло, в мене залишилось чимало питань відкритими. фільм цікавий, але скомканий дещо. дивилася лиш заради порівняння книга-фільм

taranjka написав:*бестселер жанру, який ви не часто читаєте-обираєте

тут, мабуть, оринінальна теж не буду. зараз майже не читаю п"єс, але "Гаррі Поттер і прокляте дитя" Роулінг це виправило. книгу "проковтнула", але трохи розчарувалася - чекала більшого. А, ще читала влітку п"єсу Дикий ангел Компанійця. Гарно, мені "пішло")))

taranjka написав:*книжку, написану людиною, чий колір шкіри відрізняється від вашого

думаю, серед авторів таких нема, але не можу пройти мимо книги, яка піднімає питання "кольорових" людей в Америці минулого століття - Вбити пересмішника Г.Лі. дуже мені сподобалася книга (фільм не дуже) в багатьох аспектах, думаю, що в майбутньому ще буду її перечитувати. Є ще продовження книги, але я подужала лиш початок - не пішло зовсім
taranjka написав:*книжку-бестселер 2016 року

я загалом до тих бестселерів ставлюся з пересторогою, бо є такі бестселери-одноденки, про які за пару років вже і не згадують. тому напишу про книгу року за версією ББС в Україні - Забуття Малярчук. у книзі 2 сюжетні лінії. Одна мені дуже сподобалася (про В. Липинського), відчутно, що авторка працювала над біографічними даними, гарно поєнала факти і вимисел. що ж до другої лінії - про сучасну жінку - то мені не сподобалося, якосб мені неорганчно поєдналися ці дві частини. книгу позичала, собі купувати її не стала

taranjka написав:*книжку, яку ви купили на блошиному ринку

от кілька днів тому прийшла по пошті б\у книга, видана ще до мого народження, одного з моїх улюблених українських авторів - В. Шевчук "Маленьке вечірнє інтермецо", то тільки сяду за читання.

taranjka написав:*книжку про мрію

про мрію, про свою роботу як ціль життя, про свободу і незалежність, вірність і непохитність - Атлант розправив плечі Рід. Сподобалося. фільм почала дивитися і закинула - не те, акнижка залишила сильні враження. Планує прочитала Джерело цього ж автора

taranjka написав:*книжку-переклад про кохання


тут можна навести не один приклад, але найбільше мені сподобалася книга Щоденник пам"яті. колись давніше фільм дивилася, тепер в планах переглянути. Гарна любовна історія)

це те, що я згадала, бо деякі книги геть з голови повилітали (назви точніше) - може, не ьули такими цікавими чи не захопили мене :confused:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Букчелендж 2017

Повідомлення Сяна » 13 січня 2017, 14:45

а до загального списку книг я б додала пункт * книга-розчарування (книга, про яку багато говорили\писала зі схвальними відгуками, але яка не сподобалася)
для мене це Дівчина у потягу П. Гоукінз.
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Букчелендж 2017

Повідомлення taranjka » 13 січня 2017, 14:55

Сяна приєднуйся до челенджу на цей рік за цим списком :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Букчелендж 2017

Повідомлення nelly » 13 січня 2017, 17:23

Сяна класно розписала, молодeць багато прочитала. Я таки в лютому пeрeйду до Атланта бо купила вжe 2книги лишилася трeтя.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей