Глобальні оголошення!



Сучасне мистецтво?

Модератор: Сяна

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення Natalinda » 26 травня 2010, 10:19

Я теж не манше шокована тим "мистецтвом" і тими цінностями які зараз пропагуються. І от не раз вечером лежу і думаю: "Треба дитину виховати нормально, прищепити їй людяність, смак, доброту, ......Але як вона буде жити в світі, де її ніхто не розумітиме???" Так не хочеться щоб світ деградував!!! Так іноді хочеться радянської цензури!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення Naya » 26 травня 2010, 10:27

Дівчата, хоч світ і деградує, хоч і прищеплюють молоді інші цінності, що зовсім не є цінностями, але є ми - батьки. І нас не так вже мало - і тут на форумі, і гуляю я з мамусями, які розуміють це..
то наші діти будуть не одинокі в цьому світі...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення mari » 21 липня 2010, 11:24

Як Вам памятник прищепки у ФіладельфіЇ?


Речі не такі. якими іноді здаються...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення Apolloniya » 30 липня 2010, 22:57

А я не бачу нічого поганого в дохлих мухах. Це абсолютно природньо, частина життя. Епатаж потрібний, щоб розбудити глядача, щоб змусити задуматись! Митець не просто вирішив мух викласти, він хоче цим щось сказати. Акула в формаліні, в розрізі, дуже цікава, це геніальне творіння, правда, вже зовсім іншого митця ;) , не того, що розрізав і формаліном залив, але і він молодець, що захотів це показати! :good:
Це добре, що можна думати "за межами коробки" і бачити світ під різними кутами. Це розвиває.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення Marta » 30 липня 2010, 23:11

Я так само в принципі не проти дохлих мух. Мистецтво повинно викликати відчуття, зачіпати за якусь ниточку всередині, звичайно, виховуватись бажано на класиці, але креативне бачення речей також має місце. Автор не завжди хоче, щоб людям це сподобалось-навпаки, він може хотіти якраз хотіти визвати в вас шок, відразу, тим самим спонукаючи задуматись про те, що він хотів тим показати, наприклад, про глобальні проблеми і хто ті проблеми творить.
Marta Офлайн


 

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення mari » 30 липня 2010, 23:16

Воно то так. Але чомусь цього мистецтва стільки зараз якраз багато в Україні. Забувається хороше якісне старе і укорінюється нове, під впливом моди і ніби розвитку свідомості. Добре було б якби мета була саме ця. Бо щось я дуже сумніваюсь... Як на мене то навпаки деякий інфантилізм і заміщення понять іде до нас!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення mala-karta » 30 липня 2010, 23:16

ну, от коли чуєм, що десь хтось комусь надавав по писку, то це теж якусь ниточку всередині зачіпає, правда ж?

не вважаю таке мистецтвом.
Так, повинно зачіпати ниточку всередині, але не ту!
Звісно, лише моя думка. Не маю нічого проти тих, хто вважає це мистецтвом, але не можу такого зрозуміти :unknown:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення happymami » 22 лютого 2011, 03:30

З 16 по 20 лютого в Мадриді проходила найбільша в Іспанії ювілейна 30-а Міжнародна виставка-ярмарок сучасного мистецтва ARCOmadrid_2011.

Фото німецького автора Мікаеля Весели (Michael Wesely) «Тихе життя» вартістю 35 тисяч євро, зроблена шляхом накладення багатоденних фотографій, які відображають процес дозрівання і гниття фруктів.
Зображення

картина Василія Кандинского «Deux Cotes», 1938 р.
Зображення

Найдорожчою картиною, виставленою на цьогорічному ярмарку, експерти вважають картину іспанського художника Антоніо Лопеса Гарсії (Antonio Lopez Garcia) «Мадрид з висоти Білих Веж», 1976-1982 рр.. Хоча галерея Marlborough і тримає в секреті виставкову ціну твору, відомо, що в 2008 році на торгах Christie's картина виставлялася за 1,74 мільйона євро.
Зображення Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення happymami » 09 березня 2011, 20:27

Тернополянка Олеся Гудима. "Секрет".
Шо воно вам нагадує, га, мамусі? Близька нам тема?
Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення TanenRom » 09 березня 2011, 22:11

happymami мені нагадує дитинку в животику :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Культура і мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей