Глобальні оголошення!



Приготування яєць

Модератор: irinka

Приготування яєць

Повідомлення happymami » 30 березня 2011, 12:41

Діліться секретами, як ви варите яйця, шоб були "в мішечку" чи навпаки "сині"?
А чи знаєте, як визначати свіжість яєць, кинувши їх просто в каструлю? Я бачила колись по телевізору, де Заворотнюк вела якусь кулінарну програму. Але тепер не пам'ятаю :( . Там просто ті шо свіжіші - тонули швидше чи навпаки спливали швидше... Ніхто не в курсі такого методу визначення свіжості? А які знаєте?
А як ви варите. щоб вони не тріскалися і шоб гарно чистилися? Солите воду? А кидаєте в холодну, чи в окріп? Я кидаю в холодну воду холодні яйця. І в мене виходить лажа. Або такі яйця, або ото я їх неправильно готую.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Приготування яєць

Повідомлення taranjka » 30 березня 2011, 12:47

а чо лажа?
мій муж завжди соле воду - шоб не тріскались. раз так посолив, що яйця пересолені були :crazy: :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Приготування яєць

Повідомлення krapk@ » 30 березня 2011, 12:53

а ти їх потримай в кімнаті хвилин 10, бо з ходолиьника і в холодній воді можуть тріснути, вода ж швидко нагріється. Я от знаю що якщо варити на великому вогні то швидше зварюється білок а жовток буде рідким (ну ясно що не 10 хвилин а меньше), а на малому навпаки (чи навпаки??? :crazy: -щосб забула).
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Приготування яєць

Повідомлення flower » 30 березня 2011, 13:39

Я в окріп кидаю і засікаю час, якщо на рідко то хв 5, а густі 10 хв кипіння. Мене от зараз цікавить скільки тре варити перепелині яйця (а то наші перепілки шодень то більше яєць несуть), вони ж малюнькі то певно 3-5 хв їм хватитить???
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Приготування яєць

Повідомлення happymami » 30 березня 2011, 14:06

taranjka написав:а чо лажа?

бо вони тріскають. А ще - колии чистити треба, то вони разом зі шкірою здираються. Общім, каша-малаша якась :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Приготування яєць

Повідомлення Sawwku » 30 березня 2011, 14:20

щоб гарно було, я їх чищу під проточною водою. а з гарячих і так нормально шкарлупа лізе.
останнім часом пробую спочатку тріснути яйце (тільки варене :grin: ), а потім покатати його по столі, щоб шкарлупа потріскала, тоді вона вся злазить за декілька рухів

а якщо сире яйце не потонуло, а сплило, то воно скоріш за все тухле :mrgreen:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Приготування яєць

Повідомлення mala-karta » 30 березня 2011, 15:52

щоб легко чистилось, то я їх, зразу як зварилися - кидаю в холодну воду.Але якщо яйця дуже-дуже свіжі, то це може не допомогти.

А щоб аж сині були - то треба варити подовше. Але вони тоді (білок) тверід якісь, резинові - я такі не люблю.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Приготування яєць

Повідомлення гра з вогнем » 30 березня 2011, 16:13

холодні в холодну воду. можу посолити. але останнім часом не солю. хіба помічу шо якесь має сіточку тріщин.
це оцет для цього діла ляють.
варю на середньому вогні.
після варки заливаю холодною водою і залишаю на хв 5-10.
не тріскаються і чистяться нормально.

щоб були добре зварені варю 10 хв після закипання, а рідкий жовток буде, якщо варити 3-5 хв (але ми так не їмо)
синій жовток буде якщо хвилин 20 варити певно :?
та нічо хитрого нема вроді
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Приготування яєць

Повідомлення Nymydora » 30 березня 2011, 22:11

щоб були з трошечки ріденькою серединкою - так любить наш тато -кидаю в окріп і варю 8 хв.
потім з окропу різко під холодну воду - щоб краще чистилися. Хоча, якщо яйця реально свіжі, вони все-одно будуть чиститися погано.
щоб перевірити, чи яйце зварилося, треба покрутити його на столі. Якщо гарно і легко крутитьсяя навколо своєї осі - знач готове.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Приготування яєць

Повідомлення krapk@ » 07 липня 2011, 21:27

а-аа--аа-а в мене відкриття. Ну то не я придумала, я випробувала спосіб варіння яєць, побачений в інтернеті.
Вийшло чудово! Ніжний білок і приємно маслянистий, в міру "крутий" жовток!
І ніяких особливих турбот - тільки таймер )))))))))))
Помийте яйця під проточною водою, покладіть в каструлю. Залийте холодною водою (яйця повинні бути повністю покриті!) І поставте на сильний вогонь. Як тільки побачите перші ознаки кипіння, відразу ж зніміть з вогню, накрийте кришкою і поставте таймер на 17 хвилин. Кришку не відкривайте, не заглядайте - нічого цікавого ви там не побачите)))
Через 17 хв злийте гарячу воду і залийте яйця холодною водою. Потерпіть до охолодження. А тепер можете переконатися, що яйця вийшли як треба !)))))))) Принаймі я такі люблю.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Кулінарні хитрощі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron