Глобальні оголошення!



Сучасне мистецтво?

Модератор: Сяна

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення happymami » 10 березня 2011, 01:48

TanenRom написав:happymami мені нагадує дитинку в животику :)

от я й кажу, що нам то буде близька тема. Мні подобається ідея, коли дитятко з крильцями янголятка ;-) :thumbsup:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення oksana.tesliuk » 11 березня 2011, 02:13

happymami написав:
Naya написав:
mari написав: корови без голів у формаліні, мертві мухи, силіконовий дядько який еякулює в стелю і т і??????

а це мистецтво????

Так, Лесюню, є люди які вбачають в цьому кайф. Я ні разу не була в Пінчуків але чула море відгуків. РІЗНИХ!!! Секажу вам шо я буквально нещодавно дууже цікавилася сучасним прозовим мистецтвом. Так от. якшо зараз ти не пишеш по кишківник і ківі. то ти не модний і не сучасний і не вмієш креативно мислити((( Якшо пишеш про маки і поля - то ти атстой.. Отаквот...


Таке "мистецтво" називається ПОСТМОДЕРНІЗМОМ! Два роки тому, коли я вчилася у Львові, професор, доктор філософії викладала нам історію мистецтва, зокрема цитувала на пам'ять вірші сучасних поетів. А потім наголосила на тому, що спеціально заучує їх на пам'ять, щоб під час лекцій порівнювати з творами авторів більш раннього періоду чи класиків. І дійсно, все залежить з чим порювнюєш. :head:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення happymami » 11 березня 2011, 02:19

oksana.tesliuk написав:Таке "мистецтво" називається ПОСТМОДЕРНІЗМОМ

ага ага. саме так. зараз модно писати в постмодерні... а ще навіть є екзампляри, котрі намагаються створити ше шось нове на фоні постмодернізму отого... :stupid:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення mari » 06 травня 2011, 17:35

вуличне мистецтво- Гарно!

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення mari » 09 червня 2011, 09:46

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


От які картини є!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення mari » 24 червня 2011, 01:35

http://2photo.ru/11385-fotograf-andreas-gursky.html

Чудове уміння фотографувати цікаво і комплексно
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення Руженка » 21 жовтня 2011, 09:19

мешканка написав:Немає слів. Яку культуру прищеплюють сучасним поколінням. І не дивно, що людтсво з кожним кроком стає жорстокішим... Коли читаю про такі речі все сильніше переконуюсь, як важливо прищепити дитині справжню культуру, щоб вона виросла свідомою в сповідуванні вічних цінностей і не дала себе звести світовому поганству.


Мабуть не правильно....Але то моя ІМХО. А ти вирішуй як краще для тебе.
прищепити дитині справжню культуру, щоб вона виросла свідомою в сповідуванні вічних цінностей і не дала себе звести світовому поганству.

Яку культуру? Шевченка? Щодо мене то я його на дух не переношу!!!!!! Чому? Бо нічо в його творах немає такого, щоб мені запамяталось!!!!!Так є багато трагізму, бідності....і ще всякої мури......... Якщо думаєш позитивно - притягнеш до себе позитив, а як читати Шевченка - то так і залишишся бідним :lol: :lol: (то трохи засильно я сказала, але........))))))

Ми повинні крокувати в ного з часом..........бо технології не стоять на місці, а якщо технології розвиваютьсЯ, значить розвивається наш світогляд...НІЧОГО НЕ ПОРОБИШ))))))І ЦЕ Ж ТАКИ ДОБРЕ!

все таки для нас калькулятор не новшивство, а для батьків наших - це було диво техніки!!! Ви для своїх дітей захочете Іраd найкращої моделі, а не комп "з задніцую" (ну памятаєте перші монітори? :lol: :lol: :lol: )

В моє малолєтсво всі тащились від Хард Року, а зараз куди не глянь емокіди......Хоча Хард Рок ще живий(і думаю буде живий) чи зміниться він?? Сто відстотків!

Мені сподобалось як написала Хепімама, що справа не в тому, що ви бачите бридке на картині чи в скульптурі, а в тому, що в митця ВІДКРИТА, ВІЛЬНА ДУМКА........

Зараз час, коли молодь виходить за рамки дозволеності і не дозволеності....стирає рамки......ВІДЧУВАЄ СЕБЕ ВІЛЬНИМ(але в Тернополі таких не багато(про Кременець я мовчу :oops: ))

І треба дозволити нашим дітям бути ВІЛЬНИМИ!!!!!!!!!! Тому, що незважаючи на виховання наших батьків - ми не виросли такими як вони, бо час, суспільство, інші бачення ВЗЯЛИ СВОЄ.
Руженка Офлайн


 

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення mari » 05 червня 2012, 10:04

Дивіться як оригінально:(правда не зовсім сучасне мистецтво)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення mari » 01 липня 2012, 02:03

красиво

Painting from my site :
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення mari » 01 серпня 2012, 01:10

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!



Споглядаємо
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Культура і мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість