Глобальні оголошення!



Дитячий фастфуд-як хитро замінити на корисне?

Модератор: irinka

Дитячий фастфуд-як хитро замінити на корисне?

Повідомлення Ланка » 22 листопада 2016, 19:17

дівчата,знайшла гарненьку статтю на болісну тему "мамо я хочу попри це-некорисне !"
як замінити на здорову їжу:
1. Пиріжки
ДО
Мда, дріжджі, яйця, борошно - пекельний коктейль насправді- перетравлювати важко.
ПІСЛЯ
Є різноманітні варіації пиріжків з дивовижною різноманітністю начинок і їх можна смажити, але для дітей смажити ми не будемо.тільки випікати.
Коли я відкрила для себе рецепт пиріжків без дріжджів і яєць це було улюлюлю і олололо. Радості не було меж.
З важкої їжі вони перетворилися в цілком собі стерпну їжу для дітей.
Все просто: в борошно вливаємо розтоплене вершкове масло, воно відмінно замінює яйця і дає чудовий смак тістові.
Начинку роблю просту: картопляна пюрешка, можна з гарбузом.
Такі пиріжки при певній вправності, справа дуже швидке.
Замішали тісто на маслі і воді, розкатали, поклали начинку і в духовку на 180 градусів.
Діти в захваті.
Ліричний відступ:
Спеції, які можна класти навіть для маленьких - куркума і асафетида.
Куркума чудовий помаранчевий порошок, мегакорисна штука і властивості у неї чудові. До речі, якщо порізали палець, то намажте куркумою - вона зупиняє кров і знезаражує.
Асафетида це жовтий порошок з цибульним ароматом. Не тільки ароматом і властивостями схожа на цибулю і часник.
Природно, коли готуємо для діток спецій кладемо по чуть-чуть.
2. Чіпси
ДО
Ну так, всі ми знаємо: чи не жери чіпси -бо будеш мати поганий шлунок й погладшаєш. І взагалі холестерин, всі справи. Хрустяшки-вреднюшки ваблятьдітей, вони їх теж люблять, так.
ПІСЛЯ
Відмінний вихід - чіпси з тонкого вірменського лаваша. Це справжня знахідка. Так, це звичайно не дико корисна штука, але і не шкідлива, як картопляні шматочки в маслі.
Все дуже просто:
Тонкий вірменський лаваш ріжемо ножицями на невеликі квадратики (або навіть прямокутнички, якщо креатив креативом). Кладемо на деко, капаємо для більшої радості оливкового масла і як би перемішуємо наші шматочки, щоб по трошки олії було на кожному, присипаємо сіллю, трошки спецій можна і в духовку на 180.
Потім пильнувати. Коли підсохнуть і стануть хрусткими - виймати на радість сімейства.
3. Піца
ДО
Ну заморожений варіант з магазинного холодильника я навіть не розглядаю. Ясна річ - треш і чад. У тесто кладуть дикі добавки, начинка з позавчорашнього салату.
Відлинемо це і приготуємо самі!
ПІСЛЯ
Варіацій бездріжджового тіста маса, але я каюсь - готую на дріжджах. Сухих. І знову таки в тісто кладу оливкову олію - ​​воно стає еластичним і приємним.
З нашим рясним сімейством я давно відмовилася від такої жахливої ​​своєї сакральної складністю формою ідельального кола і просто розкочують на весь прямокутний лист і навіть два, хай вибачать мене італійці.
Чи не парюся, коротше. Начинка проста, хоча і тут треба розуміти, що можна робити хто на що здатний. Неодмінний же атрибут будь-якої піци - це томат, тобі так радий. Можна зробити тільки з помідорів, а можна додати трошки і томатної пасти (дивитися склад, щоб без всяких оцетів і Е).
Зазвичай очищаю від шкірки баклажани, нарізаю і кидаю в пароварку, в цей же час роблю соус з помідорів (для користі теж на оливковій олії). І звичайно - це сир зверху. Останнім часом роблю з моцарелою.
Діти в захваті!
4. Роли
ДО
Хм, я їла свого часу роли і суші в різних ресторанах, але ця не та їжа, яку хотілося б годувати дітей. І потім цінник, товариші.
Зате вдома можна зробити чудові роли, вони будуть свіжі та взагалі-то цілком собі корисні. І це одне з двох страв в якому рис сприймається дітьми на ура.
ПІСЛЯ
Отже, купуємо морську капусту норі. Засушені такі красиві листи. Рис треба. Можна купити спеціальний для суші, а можна зробити хід конем і купити звичайний. Головне щоб не розсипчастий, а такий який склеюється більш менш при готовці.
Потім я беру простий кисломолочний сир, головне, щоб без всяких добавок дивних. Ще потрібен огірок-молодець.
І все.
Рис на капусту, смужку кисломолочного сиру, огірочок, закатати, нарізати.
Дуже ням.
Заради пізнавального ефекту можна показати, як їсти паличками.
5. Вареники й пельмені
ДО
М'ясо в тісті, що може бути гірше? А якщо це тісто ще з добавками чорти чого, та й начинка ... Ну взагалі не дитяча їжа точно.
Пам'ятаю знайома працювала на комбінаті таких ось заморозок, надивилася ...
ПІСЛЯ
Домашні пельмені це відмінний спосіб нагодувати дитину корисно і поживно. Неординарні і дуже ніжні начинки із зеленої редьки або сочевиці, яку можна відварити і змолоти в пюре з яким-небудь корисному для душі овочем.
З варениками справа ще простіше - за розміром вони більше. Відварити і обсмажити буде вельми.
Тісто елементарне. Борошно, сіль, вода і ура-ура-ура.
Фастфуд бо можна наморозити і потім потихеньку варити і їсти.

6. Морозиво
ДО
Ні, ми не фанати і купуємо з магазину, але корисним ці ласощі явно не назвеш. Самий сік зробити самому. При цьому гримуча суміш ризикує і не дістатися до холодильника.
ПІСЛЯ
Отже взяти вершків 30% пачку, хорошого згущеного молока вимішати і кинути грам 200 замороженої полуниці - збити в блендері.

БОНУС:
Вегетаріанська «риба»
Адигейський сир, морська капуста «норі»
Найпростіший і швидкий варіант: нарізати і те й інше. Змочити норі трохи, обернути адигейський сир і обсмажити зі спеціями і сіллю.
Закуска відлітає в максимально рекордні терміни.
Особливий варіант ще в кляр вмочити і потім обсмажити.
Ланка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 22 червня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 62 раз.
Діти: Ліза, Егор,Данилко
10 років, 6 років, 4 роки

Re: Дитячий фастфуд-як хитро замінити на корисне?

Повідомлення Marichka » 22 листопада 2016, 19:31

Стаття з інтернету-то ясно.
Хочеться на форумі живішого спілкування,чогось зі свого досвіду чи життя
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитячий фастфуд-як хитро замінити на корисне?

Повідомлення Dolorosa » 22 листопада 2016, 19:33

стаття за принципом з-під ринви тай на дощ
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Дитячий фастфуд-як хитро замінити на корисне?

Повідомлення nelly » 22 листопада 2016, 19:51

Я сама іла магазині пeльмeні раз в житті за студeнства то після того чомусь бридко мeні, а що в нас такі є що дають дітям магазинні пeльмeні—варeники?
Пасту і соус томатний нe купую вжe пeвно з 4роки, мeлю помідори і закручую, підходить до всього. В піцу тeж давним давно майонeз нe даю лиш помідори.
Головнe здоровий глузд у всьому, думаю магазиннe морозиво раз в пару міс нe такe страшнe :pardon:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитячий фастфуд-як хитро замінити на корисне?

Повідомлення Русік » 22 листопада 2016, 20:09

З того списку робимо домашні чіпси з лавашу, діти дуже люблять.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дитячий фастфуд-як хитро замінити на корисне?

Повідомлення кcuxa » 22 листопада 2016, 21:03

Ланка а крім борошна, води і масла нічого не треба?
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Дитячий фастфуд-як хитро замінити на корисне?

Повідомлення Ланка » 30 листопада 2016, 18:46

борошно масло й вода-гарні для різного виду випічки.
цю статтю я вихопила у однієї матусі- це не мої власні поради,хоча дещо мені сподобалося.
але скажу по власному досвіду що в мене- прекрасний замінник важкого тіста на пиріжки-це тонке розтяжне штруделеве тісто- теж саме поєднання вода+борошно+олія. нічого зайвого..
ну, томатну пасту я сама роблю, а пельмені та варенички- це тільки домашньої ліпки,й начинки які завгодно.
мох менші- полюбляють пельмені з зеленню та сиром, чоловік у піст- любить за рибною начинкою, а я сама- завжди буду "поважати" самі українські- це з м,ясом !:))
Ланка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 22 червня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 62 раз.
Діти: Ліза, Егор,Данилко
10 років, 6 років, 4 роки

Re: Дитячий фастфуд-як хитро замінити на корисне?

Повідомлення Dolorosa » 30 листопада 2016, 22:50

нє-нє, українські пельмені то з грибами, а вареники-пироги з сиром і бараболею )))
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.


Повернутись до Кулінарні хитрощі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість