Глобальні оголошення!



Що ви маєте проти рок-музики?

Модератор: Сяна

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Alisa » 05 січня 2013, 15:16

А мені багато попвиконавців подобається :wink:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Перлинка » 05 січня 2013, 17:24

flash-ka написав:це ж який треба мати несмак щоб таке слухати :crazy:


переважно почують таке від когось,а потім повторюють ,тіпа це круто ,я інтєлектуалка,а всі решта тупа гопота з сємками :ha:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 січня 2013, 11:31

Перлинка написав:
flash-ka написав:це ж який треба мати несмак щоб таке слухати :crazy:


переважно почують таке від когось,а потім повторюють ,тіпа це круто ,я інтєлектуалка,а всі решта тупа гопота з сємками :ha:

Мені вже доводилось зустрічати людей, які вважають, що всі люди насправді слухають попсу, але просто не всі в цьому зізнаються :rolf: Ви, напевно, теж з цієї категорії.
По-вашому всі ті люди, які ходять на концерти класичної музики, джазові чи рокові концерти, відвідують оперу і т.д. роблять це тільки тому, що хочуть здатися іншим "інтєлжктуалками"? А тоді приходять додому, рубають шансон і луплять сємки. Може в колах, де ви обертаєтесь, так і є, але інших не треба звинувачувати в нещирості їхніх поглядів.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Alisa » 11 січня 2013, 12:04

Перлинка написав:
flash-ka написав:це ж який треба мати несмак щоб таке слухати :crazy:


переважно почують таке від когось,а потім повторюють ,тіпа це круто ,я інтєлектуалка,а всі решта тупа гопота з сємками :ha:



Як на мене в цьому дописі йдеться не про те, що всі насправді слухають попсу, але в цьому не зізнаються. А проте, що не треба мислити стереотипами - тобто якщо людина слухає поп, то вона обов*язково має бути естетично недорозвинута.

Поп як і рок теж буває різний.

Й я не згідна з флешкою, що поп - проти року, бо вони дуже часто чудово взаємодіють :wink:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Alisa » 11 січня 2013, 12:23

TaniaPicaSSo написав:Мені вже доводилось зустрічати людей, які вважають, що всі люди насправді слухають попсу, але просто не всі в цьому зізнаються


А мені доводилось зустрічати людей які слухають попсу, дивляться мильні опери, читають донцових й чомусь соромляться в цьому признатися.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Перлинка » 11 січня 2013, 12:38

TaniaPicaSSo написав:Мені вже доводилось зустрічати людей, які вважають, що всі люди насправді слухають попсу, але просто не всі в цьому зізнаються :rolf: Ви, напевно, теж з цієї категорії.
По-вашому всі ті люди, які ходять на концерти класичної музики, джазові чи рокові концерти, відвідують оперу і т.д. роблять це тільки тому, що хочуть здатися іншим "інтєлжктуалками"? А тоді приходять додому, рубають шансон і луплять сємки. Може в колах, де ви обертаєтесь, так і є, але інших не треба звинувачувати в нещирості їхніх поглядів.

Ні,мені просто як і тобі іноді не подобається зверхність ,вивищування тих хто якоби розуміється на музиці над тими хто якоби не розуміються :wink:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення taranjka » 11 січня 2013, 12:56

знайомство "рокерів" з іншими людьми починається з фрази - "Що ти слухаєш?", а вже тоді вирішується, чи цікаво почути ім"я :ha: :ha:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення flash-ka » 11 січня 2013, 18:42

продовжуйте!!!
мені дуже подобається як ви робите з мухи слонища :wink:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення taranjka » 11 січня 2013, 19:53

ага, а ще всі хто слухає рок - вищі зростом :rolf: :rolf:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Таємниця » 13 січня 2013, 13:04

Що ви маєте проти рок-музики?

Абсолютно нічого проти, просто її не слухаю.
Таємниця Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Культура і мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей