Глобальні оголошення!



Про рибу

Модератор: irinka

Re: Про рибу

Повідомлення mari » 12 травня 2012, 15:13

просто холодною ложкою шкрябаєш?
на газету чи в раковину чи в сміття?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Про рибу

Повідомлення irinka » 12 травня 2012, 15:18

Рибу кладу на дощечку на стіл і ставлю перед собою кульочок для відходів і просто ложкою зішкрібаю луску. Тоді розрізаю, витягую нутрощі і зябра, чищу всередині а потім мию холодною водою.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Про рибу

Повідомлення Nymydora » 13 травня 2012, 07:15

А я для себе відкрила тунця - купуємо на бродівській морожені стейки і запікаємо. Дуже смачна з ним піца домашня. А на смак, як курятина )))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Про рибу

Повідомлення Ksenija » 13 травня 2012, 09:39

Дійсно, тунець на смак як м'ясо. Я часто готую спагетті з тунцем, використовую морожені стейки. Дуже смачно!
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Про рибу

Повідомлення irinka » 26 січня 2013, 22:33

Маленькі хитрощі при приготуванні риби.

| +
1. Перед обробкою риби, помістите її в посуд з водою, якщо риба тоне вона свіжа, якщо ні, то відмовтеся від приготування даного продукту.

2. Для усунення сильного запаху при смаженні риби в олію покладіть одну картоплину, очищену і нарізану скибочками.

3. Рибний бульйон солять в самому початку варіння.

4. Солону рибу, перш ніж обробляти, заливають холодною водою, щоб вона злегка набрякла - тоді її легше буде чистити.

5. Щоб риба не розвалювалася під час смаження, її потрібно обробити і посолити за 15 хвилин до приготування.

6. Сильно солону рибу вимочують у холодній воді протягом 4-6 годин. Через кожні 1-2 години воду міняють. Зберігати вимочену рибу не рекомендується.

7. Нутрощі риби (не великої) можна видалити, не розрізаючи черевця. Для цього потрібно зробити глибокий розріз біля зябер, перерубати хребет і видалити голову разом із нутрощами.

8. При смаженні риби додайте в гарячу олію трохи солі, тоді риба придбає хрустку скоринку.

9. Щоб риба добре відчищалась від луски, її треба опустити в окріп, а потім, покласти в теплу воду з додаванням оцту.

10. Шкіра з риби легко знімається, якщо попередньо обприскати її оцтом.

11. Якщо оселедець дуже солоний, його потрібно вимочувати в чаї або молоці.

12. Щоб риба добре підрум'янилися, треба, перед тим як засмажити, витерти її рушником.

13. Луска легше віддаляється, якщо почати чистити рибу від спинного плавця до черевця і хвоста.

14. Морська риба буде ніжнішою, якщо за 30-40 хвилин до смаження її посипати цукром.

15. Дрібну й порізану на шматки рибу закладають у киплячу воду, щоб вона не перетравилася.

16. Морожену рибу при варінні, можна класти тільки в холодну воду.

17. Не рекомендується відварювати міногу, ляща, вугра й коропа - бульйон з них виходить гіркуватим.

18. Велику рибу при варінні кладуть у холодну воду, а коли закипить, в міру необхідності додають води.

19. Всі рибні страви не можна варити при сильному кипінні. На початку закипання варто зменшити нагрів і продовжувати варіння при слабкому кипінні, але не припиняти рух рідини.

20. При чищенні слизької риби можна опускати пальці в сіль - це полегшить працю.

21. Чистити рибу простіше всього за допомогою звичайної терки під несильним струменем холодної води. Чистять рибу в напрямку від хвоста до голови.

22. Щоб визначити готовність вареної риби, треба встромити в неї сірник. Якщо сірник легко входить в м'якоть, страва готова.

23. Смажити рибу потрібно в невеликій кількості жиру, краще всього використовувати суміш рослинного і вершкового масла; не кладіть шматочки щільно один до одного, інакше не вийти апетитною скоринка з усіх боків.

24. Якщо від обіду або вечері залишилася відварена або смажена риба, можна зберігати її на холоді не довше 1-2 днів і обов'язково перед подачею до столу відварену рибу треба прокип'ятити в рибному бульйоні або воді, а смажену додатково просмажити - кожен шматочок з обох сторін.

25. Ікра зерниста довго не висохне, якщо в банку з ікрою налити зверху тонкий шар рослинної олії і щільно закрити.

26. Запорукою ароматного рибного бульйону є наявність у ньому кількох видів риби.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення Dribchuk » 22 лютого 2013, 00:46

в мене сьогодні рибний день. :crazy:
Смажена кефаль
Доречі всім рекомендую рибку - Кефаль- купувала моя мама на ринку, рибка різного розміру, приблизно як карасі, але кісток значно менше, луска чиститься дуже швидко. Риба дуже ніжна і смачна. Ціна десь 20грн за кг. Рибка морська.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення flower » 22 лютого 2013, 00:48

А мені сібас сподобалась дуже, жива риба коштує близько 80 грн за кг, буває 50 грн, як де.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення Dribchuk » 22 лютого 2013, 00:57

flower де ти живу найшла? я бачила хіба мертву на льоді в супермаркеті.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення Shalimar » 22 лютого 2013, 01:09

кстати сегодя в сильпо был "рыбный четверг" - минус 20% на некоторые маринованные морские продукты (сельдь, осьминоги, мидии, мясо крыля)

на рынке продается морская? классно, надо поехать в разведку. А где? в павильоне?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення Dribchuk » 22 лютого 2013, 09:26

Shalimar там за сєткою де овочі-фрукти продають відкрився рибний павільйончик-магазинчик
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Кулінарні хитрощі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron