Глобальні оголошення!



Пам'ятаємо "Територію А"

Модератор: Сяна

Re: Пам'ятаємо "Територію А"

Повідомлення happymami » 18 квітня 2011, 00:14

Nelya написав:
happymami написав:До речі, а хто знає де зараз той дядько, що в бандані шкіряній співав. Лисий він був. Співав "Падаю, падаю, падаю коханню на долонь. Згадую, згадую, згадую тебе моя любов"??

а ще щось пам"ятаєш про нього? бо я шось його не помню. але слова якісь знайомі. :?

може я щось плутаю, але точно була така пісня там. А от чи він був лисий, чи волосатий але в бандані - можу блудити... Не Тищенко прізвище? Ні, то кажись інший. О гугл усьому голова. Ща проб'ю
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пам'ятаємо "Територію А"

Повідомлення happymami » 18 квітня 2011, 00:20

Не знайшла... зато знайшла пісню
Територія А – це найкраща програма. На телеканалі Ай-Сі-Ті-Ві, Любить кожна сім'я, кожен тато і мама. Співати піснііііііі
Пам'ятаєте? :mrgreen: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

А про ван-гога... Вони родом з того самого міста, що й мій тато. І одного разу в Тернополі на Ватрі була одна дифіляда і їх запросили просто як гостей а не як музикантів, я тоді була ще такаааа зелена... Показували вони там свій кліп перший (і останній вроді :grin: ). Ну ніхто не дивився бо ше народу не було. А я дивилася бо ж тіпа ЦЕ Ж ВАН_ГОГ. І була така горда, що я в одному приміщенні з зірками сижу :lol: :lol: :lol: :lol: :tipok: :oops: . Ото мале невумне
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пам'ятаємо "Територію А"

Повідомлення Melisa » 18 квітня 2011, 14:03

Ну чого ж "мале, невумне"? В мене тоже така гордість була.
Приїжджали якось кілька чоловік-артистів з "території" на підтримку якоїсь там партії. Так вот, один гурт мені так подобався, так подобався! Вони співали останні. Тому як закінчили співати, то вже всі почали вставати, та йти до виходу, а я вирішила ще востаннє озирнутись та й помахати рукою. Помахала, і один з того гурту мені махнув рукою. :dance: :oops: :) Ааааа, я тоді така щаслива була. Гордість тоже аж перла. :lol:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Пам'ятаємо "Територію А"

Повідомлення Yummy mummy » 19 квітня 2011, 00:37

Перлинка написав:Я не дивилася ,вірніше бачила кілька разів,але вона мені не подобалась
кліпи майже всі були якісь примітивні ,і більшість виконавців я не любила


А я дивилася тільки заради того ,щоб було про шо в школі чи дворі потриндіти :phone: ,тіпа я тоже в курсі :tipok: ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Пам'ятаємо "Територію А"

Повідомлення Melisa » 19 квітня 2011, 08:22

О, а пам"ятаєте "СТЕП"? "Смажений кабанчик, курка з майонезом..." :lol:
А той примітивний кліп нашого земляка Любомира Чермака? А от кілька місяців назад бачила новий кліп і нового Чермака на каналі М2 "Все такое..." Ого, скажу вам...
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Пам'ятаємо "Територію А"

Повідомлення mala-karta » 20 квітня 2011, 00:12

Nelya написав:О, а пам"ятаєте "СТЕП"? "Смажений кабанчик, курка з майонезом..."

ага!!!!!!!!

Nelya написав:А той примітивний кліп нашого земляка Любомира Чермака?

нє-а, не пам'ятаю :?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Пам'ятаємо "Територію А"

Повідомлення TanenRom » 20 квітня 2011, 00:24

а я СТЕП пам"ятаю і Чермака :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Пам'ятаємо "Територію А"

Повідомлення happymami » 28 квітня 2011, 01:22

Композиції та відео кліпи популярної колись програми «Територія А» зможуть побачити та послухати тернополяни. Вечірка, присвячена програмі буде у арт-кафе «Коза» 6 травня. :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :гуд: :гуд: :гуд: :гуд:

На дійстві звучатимуть пісні: «Фантому 2», «Аква віти», «Табули раси», «Ван Гога», «Турботехносаунда», старого «Скрябіна», Олі Юнакової, Наталки Могилевської, Юрка Юрченка, Олександра Пономарьова, Зе вйо і т.д.
Організатори просять усіх підібрати відповідний до того часу одяг: гольфи, вузькі штани і клітчасті сорочки, светри «бойс». Втім, як зазначають вони, якщо навіть подібного одягу не знайдеться, то варто прийти на вечірку. Адже вхід на дійство – вільний.
- Можливо тернополяни відриють вдома якісь речі пов’язані з «територією», вирізки з газет, касети, то хай би приносили, буде цікаво.
http://poglyad.te.ua/2011/04/u-ternopoli-zhadayut-ukrajinsku-muzyku-90-h-na-vechirtsi-terytoriji-a/#comment-3309


ггггггг. Ну шо, мамусі, йдемо відриватися? :lol: :lol: :lol: Згадаємо дитинство? :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пам'ятаємо "Територію А"

Повідомлення Marta » 28 квітня 2011, 01:30

Класно! Можна піти!))
Пропоную кліп мого улюбленого в свій час ВУЗВ "Каролін". :dance:
[youtube_code]http://www.youtube.com/watch?v=uWzOACqKSQs[/youtube_code]
Marta Офлайн


 

Re: Пам'ятаємо "Територію А"

Повідомлення happymami » 28 квітня 2011, 01:32

Nelya написав:О, а пам"ятаєте "СТЕП"? "Смажений кабанчик, курка з майонезом..." :lol:

моя мала до сих пір ту пісню собі по всякому інтерпритує... Шось там співає, а потім мамка з майонезом, або братик з майонезом, або сумка з майонезом :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Культура і мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість