Глобальні оголошення!



Чай з травички. Де берете травичку?

Модератор: irinka

Re: чай з травички. А де травичку берете?

Повідомлення Любов » 30 жовтня 2010, 13:34

варити не довго, після того як закипить, то 5 хв. ще варю і все, деколи ще з яблуком до смаку варю. щодо ганяти бджілкою :D , такого не помічала :)
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: чай з травички. А де травичку берете?

Повідомлення мешканка » 30 жовтня 2010, 13:38

липу-м"яту самі заготовлюємо. А мені дуже довподоби трав"яні чаї з "Галки" смакота.... :P
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: чай з травички. А де травичку берете?

Повідомлення Рижуля » 30 жовтня 2010, 13:52

Тільки своє - з городу. Раніше купувала травички в аптеках - також нічого, але "свої" мають аромат набагато насиченіший.
Якщо у когось нема села чи дачі, то краще домовитися з друзями, у яких вони є, при придбання, бо тим бабуськам, що продають на базарах я чомусь не надто довіряю..
Зображення
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...
Рижуля Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20 березня 2010, 19:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 66 раз.
Діти: Макс 31.08.2007р.н., Тимофій 17.05.2013 р.н.

Re: чай з травички. А де травичку берете?

Повідомлення Olenka » 01 листопада 2010, 00:07

happymami написав:До речі, мені б ще Пригоди фірмового чаю рецепт. Обалдєнний. Зі смородиною він, так?

До чорного чаю додаються гілочки або листочки смородини, квіти бузини, м"ята, шкірочка з апельсина (трошки). Ще дуже смачно, якщо замість чорного чаю додати Каркаде, але його дуже мало. :drink:

До речі про гілочки - збирати їх краще або влітку, або восени. Але тільки не ранньою весною (коли бруньки ще не з"явились), бо тоді вони практично не мають смаку.
Ми гілочки не варимо, а заливаємо кип"ятком просто.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: чай з травички. А де травичку берете?

Повідомлення Natalinda » 01 листопада 2010, 00:12

Ну я беру травичку на городі :) , або в полі, або в лісі.
Люблю мяту, мелісу, ромашку так собі, але все одно сушу, а з гілочок шось ше й не пробувала ніколи, хоча і малина і вишні теж ростуть.
Дуже люблю лісові сунички, точніше травички з них, домашні сунички теж смачні, але лісові то таааакий аромат мають неповторний.

Можете на літо замовляти кому чого н азбирати і насушити ;)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чай з травички. Де берете травичку?

Повідомлення Marichka » 27 березня 2011, 22:02

Дуже любимо ромашку.Найчастіше купляємо в пакетиках,лінива по іншому заварювати.Раніше пила на роботі,до

вагітності,чаї з чебрецем,шалфеєм,чабан-чаєм;зарювала з чорним разом,в чайничку,де ситечко посередині.

І ще сподобався чай з кропу,сусідка принесла пів літри,коли я повернулась з пологового.Смакує.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чай з травички. Де берете травичку?

Повідомлення nelly » 01 лютого 2016, 23:42

Я недавно перебирала трави в шафці то в мене прям фітоаптека :crazy:
Зараз теж на вечір пємо травяні чаї.
Мішаю все підряд що попаде під руки.
Мята, меліса, ромашка, шипшина, солодка, липа. Назбирали в Карпатах вагон листя чорниці то теж пємо і трохи першоцвіту там же то вже випили. В них той чай з листя чорниць дуже популярний, збирають його в період цвітіння до появи ягід. Якщо цього року буде знов нагода поїхати туди надовго то вже точно буду на Хомяку з ісландським мохом :ha:
Загалом цього року трави пішло вже багато. Я навіть інколи на день в термос запарюю і пємо по трохи х дівчатами завжди гарячий не треба нічого гріти. До речі можу поділитися травою яку маю. Деревій, трохи мяти та меліси, листя та корені перію (кажуть що дуже цілюще) це все домашнє смаа рвала і сушила. Коронарія зозуляча та полин-чорнобельник з базару бабок. Листя чорниці з Карпат.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чай з травички. Де берете травичку?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 лютого 2016, 23:46

Як раз хотіла в когось запитати, а як довго можна зберігати всяку травичку? Я теж вчора робила ревізію по шафках, то стільки трави всілякої знайшла, якій вже декілька років. Колись десь чула, що трави треба використовувати до року часу, бо потім в них ніц корисного не лишаєтся, ну отруйними вони не стають, але шо мали в собі добре, то втратили. Думаю, чи то правда, чи нє, бо шкода щось викидати.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чай з травички. Де берете травичку?

Повідомлення flower » 02 лютого 2016, 10:05

Зроби собі трав яну ванну чи дитині. Я так всі старі запаси трав використала, запарювала і доливала в ванну дітям чи чоловіку.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чай з травички. Де берете травичку?

Повідомлення Marichka » 02 лютого 2016, 10:50

А я про ванну не додумалась.Як переселялась-все викинула,бо мало по декілька років.
Тепер знов найулюбленіший в нас чай з ромашки,з кропу.Наніч часом п"ю з м"яти.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Кулінарні хитрощі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron