Глобальні оголошення!



Театр: любите? Ходите? Розповідайте!!!

Модератор: Сяна

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення irinka » 23 лютого 2012, 23:19

Класно, потім напишеш, які враження ;-)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення Галина » 23 лютого 2012, 23:20

irinka написав:Ми щойно прийшли з Драмтеатру дивились виставу "Сватання на гончарівці" такі задоволені :ура:

Класно!!! А я так марю театром!!! Цікаво скільки то ще він мені не світить... :хм:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Театр: любите? Ходите? Розповідайте!!!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 05 жовтня 2015, 14:13

Хтось ходив на Тетаральні вечори? Якщо ходили, то на які вистави?

Я не дуже великий театрал і в театрі дуже давно вже не була. Чесно зізнаюсь, останні роки кілька разів були поривання, але вони закінчувались тим, що я дивилась на афішу, які є вистави, а потім ще розглядала фотографії з вистав, що на театрі, і на тому закінчувалось.

А оце тепер мама підбила мене сходити на Театральні вечори. Переглянуваши запропонований репертуар, відразу спинились на ірландській комедії "Каліка з острова Інішмаан" Рівненського театру. Це було єдине, що відразу виділялось із загального списку. І ні разу не прогадали! Я була настільки в захваті! Вистава сама по собі дуже сильна, цікавий сюжет, дуже неординарні герої, і також дуже цікаві декорації та робота світла - дуже відрізнялось від традиційного театру. Ні разу не мінялись декорації, не крутилася сцена - лише за допомогою різної підсвітки створювались абсолютно нові місця дії. І музика дуже вдало підібрана, і гра акторів чудова. Свіжий підхід до театральної постановки - ну дуже кардинально відрізняється від традиційного. Чула, хтось казав, що вистава задовга, але як на мене, вона того варта, і я би із задоволенням пішла на неї ще, якби була можливість.
Зображення
Зображення

Такі натхненні ми з мамою вирішили потім ще на щось сходити, і пішли на "Республіку на колесах" Хмельницького тетару. Гарно, але вже не так захоплююче. Те, що я, власне, називаю традиційним українським театром з дуже традиційною грою і всім решта. Воно теж майстерно і цікаво, але так сильно не чіпляло.
Зображення

Бачила Сяну на "Каліці з острова Інішмаан". Як тобі? Хтось ще був на якихось виставах?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Театр: любите? Ходите? Розповідайте!!!

Повідомлення Сяна » 05 жовтня 2015, 15:11

О, Тань, я собі пам"ятала, що треба знайти тут цю тему і написати і... забула( Добре, що ти нагадала.
Я була на 2 виставах - "Енеїді" Івано-Франківського театру (сам по собі цей театр дуже сильний, йшла більше на саму трупу подивитися, ніж суто на цю виставу) і "Каліці з острова Інішмаан".
обидві вистави дуже сподобалися, гра акторів - на висоті, сильно! але глибшою для мене була все-таки вистава про каліку. вона простіша, без спецефектів, але більш філософська, життєва, глибша...
ми ходили разом із чоловіком, для нього це був "вихід в люди", бо до цього часу лише в ляльковий театр ходив)) то йому теж "Каліка..." більше сподобалася.
з роботи ще ходили на поліську рапсодію "Століття Якова" за Лисом, казали, що гарно, за їхньою розповіддю захотілося книгу почитати
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Театр: любите? Ходите? Розповідайте!!!

Повідомлення erinaceus » 05 жовтня 2015, 17:12

А я дуже люблю театр :love: На Вечори особливо цікаво ходити. Нові актори, постановки, підхід до вистав. Бо наші майже всі вже передивилася. Цього разу попала лише на Невольника за Шевченком. Дуууже сподобалось. Хтось ходив? Сильні голоси, професійна гра, вражаючий відеоряд, ну і завжди актуальні слова Шевченка... Люблю такі глибокі вистави. Свекруха ходила на Енеїду і Каліку, теж казала, дуже сильні постановки.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Театр: любите? Ходите? Розповідайте!!!

Повідомлення Тиха » 05 жовтня 2015, 19:24

Ох, як я хочу в театр! Вже більше двох років там не була. Але поки що ніяк :sad: Хоч відгуки почитаю
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Театр: любите? Ходите? Розповідайте!!!

Повідомлення erinaceus » 11 жовтня 2015, 00:35

Ходила сьогодні на Гуцулку Ксеню. Дуже гарна вистава. Колоритні персонажі, приколів багато. Рекомендую! Ще й в кінці один із глядачів освідчувався своїй дівчині на сцені. Стільки емоцій! Дуже романтично :love:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Театр: любите? Ходите? Розповідайте!!!

Повідомлення Sam » 12 жовтня 2015, 18:48

А о котрій годині зараз починаються вистави? Вже так давно не була, хочу піти.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Театр: любите? Ходите? Розповідайте!!!

Повідомлення Сяна » 12 жовтня 2015, 19:08

Sam, на 19, дні: середа, четвер, субота і неділя.
афішу на жовтень можна переглянути тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Театр: любите? Ходите? Розповідайте!!!

Повідомлення mari » 13 жовтня 2015, 20:54

Сьогодні ходила на "Гуцулку Ксеню". То навіть не вистава а мюзикл був. Непогано, але й не аже так захопливо.
Та й то була тому що вистава була подарована нам як учасникм конференції від фірми.
А так- навіть не памятаю коли ходила..ну точно з зими минулої ще не була.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Культура і мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей