найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

А як ви впорядковуєте кулінарні рецепти?

18 серпня 2010, 13:11

Слухайте, такево-во.
От я з нету багато почала пекти, готувати всяке різне. Відповідно всі рецепти в мене в закладках, а в зошит не переписую нічого.
А може бути таке що рецепт з часом зникне з тої сторінки???
От буває ж таке що пише іноді сторінка не знайдена, файл видалений по якихось причинах...

Ви переписуєте рецепти в зошит???

Re: Балачки: ні про що і про все

18 серпня 2010, 13:24

Звісно ж може бути! я РЕЦЕПТИ ВСІ ПЕРЕПИСУЮ. Ну хіба, як мені якийсь не сподобався, але в основному в мене все занотовано. Старий-добрий спосіб. Так надійніше. А раптом комп зависне чи в ремонт здасте, шо тоді? не пекти нічо? ;)

Re: Балачки: ні про що і про все

18 серпня 2010, 13:33

Або можна роздрукувати і в файлики, або підшити... або просто скласти вдвоє-і в зошит заставити, чи підклеїти... (лінива я до переписувань...знаю ;) )

Re: Балачки: ні про що і про все

18 серпня 2010, 13:49

Дякую! :kiss:
Знач тре сісти і ті рецептики докупки позбирати і повидруковувати чи шо.

Re: Балачки: ні про що і про все

18 серпня 2010, 14:38

якщо мені якийсь рецептик сподобався, то роздруковую і складаю в зошит з переписами різної смакоти ;)

Re: Балачки: ні про що і про все

18 серпня 2010, 15:58

я все ж надаю перевагу саме переписуванню, оскільки часто доповняю рецепт своїми дописами: більше муки, менше пекти, скільки , припустимо, печива виходить і т.п.

Re: Балачки: ні про що і про все

18 серпня 2010, 21:42

Я виписую або роздруковую. А коли вже пару раз зроблю, часом дещо зміню, щось додам, щось заберу, коли всі зацінять і скажуть, що добре - тоді переписую в зошит. А буває таке, що не піде, то я більше не роблю і рецепт - у смітник.

Re: А як ви впорядковуєте кулінарні рецепти?

19 серпня 2010, 16:26

не переписую.
просто копіюю з веб-сторінки, те шо до вподоби в окремий блокнот.

Re: А як ви впорядковуєте кулінарні рецепти?

22 серпня 2010, 21:38

Я собі відразу роздруковую, щоб готувати і не ганяти постійно до компа. Потім ті роздруковки залишаються. Але давно вже мрію зробити кулінарну книжку, де всі рецепти будуть вручну записані.

Re: А як ви впорядковуєте кулінарні рецепти?

22 серпня 2010, 21:59

Щодо кулінарної книжки, то зараз такі класні зошити продаються, спеціально для рецептів. пишу, бо може хто незнає. Я своїй свекрусі подарувала нещодавно, то вона тим зошитом дуже тішилась (не знала, шо такі продаються), бо вже давно хотіла купити чистий зошит і повиписувати рецепти, бо старий вже дуже нещасний. а ті "кулінарні" зошити настільки зручні: окрема графа для назви "шедевру", окремо-для інгредієнтів, окреме місце для технології приготування. Ну така красота! Єдиний мінус - вони тонкі. Ну не те, щоб аж так сильно, але мені явно мало того зошита було б. Крім того, в ньому ще й поради по приготуванню, консервуванню та зберіганню продуктів є. Не можу натішитись цим винаходом людства. :)
Відповісти