Глобальні оголошення!



Сучасне мистецтво?

Модератор: Сяна

Сучасне мистецтво?

Повідомлення mari » 21 травня 2010, 22:35

Як Ви оцінюєте, звісно своїм не мистецьким зором деякі сучасні твори, наприклад з ПінчукАртЦенру: корови без голів у формаліні, мертві мухи, силіконовий дядько який еякулює в стелю і т і??????

Єдине що там мені сподобалось- кімната з димом. Клас, дійсно психотерапія. Всередині не відчуваєш ніяких меж, себе не бачиш і відчуваєш себе НІКИМ!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення Naya » 22 травня 2010, 10:40

mari написав: корови без голів у формаліні, мертві мухи, силіконовий дядько який еякулює в стелю і т і??????

а це мистецтво????
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення happymami » 22 травня 2010, 10:44

Naya написав:
mari написав: корови без голів у формаліні, мертві мухи, силіконовий дядько який еякулює в стелю і т і??????

а це мистецтво????

Так, Лесюню, є люди які вбачають в цьому кайф. Я ні разу не була в Пінчуків але чула море відгуків. РІЗНИХ!!! Секажу вам шо я буквально нещодавно дууже цікавилася сучасним прозовим мистецтвом. Так от. якшо зараз ти не пишеш по кишківник і ківі. то ти не модний і не сучасний і не вмієш креативно мислити((( Якшо пишеш про маки і поля - то ти атстой.. Отаквот...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення Melisa » 22 травня 2010, 10:47

до чого котиться світ ? :mrgreen: :scare:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення Naya » 22 травня 2010, 11:09

як на мене, то це якась планова деградація...
як можна побачити прекрасне в дохлих мухах і коровах в формаліні?
це шо ода смерті і всьому гнилому? :mrgreen: :mrgreen:
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення happymami » 22 травня 2010, 11:14

Naya написав:як на мене, то це якась планова деградація...
як можна побачити прекрасне в дохлих мухах і коровах в формаліні?
це шо ода смерті і всьому гнилому? :mrgreen: :mrgreen:

нє. Мистецтво. це не прекрасне. Мистецтво це форма вираження настроїв суспільства. І люди бачать прекрасне не в мухах дохлих, а в сміливості автора показати то всьо таким способом. Тобто, то шо є прекрасним (всякий класичний живопис) то і є мистецтвом, але класичним)) А сучасне мистецтво -то епатаж.
Одна тернопільська художниця хотіла виставитися в Києві. Нагло приперлася в одну галерею і каже "Хочу до вас. Ось мої роботи". Власник подивився, каже "З заходу ти, дівчинко? Видно. Всьо таке миле. цяцьковане, а нам треба куражу, епатажу і контрастів.От намалюй ось на цій картині голу п...у, а на ось цій причепи спідню білизну і будеш у нас"
Такий во стан речей. Але прекрасне мистецтво у нас є. В приватній Артгалереї.То вам не наша Музейна з уродськими контрастними неприродніми кольорами
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення Naya » 22 травня 2010, 11:17

Любцю, а я темна жінка з заходу, думала, що мистецтво - це те, що викликає в душі щось тепле та приємне....
і шо мені до сміливості того автора, коли ті мухи дохлі бридкі??? і в душі ніц теплого і гарного не здіймається, лиш гидливе відчуття....
тоже мені настрій суспільства..
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення happymami » 22 травня 2010, 11:23

Naya написав:Любцю, а я темна жінка з заходу, думала, що мистецтво - це те, що викликає в душі щось тепле та приємне....
і шо мені до сміливості того автора, коли ті мухи дохлі бридкі??? і в душі ніц теплого і гарного не здіймається, лиш гидливе відчуття....
тоже мені настрій суспільства..

:lol: :lol: :lol:
То просто ти не темна, а нормальна :lol: :lol: :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення Chocolat » 22 травня 2010, 11:27

Сучасне митці провокують, дивують, прагнуть викликати сильні емоції у, на їхню думку. уже до всього звиклої і часом збайдужілої публіки. Але, на правду,часом це виходить занадто сильно, недолуго і переходить рамки того, що називають мистецтвом. Залишається лише подив, нерозуміння і навіть огида... :mrgreen:
Chocolat Офлайн


 

Re: Сучасне мистецтво?

Повідомлення мешканка » 26 травня 2010, 08:21

Немає слів. Яку культуру прищеплюють сучасним поколінням. :fool3: І не дивно, що людтсво з кожним кроком стає жорстокішим... :cry: Коли читаю про такі речі все сильніше переконуюсь, як важливо прищепити дитині справжню культуру, щоб вона виросла свідомою в сповідуванні вічних цінностей і не дала себе звести світовому поганству.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Культура і мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей