Глобальні оголошення!



Що ви маєте проти рок-музики?

Модератор: Сяна

Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення happymami » 21 вересня 2011, 00:09

Осьтут я питалася капку отця Мартина про рокмузику і церкву, бо після Християнського фестивалю, котрий проходив в нашому місці цього літа почула багато несхвальних відгуків від людей про музику, котра там звучала. Власне, там був християнський рок. Тобто, під рокмузику співалися пісні релігійного змісту.

Але християнський рок в нашому місті можна почути дуже і дуже рідко, та й не завжди якісний. Тому спитаю про звичайний рок. Важкий, алтьтернативний, може десь легкий, романтичний, іноземний, український, російський, тощо... Що ви взагалі думаєте про таку музику? Чи прийнятна вона у ваших оселях? Для чого вона взагалі людям?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення мешканка » 21 вересня 2011, 08:14

Мене напрягає важкий рок і почуваюсь дуже дискомфортно під час звучання. Колись читала про дослідження, які робили на головний мозок (давали різні подразники і вивчали реакцію людського мозку на них) Так от, під час рок музики сигнали на електроенцефалограмі були настільки сильні і хаотичні, як у людини хворої на шизофренію, після прийому наркотиків чи сильного сп"яніння, при психозах, гіпнозах, зомбуванні і т.д. Тому я таку музику не слухаю. Щодо "легкого року" не маю нічого проти. Слухаю, подобається.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Nymydora » 21 вересня 2011, 09:02

рок-музика рок-музиці різниця. Щось таке аж важке чи хрипуче я теж не слухаю. Але от радіо Рокс в нашій машині грає постійно. Інколи хочеться чогось такого бодрящого ;-) От не знаю, за що Оекан Ельзи називають роком, але я б їх слухала і слухала. Але от рок-фестивалі типу Нівроку мене втомлюють.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Sawwku » 21 вересня 2011, 10:51

а ми в захваті від року!
і мала теж :P . ще як в животі наслухалася, так досі любить :)
свого часу всі висадки, рейвахи і нівроку були наші з чоловіком. там і почали зустрічатися.
тому вважаю, що завдяки їм маю коханого чоловіка і Анютку :clapping:

на рахунок року і церкви :? ... не думаю, що їх варто категорично розділяти. (не мається на увазі Менсон і т.п.). хоча і "безобідна" попса (наприклад страшно модна
Гаага) буває ЗНАЧНО гіршою (імхо).
пам"ятаю як на 1020 річницю хрещення Русі на Співучці виступали ДДТ, Карамазови і Скай. це найпозитивніші емоції за останні роки (в плані поза сім"єю). думаю, якби їх не було, то мало хто б запам"ятав, що Русь була хрещена!!!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Nymydora » 21 вересня 2011, 10:58

Sawwku написав:думаю, якби їх не було, то мало хто б запам"ятав, що Русь була хрещена!!!

Нє, ну тут вже перебор :lol:
а от щодо релігії і музики - у всі часи релігійні практики супроводжувалися музикою. Не розумію, чим рок у цьому плані гірший від грегоріанського хору. Кожен славить Бога, як вміє (зрештою, це вміння теж від Бога). Мені завжди подобалися протестантські джазові співи, оці їхні хори з чорних тіточок, які просто чудово співали. Послухавши хорошу релігійну пісню (у будь-якому стилі), мені, особисто, хочеться зрозуміти краще, що ж такого є в релігії, щоб її ТАК сповідувати. Так що я за християнський рок обома руками.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення ЗІрка » 22 вересня 2011, 16:54

і я люблю рок... не весь абсолютно, але зі школи балдю від Наутілуса, люблю рокові балади і радіо рокс в нас теж на першому місці серед радіохвиль

завжди плачу під: When a blind man cries — Deep Purple
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення georginochka » 22 вересня 2011, 17:33

Нічого проти, тільки за :) Це та музика, яку я слухаю вже 10 років. В різний час - різної важкості, але однозначно "форева онлі рок-н-рол" :lol:
І з чоловіком познайомились на рок-фесті.
А стосовно релігїйного року, як і релігійного репу - може я не права, але мені то трохи дико :oops: Якось не вяжеться, бо церкву повязую з умиротворенням, спокійною радістю і співом церковного хору, ну може ще органом. А рок це рок.
Хоча, може таким способом можна наблизити молодь до релії?
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Liza » 22 вересня 2011, 18:32

раз ви згадуєте про поєднання рок-музики і християнства - не можу не втикнутися сюди зі своїми улюбленими "знайками" :heart: . гурт "Він знаЄ" - чудове поєднання рок-музики (легкої!) і християнських текстів. люблю творчість цієї групи і саму групу давно і нєжно, незважаючи на різницю в нашій конфесійній приналежності і на ще одну деталь.
ось дуже давнє їх відео з концерту на фестивалі в Польщі. тут їх оголошує католицький священник. каже, що вони з України - і народ дуже тепло це вітає :clapping2:
[youtube_code]http://www.youtube.com/watch?v=SVZd4cCeXOE[/youtube_code]

а ось російськомовна їх пісня. кліп здойняли в Тернополі
[youtube_code]http://www.youtube.com/watch?v=-Yyoqy0xRN0[/youtube_code]

жаль, що дуже мало їх відео викладено в інтернеті.
хіба можна про таку музику казати, що
мешканка написав:Мене напрягає така музика і почуваюсь дуже дискомфортно під час звучання. ........................, під час рок музики сигнали на електроенцефалограмі були настільки сильні і хаотичні, як у людини хворої на шизофренію, після прийому наркотиків чи сильного сп"яніння, при психозах, гіпнозах, зомбуванні і т.д. ....

???

мешканка, :P :P :P
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення Перлинка » 22 вересня 2011, 22:07

не знаю рок,не рок,але точно не церковний хор і не орган

це одна з моїх улюблених християнських пісень,від якої мурашки і сльози котяться горохом

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


пароль

моя мета
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Що ви маєте проти рок-музики?

Повідомлення kolibri » 22 вересня 2011, 23:38

більшість моїх улюблених пісень - рокові
дуже люблю рок, але не дуже важкий - ми з малим частенько влаштовуємо дискотеки в квартирі під таку музику :dance: - йому теж подобається :grin:
Зображення
kolibri Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 83
З нами з: 25 березня 2010, 19:58
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 78 раз.
Подякували: 80 раз.
Діти: мій маленький синочок

Далі

Повернутись до Культура і мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron