Глобальні оголошення!



Що ви маєте проти рок-музики?

Модератор: Сяна

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Natalinda » 23 вересня 2011, 00:18

Я от не впевнена що маю щось проти року, оскільки не сильно відрізняю різні стилі, рок зокрема. Як шось бумкає і кричить то я не люблю, але багато пісень того з Наутілуса люблю. Оце одна з най-най
А щодо релігії то у мене асоціації саме з
Nymydora написав:протестантські джазові співи, оці їхні хори з чорних тіточок, які просто чудово співали.

Незнаю, мені не мішає, але я поки ще не слухаю. Щоправда пісню яку Перлинка запостила прослухала, сподобалося. Просто в мене напевне ше якісь стереотипи :(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення ЗІрка » 23 вересня 2011, 14:54

Natalinda написав: Оце одна з най-най


з цієї пісеньки почалося моє захоплення рок-музикою. десь в клясі 10
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення mari » 18 жовтня 2011, 01:48

Концерт- трибьют групи «Брати Гадюкіни» - « Я вернувся домів». Буде показано на ПЕРШОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ в ніч з суботи на неділю 29 жовтня о 1:20.
Тривалість концерту (1 година 50 хвилин) не дозволяє, щоб його показали ПОВНІСТЮ у прайм-тайм, а для гурту «БРАТИ ГАДЮКІНИ» показ скороченої версії є неприйнятним. Кожен учасник цього концерту є надзвичайно важливим і цінним для гурту Брати Гадюкіни. Ще раз дякуємо за ваше терпіння і сподіваємося, що трансляція цієї грандіозної імпрези концерту, не зважаючи на пізній час, стане справжнім святом для шанувальників українського рок-нроллу, а ми з Вами ще раз згадаємо легендарного Сергія Кузьмінського і нам не заважатимуть ані новини, ані реклама.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення happymami » 09 березня 2012, 01:29

я свого життя не уявляла без рок музики до цього літа. Не могла я слухати спокійної, класичної приміром, чи романтичної музики. Мені треба було драйву, енергії, шоб зіскакувати з ліжка, підспівуючи, чи просто махаючи руками. Колись ми любили ДДТ, Наутіліуса Помпіліуса, одним словом, російський рок, оскільки українського якось ще не було. Згодом почали з'являтися і українські рок-гурти, але мені ця музика була надто примітивною. Кілька останніх років я цікавлюся альтернативною укр.рок-музикою, відвідую рок фестивалі. І шо скажу - лише влітку я дійшла висновку, шо подобаються мені не ті гурти, музика яких пришвидшує пульс, бо така вона мені близька, а подобаються ті гурти, учасники котрих є мені близькі по духу і котрі є перш за все нормальними, справжніми людьми.
Але зараз взимку я навіть хороших людей не слухаю))) Навпаки зараз мені рок не іде. Може тому, що організм трохи виснажений і хочеться спокою. Може то від сезону залежить. А може пройшла моя закоханість роком? Не знаю. Літом дасться чути dreams
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 січня 2013, 02:49

Для мене рок-музика - це півжиття! Її я почала слухати в 12 років, і слухаю по сьогодні. Звісно, за цей час уподобання щодо гуртів та підвидів року завжди поступово змінювались. Але можу з впевненістю сказати, що рок-музика відіграла серйозну роль в розвитку моєї особистості.
По-перше, хочу сказати, що часто рок сприймають помилково за агресивну та важку музику, але, як вже було правильно зазначено, рок рокові різниця. Існує стільки різних напрямків, які між собою не мають нічого спільного. Є велика різниця між інтелігентно-витончено-інтелектуальним Пінк Флойдом чи Кінг Крімзоном та брутально-агресивним Сліпкнотом. Тому, серед фанатів року можна знайти дуже різних людей, кожен з яких шукає в ньому щось своє.
Для мене рок-музика - це інтелектуальні "замислуваті" тексти та інструментальне виконання в першу чергу. Бо саме поняття "музики" для мене означає гру на музичних інструментах, а не складання нот за допомогою комп'ютерної програмки чи одної "ямахи". Ну і в живу рок-музика це тим більше щось особливе, бо кожного разу вона звучить по-різному, бо грається тільки на живо та з імпровізаціями. Звісно, в основному це музика з "драйвом", але не це є вирішальним. Більшість рок-композицій є непростими для сприйняття одразу, тому це не музика на один день, її можна слухати й слухати, щоразу розуміючи її по-різному.
Крім того, завдяки рок-музиці я познайомилася з чоловіком. Тоді музику слухали лише на дисках і ми ними активно обмінювалися. Тому якби наші юнацькі роки застали нас в теперішній час, коли всю музику можна знайти в інтернеті, ми б, певно, навіть не познайомилися :impossible:

А для тих, хто вважає, що рок-музика та рок-культура є агресивними і мають поганий вплив на молодь, хотілося би зазначити, що дитина/підліток, яка слухає Бітлз, Лед Зеппелін, Пінк Флойд чи Джетро Тал має набагато більше шансів вирости нормальною (маю на увазі, не зіпсованою), ніж та, яка любить Вєрку Сєрдючку, Діму Білана, Блєстящіє і т.д. Більше того, рок-музика передбачає собою також певну систему цінностей, незаангажованість мислення, самостійність у поглядах, і в більшості, рок-музика закликає як раз до миру, а не до війни.

Десь читала про дослідження, в яких визначали зв'язок музики та інтелекту. Так от високі показники серед слухачів класики, джазу і року. А всі решта - :scare: Найнижчий рівень в прихильників репу, здається. Звісно, ця інформація не є стовідсотково-підтвердженим фактом, але в загальному, думаю, так і є.

П.С. Ну і суто з жіночої точки зору, такий мужчина
| +
Зображення

завжди мені здавався більш "чоловічим", ніж такий
| +
Зображення


П.П.С. Всім вищесказаним не хотіла образити тих, хто не любить рок-музики, а просто поділилася своїми думками на задану тему.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення taranjka » 04 січня 2013, 11:52

в нас музика це як невідємна частина життя вже:))) рок і легкий і важкий, і джаз, і .... ще багато всього. рідко буває, щоб нас, щось не грало - муж не дасть :hi:
коли ми цього року були на фесті, то діти собі чемно засинали під ТОЛ (а це один з найважчих рок гуртів українських), а от під плаксивий Бумбокс (я їх до рок музики не відношу :hi: ) ніяк, прийшлося йти до наметів :wink:
а з студентських років часто ходила на Висадки, там так відривалася, що шия кілька днів після боліла :hi: і от що помітно - бійки під Висадкою - то рідкість (хіба пяна гопота приходила і наривалася), на відміну від всіляких діскатєк.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення taranjka » 04 січня 2013, 12:35

TaniaPicaSSo а ми знайомі))) принаймні мого мужа ви з чоловіком точно знаєте :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 січня 2013, 13:01

taranjka Я знаю :yes:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення flower » 04 січня 2013, 14:46

я проти року нічого немаю, інколи слухаю, але мені ближчий транс. Обожню Тієсто, Пола Ван Дайка, Армінчика і всяке в тому роді)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення flash-ka » 05 січня 2013, 10:13

проти року щансон і поп.
це ж який треба мати несмак щоб таке слухати :crazy:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.Далі

Повернутись до Культура і мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей