найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Книжковий форум у Львові

19 вересня 2016, 17:18

Оце мої книжечки з форуму:
Зображення
Зображення

Re: Книжковий форум у Львові

19 вересня 2016, 19:02

В мене пише зображення і не відкриває

Re: Книжковий форум у Львові

19 вересня 2016, 21:07

То я з Гугл фотос. Потім попробую ще через той радікал загрузити

Re: Книжковий форум у Львові

19 вересня 2016, 21:21

Мені фотки видно.

Re: Книжковий форум у Львові

19 вересня 2016, 21:24

pan_kotskyy написав:
TattyMummy написав:я ось цю купила для дітей. Насправді цікаво і доступно описано як виготовляють різні речі і ілюстрації класні.

Книга може й цікава, але на каналі Діскавері йде "How It’s Made"(в неті теж є), про те як виготовляються різні речі, в цьому випадку книга програє.

Ну не знаю, я стараюсь багато на екрані не показувати. Старший дуже любить Діскавері, але ж книжка то є КНИЖКА.

Re: Книжковий форум у Львові

19 вересня 2016, 23:52

TattyMummy написав:Старший дуже любить Діскавері, але ж книжка то є КНИЖКА.

Притримуюсь думки, що люба екранізація художнього твору програє книжці (ну хіба крім Володаря Кілець, і все рівно багато моментів таки не розкрито, більше не можу згадати де б фільм йшов на рівні з книгою, підказуйте). І завжди стараюсь перед екранізацією прочитати твір. Але на рахунок "як зроблено" не погоджусь. Набагато цікавіше побачити як же робиться той льодяник, чарівність замішування кольорової карамелі та інше... ніж подивитись картинку в книжці. Тобто, книжка має місце бути, але в цьому випадку є краща альтернатива )))
Так само як і документальні фільми про тварин, космос... це все можна так смачно змонтувати, подати матеріал, що книжці буде далеко. Побачити лінивця в його повільному руці значно цікавіше, ніж просто подивитись картинку.

Re: Книжковий форум у Львові

04 жовтня 2016, 09:37

оскільки мало хто тут відгукнувся то Таранька і Т Юля можуть замовити до Нового року в моєму СП бeз націнки книги 1раз :rose:

Re: Книжковий форум у Львові

04 жовтня 2016, 10:58

Дякую Неля. Знову спокуса книжки замовити :=):

Re: Книжковий форум у Львові

21 травня 2017, 23:27

Хтось був в Києві цими днями в Арсeналі? Так би хотіла поіхати хоч до Львова, візьміть мeнe хтось на другий рік.

Re: Книжковий форум у Львові

21 травня 2017, 23:40

Нель, скоро(на початку червня ніби) у Львові буде дитяча книжкова виставка!
Відповісти