Глобальні оголошення!



Режими випічки

Модератор: irinka

Режими випічки

Повідомлення TaniaPicaSSo » 29 березня 2015, 10:36

Я вчора спекла кекс з чорницями на сметані, і не пропікся в середині. Я вже не раз зарікалась не пекти кексів на сметані чи кефірі - ризик, що не пропечеться в середині в мене чомусь дуже високий :sad:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення mariana » 29 березня 2015, 12:25

TaniaPicaSSo в мене теж часто не пропікалися, збільшила час випічки - від 1 год і більше, до сухої палочки.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 29 березня 2015, 15:32

mariana написав:TaniaPicaSSo в мене теж часто не пропікалися, збільшила час випічки - від 1 год і більше, до сухої палочки.

Я пекла годину, потім розрізала, побачила, що сирий, і ще на півгодини поставила. Шкірочка зі всіх боків була вже аж дубова, так запеклась. А в середині все одно гливкий.
Каже моя мама, що в своїй духовці помітила, що випічку краще пекти в стандартному режимі "верх і низ", а не в тому, де ще і середина, що ніби спеціально для того і призначений. Треба буде ще попробувати в своїй, а то я все печу на тому "спеціальному".
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення mariana » 29 березня 2015, 15:38

TaniaPicaSSo всю випічку практично треба пекти в режимі верх-низ, з обдувом треба пекти слойоне тісто, глянь в інструкцію до духовки своєї, в моїй принаймі так. Якщо включаєш додатково обдув, то температура збільшується всередині духовки, і верх швидше горить.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 29 березня 2015, 15:55

mariana в мене пише, що "верх і низ" то традиційний режим, для чого саме він, не уточнюється. А той з піддувом пище, що для випічки з рідкою начинкою. Я чогось подумала, що то для всієї випічки краще цей режим. А тепер дійшло, що то треба використовувати "традиційний" :dash: Але краще пізно, ніж ніколи :hi: Попробую другий раз пекти з тим іншим режимом.
Просто всі інші страви і випічки мені завжди вдавались, і паски, і всякі пиріжки-пироги-кекси, все окрім кексів на сметані або кефірі. При чому маленькі кексики завжди пропікались, а великі через раз.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення Natalinda » 29 березня 2015, 19:35

mariana написав:TaniaPicaSSo всю випічку практично треба пекти в режимі верх-низ, з обдувом треба пекти слойоне тісто, глянь в інструкцію до духовки своєї, в моїй принаймі так. Якщо включаєш додатково обдув, то температура збільшується всередині духовки, і верх швидше горить.


mariana ти мені відкрила очі!!!!!! Я інструкції немаю( якось так сталося що вона дуже швидко десь поділася, я її і не прочитала до кінця свого часу(
Завжди включала той обдув і доводила мамі що так краще)))))
Дівчата, а ваші духовки яку висоту мають? Бо у мене електродуховка невеличка, я все боюся там пекти паски і сирники :pardon:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення nelly » 29 березня 2015, 22:50

я теж сьо манник пекла Танін, пекла десь біля 40 хв і бачу що ще б може здалося, і кекси недавно пекла то пеклися біля часу ніж зажди щось духовка барахлить чи що.. :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення mariana » 29 березня 2015, 23:03

Natalinda а в тебе з обдувом не горить верх? бо я наприклад на хвилин 10 включаю, якщо хочу скоринку, картоплю коли печу чи курочку, крильця, більше ні, бо присмалює. Ще еклери коли печу то перші 20 хв - обдув, далі верх-низ. Я духовку свою не міряла по висоті, але мені здається вони стандартні йдуть в висоту, чи ні? паску печи не на середньому рівні, а на нижче середнього, тоді поміститься. В моїй духовці 5 рівнів.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Що ви сьогодні готували?

Повідомлення erinaceus » 01 квітня 2015, 17:25

mariana написав:TaniaPicaSSo всю випічку практично треба пекти в режимі верх-низ, з обдувом треба пекти слойоне тісто, глянь в інструкцію до духовки своєї, в моїй принаймі так.


Не у всіх духовках так. У мене Електролюкс, то залежно яка випічка. На дещо верх-низ, на дещо гаряче повітря. На кекс то якраз написано, що гаряче повітря. На ній і печу. Але температура вказана для маленьких кексів, тому якщо печу великий, просто ставлю меншу температуру. Тоді не горить.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка


Повернутись до Кулінарні хитрощі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron